Ukedag Klokkeslett Hold Lag Skive SkytterID FulltNavn Skytterlag Klasse "50-beste"
Tirsdag 17:55 Innendørs 1 5 2491041 Hege Ingrid Sydnes Blaker Skytterlag 2 10
Tirsdag 17:55 Innendørs 1 7 1499383 Kåre Strøm Blaker Skytterlag V73 23
Onsdag 20:50 Innendørs 11 5 116103 Terje Busk Blaker Skytterlag 3 0
Onsdag 20:50 Innendørs 11 3 116111 Sina Busk Blaker Skytterlag 5 0
Tirsdag 18:30 Innendørs 2 6 118307 Ingrid Jensløkken Blaker Skytterlag 4 25
Tirsdag 17:55 Innendørs 1 6 117051 John Flatby Blaker Skytterlag V73 0
Tirsdag 18:30 Innendørs 2 7 713305 Halvor Thrane Svendsen Rælingen Skytterlag 5 5
Tirsdag 18:30 Innendørs 2 8 2429850 Inga Kvam Oslo Østre Skytterlag EJ 32
Tirsdag 19:05 Innendørs 3 2 715813 Markus Stubberud Rælingen Skytterlag EJ 47
Lørdag 10:05 Innendørs 25 2 118521 Andreas Svardahl Blaker Skytterlag 2 0
Tirsdag 17:55 Innendørs 1 4 118539 Odd Ivar Sæther Blaker Skytterlag 4 0
Søndag 13:50 Innendørs 42 6 119131 Johny Andre Bertheau Blaker Skytterlag 3 0
Onsdag 18:30 Innendørs 7 3 119248 Helge Svarstad Blaker Skytterlag V65 0
Onsdag 20:15 Innendørs 10 3 134486 Leif Hagen Ådal Skytterlag 3 0
Onsdag 20:15 Innendørs 10 5 134585 Sverre Eriksen Ådal Skytterlag V73 0
Onsdag 20:15 Innendørs 10 1 135186 Gunnar Sigmund Dignæs Ådal Skytterlag 2 0
Tirsdag 17:55 Innendørs 1 2 138750 Gunnar Ekrem Ådal Skytterlag V65 0
Tirsdag 17:55 Innendørs 1 1 138933 Mariann Opperud Ådal Skytterlag 4 0
Tirsdag 20:15 Innendørs 5 2 487496 Daniel Sørli Høland/Bjørkelangen Skytterlag 5 1
Onsdag 20:50 Innendørs 11 2 158733 Hans O Kveli Oslo Østre Skytterlag V55 0
Torsdag 20:50 Innendørs 17 7 200881 Idun Borgen Oppedal Holla Skytterlag 5 0
Onsdag 19:05 Innendørs 8 4 202408 Jan Rune Martinsen Fet Skytterlag 4 0
Onsdag 17:55 Innendørs 6 1 2210987 Stian Stafsberg Klyve Oslo Østre Skytterlag EJ 39
Fredag 19:40 Innendørs 21 1 204586 Birgitte Brøtmet Fet Skytterlag 2 0
Lørdag 11:15 Innendørs 27 1 205385 Normann Asbjørn Dahle Urskog Skytterlag V73 0
Søndag 11:50 Innendørs 39 3 205419 Jan Terje Trætteberg Urskog Skytterlag 5 0
Søndag 10:40 Innendørs 37 7 205427 Johan Andresen Urskog Skytterlag V55 0
Lørdag 10:40 Innendørs 26 6 205443 Øyvind Haugen Urskog Skytterlag 5 0
Lørdag 11:15 Innendørs 27 8 205468 Lars Fallet Urskog Skytterlag V73 0
Lørdag 11:50 Innendørs 28 2 205500 Trine Gromsrud Urskog Skytterlag 4 0
Tirsdag 19:40 Innendørs 4 5 205534 Rune Herje Urskog Skytterlag V55 0
Søndag 14:25 Innendørs 43 5 209304 Gjermund Martinsen Urskog Skytterlag 2 0
Torsdag 18:30 Innendørs 13 2 230789 Odd Arne Samdal Nittedal Skytterlag 4 0
Torsdag 19:05 Innendørs 14 4 230821 Bjørn A. Dahl Nittedal Skytterlag V55 0
Fredag 18:30 Innendørs 19 8 237875 Bjørg Margrethe Jøndal Nittedal Skytterlag 2 0
Torsdag 18:30 Innendørs 13 1 243907 Simen Havik Samdal Oslo Østre Skytterlag R 0
Lørdag 15:00 Innendørs 33 3 244673 Sindre Olafsen Nittedal Skytterlag 5 0
Søndag 10:05 Innendørs 36 8 245258 May-Helene Bengtson Nittedal Skytterlag EJ 0
Onsdag 17:55 Innendørs 6 2 2205243 Amalie Mortensen Torbal Oslo Østre Skytterlag R 11
Fredag 18:30 Innendørs 19 7 247189 Torhild Liseter Ski Skytterlag V65 0
Onsdag 17:55 Innendørs 6 6 313866 Ole Jan Engeli Vestre Toten Skytterlag V73 52
Lørdag 12:25 Innendørs 29 5 248534 Erlend Heiaas Ski Skytterlag 5 0
Fredag 17:55 Innendørs 18 3 264465 Tore Hoff Tingelstad Skytterlag 4 0
Fredag 20:15 Innendørs 22 1 264499 Karl Emil Grina Tingelstad Skytterlag V55 0
Onsdag 18:30 Innendørs 7 1 118398 Thorbjørn Andresen Blaker Skytterlag V73 23
Onsdag 18:30 Innendørs 7 6 383976 Julie Paulsen Johannessen Fredrikstad skytterlag J 1
Fredag 20:15 Innendørs 22 8 266544 Hans Framstad Skaare Tingelstad Skytterlag 5 0
Fredag 20:15 Innendørs 22 6 266551 Morten Støen Randsfjord Skytterlag 5 0
Onsdag 19:40 Innendørs 9 4 273623 Tuva Pedersen Smedsrudhagen Raumnes Skytterlag J 0
Onsdag 19:40 Innendørs 9 8 302919 Ole Kasper Martinsen Fet Skytterlag 3 0
Onsdag 18:30 Innendørs 7 5 302927 Kristian Martinsen Fet Skytterlag ER 0
Onsdag 19:05 Innendørs 8 6 550376 Egil Kristiansen Lunner Skytterlag V55 37
Fredag 17:55 Innendørs 18 7 313924 Onar Onsrud Vestre Toten Skytterlag 4 0
Fredag 17:55 Innendørs 18 8 313981 Ove Johansen Vestre Toten Skytterlag V55 0
Onsdag 19:05 Innendørs 8 8 911230 Terje Sletner Høland/Bjørkelangen Skytterlag 3 18
Torsdag 18:30 Innendørs 13 4 343681 Per Kristian Nesse Skarpskytten Skytterlag 4 0
Lørdag 10:40 Innendørs 26 7 343939 Lars Johan S. Hereid Skarpskytten Skytterlag 4 0
Onsdag 19:40 Innendørs 9 2 483974 Christer Malm Oslo Østre Skytterlag V55 41
Søndag 14:25 Innendørs 43 3 345553 Karl Johan Olsen Skarpskytten Skytterlag 5 0
Lørdag 10:40 Innendørs 26 3 346320 Kathrine Høybakk Skedsmo Skytterlag 4 0
Lørdag 10:40 Innendørs 26 4 346510 Eirik Reksten Skedsmo Skytterlag 5 0
Torsdag 18:30 Innendørs 13 3 346783 Knut Helgesen Skarpskytten Skytterlag V65 0
Lørdag 11:15 Innendørs 27 7 362608 Silje Jeanett Holter Moss og Våler Skytterlag 4 0
Onsdag 20:15 Innendørs 10 2 486209 Magnus Bjerke Høland/Bjørkelangen Skytterlag 5 14
Torsdag 19:05 Innendørs 14 7 384701 Knut Vik Frogn og Drøbak Skytterlag V73 0
Torsdag 18:30 Innendørs 13 6 462804 Jørn Grøttum Sørkedalen skytterlag 2 0
Onsdag 20:50 Innendørs 11 7 264846 Oddvar Tangen Tingelstad Skytterlag V73 13
Torsdag 20:50 Innendørs 17 3 463323 Alf Eivind Sandbraaten Sørkedalen skytterlag 4 0
Torsdag 18:30 Innendørs 13 5 464081 Dag Høie Sørkedalen skytterlag 1 0
Torsdag 17:55 Innendørs 12 1 153908 Tor Bjørnødegård Etnedal Skyttarlag V55 22
Torsdag 17:55 Innendørs 12 6 1142884 Johan Martin Syversen Eidsberg Skytterlag V73 50
Lørdag 11:50 Innendørs 28 4 481093 Morten Velo Ringerike Skytterlag 5 0
Fredag 19:40 Innendørs 21 7 483776 Øivind Mørk Oslo Østre Skytterlag V73 0
Lørdag 15:35 Innendørs 34 7 483834 Knut Vincent Johansen Fet Skytterlag JEG 0
Torsdag 18:30 Innendørs 13 7 463018 Helge Johansen Sørkedalen skytterlag V65 37
Onsdag 19:05 Innendørs 8 5 485409 Arne Ånneland Oslo Østre Skytterlag V55 0
Tirsdag 19:40 Innendørs 4 8 485490 Anne Sofie Grimstad Oslo Østre Skytterlag V55 0
Lørdag 15:35 Innendørs 34 4 485821 Morten Musiol Oslo Østre Skytterlag 5 0
Lørdag 09:30 Innendørs 24 8 486076 Lars Bugge Oslo Østre Skytterlag 5 0
Torsdag 19:05 Innendørs 14 1 1941822 Nora Midtgard Jondalen skytterlag J 1
Torsdag 19:05 Innendørs 14 2 1501980 Jenny R Lund Blaker Skytterlag J 29
Lørdag 11:50 Innendørs 28 3 491555 Hanne Gussow Thoresen Ringerike Skytterlag 5 0
Lørdag 11:50 Innendørs 28 6 491563 Sven Thoresen Ringerike Skytterlag 4 0
Lørdag 11:50 Innendørs 28 5 492397 Tonje G. Grønvold Ringerike Skytterlag 4 0
Lørdag 11:50 Innendørs 28 7 493213 May Britt Nordli Ringerike Skytterlag V55 0
Torsdag 19:05 Innendørs 14 3 2374478 Charlotte F Lund Blaker Skytterlag R 6
Torsdag 19:40 Innendørs 15 3 2250330 Eirik Strøm Blaker Skytterlag ER 1
Torsdag 20:50 Innendørs 17 1 2426146 Klara Taugl Søndre Odalen Skytterlag 4 15
Torsdag 17:55 Innendørs 12 7 629402 Knut Bingen Trøgstad Skytterlag V65 0
Fredag 19:05 Innendørs 20 2 630228 Rune Raknerud Trøgstad Skytterlag 5 0
Lørdag 12:25 Innendørs 29 1 633511 Roger Sletmo Trøgstad Skytterlag 2 0
Søndag 10:40 Innendørs 37 3 693135 Eline Aasen Tråseth Lismarken Skytterlag 4 0
Torsdag 20:50 Innendørs 17 6 712554 Jørn Olsen Rælingen Skytterlag V55 43
Fredag 17:55 Innendørs 18 4 265421 Ole Martin Tvetbråten Nittedal Skytterlag 3 8
Lørdag 10:05 Innendørs 25 1 712737 Morten Svendsen Rælingen Skytterlag V55 0
Fredag 18:30 Innendørs 19 1 247197 Ivar Liseter Ski Skytterlag V73 18
Tirsdag 20:15 Innendørs 5 8 713693 Jarle Gården Skarpskytten Skytterlag V55 0
Torsdag 20:50 Innendørs 17 5 713974 Tom Erik Korsviken Rælingen Skytterlag 1 0
Fredag 18:30 Innendørs 19 2 550368 Egil Grina Lunner Skytterlag V73 58
Tirsdag 19:05 Innendørs 3 3 716225 Odin Sandlie Mellingsæter Rælingen Skytterlag EJ 0
Fredag 18:30 Innendørs 19 3 974824 Terje Holm Søndre Land Skytterlag V55 39
Søndag 10:40 Innendørs 37 4 744326 Glenn Tore S. Gaustad Trøgstad Skytterlag 5 0
Lørdag 13:15 Innendørs 30 8 766758 Tor Vetle Hanserud Jondalen skytterlag EJ 0
Lørdag 15:00 Innendørs 33 1 797613 Frank Sve Stranda Skyttarlag 4 0
Onsdag 20:15 Innendørs 10 4 827949 Lars Guldbrandsen Eidskog Skytterlag 5 0
Torsdag 17:55 Innendørs 12 2 830273 Hans Anders Kleven Sigdal Skytterlag 5 0
Tirsdag 17:55 Innendørs 1 3 830331 Knut Tore Eidal Sigdal Skytterlag V73 0
Lørdag 09:30 Innendørs 24 1 830372 Henning Piskerud Endeberg Sigdal Skytterlag 3 0
Fredag 19:05 Innendørs 20 6 2409175 Mathilde Kindem Sundsaasen Ski Skytterlag ER 1
Søndag 11:15 Innendørs 38 3 898668 Oddvar Andersen Sarpsborg Skytterlag V73 0
Onsdag 19:05 Innendørs 8 1 910984 Arild Inge Nordby Høland/Bjørkelangen Skytterlag 1 0
Fredag 19:05 Innendørs 20 8 2217099 Synnøve Berg Blaker Skytterlag R 43
Onsdag 19:05 Innendørs 8 7 911917 Anders Oddevald Sletner Høland/Bjørkelangen Skytterlag 4 0
Søndag 13:50 Innendørs 42 5 912956 Thore Hynne Kråkstad Skytterlag V55 0
Søndag 13:50 Innendørs 42 4 914259 Sven Erik Rustad Kråkstad Skytterlag 3 0
Søndag 10:40 Innendørs 37 6 930891 Eli Aasen Gjerdrum skytterlag 2 0
Søndag 10:40 Innendørs 37 5 932111 Tone Granerud Gjerdrum skytterlag 3 0
Fredag 20:15 Innendørs 22 2 875286 Odd Kolsrud Begnadalen Skyttarlag V73 1
Lørdag 13:50 Innendørs 31 3 954107 Ingrid Finnestad Skjeberg Skytterlag 5 0
Lørdag 13:50 Innendørs 31 5 954909 Egil Andre Finnestad Skjeberg Skytterlag 4 0
Fredag 19:40 Innendørs 21 2 955518 Hans Martin Sørum Bjoneroa Skytterlag V73 0
Fredag 17:55 Innendørs 18 1 972760 Arne Opgården Magnussen Søndre Land Skytterlag 2 0
Fredag 18:30 Innendørs 19 4 973495 Jan Olav Sagbakken Søndre Land Skytterlag V55 0
Fredag 18:30 Innendørs 19 5 973941 Knut Steinar Bråten Søndre Land Skytterlag V55 0
Fredag 20:15 Innendørs 22 3 480079 Bjørnar Kjønstad Halvorsen Flesberg Skytterlag EJ 31
Fredag 20:15 Innendørs 22 4 118463 Erik Jødahl Blaker Skytterlag V73 5
Fredag 20:15 Innendørs 22 7 480889 Anne Ingeborg Sogn Øiom Randsfjord Skytterlag 5 27
Søndag 13:50 Innendørs 42 7 1045624 Erlend Rustad Kråkstad Skytterlag 4 0
Tirsdag 19:40 Innendørs 4 7 1045681 Jon Granlund Nannestad Skytterlag 5 0
Søndag 11:50 Innendørs 39 5 1072016 Terje Brustad Langseth Skytterlag 5 0
Onsdag 18:30 Innendørs 7 2 1073055 Anita Utse Langseth Skytterlag 2 0
Søndag 11:50 Innendørs 39 4 1074665 Trond Nygård Nes (Akershus) Skytterlag V55 0
Lørdag 10:05 Innendørs 25 5 2633618 Sander N. H. Vampli Moss og Våler Skytterlag R 43
Fredag 17:55 Innendørs 18 2 1145192 Arild Karlsen Spydeberg Skytterlag V65 0
Onsdag 20:50 Innendørs 11 1 1212349 Bjørn Lien Eidsvoll Verk Skytterlag V55 0
Tirsdag 19:05 Innendørs 3 1 1213032 Heikki Holt Eidsvoll Verk Skytterlag V55 0
Søndag 11:50 Innendørs 39 2 1214980 Kurt Birger Vatle Langseth Skytterlag V55 0
Tirsdag 20:15 Innendørs 5 5 1217629 Karl R. Hetland Skedsmo Skytterlag 4 0
Søndag 13:50 Innendørs 42 8 1218759 Kjersti Quande Haugen Skedsmo Skytterlag 5 0
Lørdag 10:05 Innendørs 25 6 113985 Erik Skaug Åsheim Skytterlag V73 11
Tirsdag 20:15 Innendørs 5 3 1255744 Terese Maristad Høland/Bjørkelangen Skytterlag 5 0
Lørdag 10:40 Innendørs 26 2 1895531 Edwin Jin Rolfsrud Sigdal Skytterlag R 18
Onsdag 19:40 Innendørs 9 7 1269356 Knut Drognes Raumnes Skytterlag V55 0
Onsdag 19:40 Innendørs 9 5 1269562 Arne Erik Nilsen Raumnes Skytterlag 4 0
Onsdag 19:40 Innendørs 9 6 1270594 Jesper Nilsstua Raumnes Skytterlag 4 0
Lørdag 10:40 Innendørs 26 5 979302 Johanna Reksten Nordbygda Skyttarlag 5 83
Onsdag 17:55 Innendørs 6 8 1319870 Bjørn Willand Tyristrand Skytterlag 5 0
Onsdag 18:30 Innendørs 7 4 1319888 Øyvind Lindahl Tyristrand Skytterlag 5 0
Onsdag 18:30 Innendørs 7 8 1320084 Einar Nordengen Tyristrand Skytterlag 4 0
Lørdag 11:15 Innendørs 27 4 2223022 Marius Bakken Moss og Våler Skytterlag J 1
Lørdag 11:15 Innendørs 27 5 2311280 Guro Sørnskog Karlsen Moss og Våler Skytterlag ER 1
Fredag 19:05 Innendørs 20 4 1420603 Emil Johansen Nygårdseter Kongsvinger og omegn sk.lag 4 0
Lørdag 10:05 Innendørs 25 4 1424902 Petter Aabakken Nordstrand Skytterlag 2 0
Lørdag 10:05 Innendørs 25 3 1427491 Syver Jotun Nordstrand Skytterlag 5 0
Onsdag 19:40 Innendørs 9 3 1459593 Anniken Moseng Ryen Dalsbygda Skytterlag 4 0
Søndag 10:05 Innendørs 36 2 1462951 Bjørn Einar Andersen Nordre Land Skytterlag 4 0
Søndag 10:05 Innendørs 36 1 1463009 Trond Erling Andersen Nordre Land Skytterlag 3 0
Torsdag 20:50 Innendørs 17 2 1481472 Kristin Nesmoen Sørkedalen skytterlag 2 0
Tirsdag 18:30 Innendørs 2 1 1499235 Kåre Lund Blaker Skytterlag V73 0
Lørdag 11:15 Innendørs 27 6 2210193 Sigurd Opsahl Gjermshus Nord-Odal Skytterlag EJ 24
Lørdag 11:50 Innendørs 28 1 627588 Harald Englund Søgne Skytterlag V73 4
Søndag 11:50 Innendørs 39 1 1500966 Gretha Synnøve Edseth Ullensaker Skytterlag 2 0
Lørdag 12:25 Innendørs 29 6 950402 Wenke Blien Flikka skytterlag 5 49
Søndag 12:25 Innendørs 40 8 1513522 Per Erik Mytting Sørum skytterlag 2 0
Onsdag 19:05 Innendørs 8 3 1525419 Kjersti Nyborg Teigen Høland/Bjørkelangen Skytterlag 5 0
Onsdag 19:05 Innendørs 8 2 1525443 Bjørn Vidar Teigen Høland/Bjørkelangen Skytterlag 4 0
Lørdag 10:05 Innendørs 25 8 1613421 Jan-Erik Foss Østre Bærum skytterlag V73 0
Lørdag 13:50 Innendørs 31 1 1613504 Birk Jan Oftedal Østre Bærum skytterlag V65 0
Søndag 13:50 Innendørs 42 3 1631183 Bjarne Sigurd Ramsjø Svinndal Skytterlag 4 0
Lørdag 13:15 Innendørs 30 1 1365501 Maren Husås Søndre Odalen Skytterlag 3 42
Torsdag 20:50 Innendørs 17 8 1654151 Magdalena Robertsen Bodø Østre skytterlag 2 0
Torsdag 18:30 Innendørs 13 8 1672187 Heidi Hansen Sørkedalen skytterlag 4 0
Lørdag 13:15 Innendørs 30 3 2075786 Inga Marie Hanserud Jondalen skytterlag ER 1
Lørdag 11:50 Innendørs 28 8 1738624 Odin Arnesen Nes (Akershus) Skytterlag 4 0
Lørdag 14:25 Innendørs 32 1 1770528 Truls Kluften Nittedal Skytterlag 3 0
Tirsdag 18:30 Innendørs 2 2 1773217 Martin Qværnstrøm Blaker Skytterlag 5 0
Lørdag 12:25 Innendørs 29 8 1792159 Gard Heiaas Ski Skytterlag 2 0
Lørdag 13:15 Innendørs 30 4 2112373 Kine Saksæther Andersen Degernes Skytterlag ER 1
Torsdag 19:40 Innendørs 15 6 1901834 Anders Foss Hidemstrædet Blaker Skytterlag 4 0
Søndag 13:15 Innendørs 41 8 1921840 Jacob Engh Solberg Høland/Bjørkelangen Skytterlag 3 0
Lørdag 13:50 Innendørs 31 6 1238161 Ivar Fjeldberg Asker Skytterlag V55 1
Søndag 12:25 Innendørs 40 7 2014991 Vegard Mytting Sørum skytterlag J 0
Onsdag 18:30 Innendørs 7 7 2053791 Malin Stenerud Høland/Bjørkelangen Skytterlag ER 0
Søndag 12:25 Innendørs 40 1 2059137 Edvard Finstad Nannestad Skytterlag EJ 0
Søndag 12:25 Innendørs 40 2 2059194 Sindre Winge Nannestad Skytterlag J 0
Lørdag 15:35 Innendørs 34 5 2065456 Helene Olafsen Nittedal Skytterlag J 0
Lørdag 13:15 Innendørs 30 5 2066314 Leon Fosser Degernes Skytterlag ER 0
Søndag 13:15 Innendørs 41 7 2068443 Silje Marie Holm Høland/Bjørkelangen Skytterlag EJ 0
Lørdag 13:50 Innendørs 31 7 202929 Marius Granberg Fet Skytterlag J 1
Lørdag 13:50 Innendørs 31 8 327007 Odd Arne Køhl Elverum Skytterlag V73 33
Lørdag 14:25 Innendørs 32 3 2733392 Karl G Rosenberger Nordstrand Skytterlag 1 5
Lørdag 14:25 Innendørs 32 7 1280460 Martin Ottershagen Jordet og Tenaasen Skytterlag V73 23
Lørdag 12:25 Innendørs 29 4 2113819 Torunn Osbak Heiaas Ski Skytterlag 2 0
Tirsdag 19:40 Innendørs 4 2 2114189 Simen Blakseth Urskog Skytterlag ER 0
Lørdag 15:00 Innendørs 33 6 2127918 Mari Røtterud Vesterheim Nannestad Skytterlag 3 0
Søndag 15:00 Innendørs 44 2 2150423 Oda Flikkerud Nord-Odal Skytterlag J 0
Søndag 13:15 Innendørs 41 3 2152189 Christoffer Finstad Frogn og Drøbak Skytterlag J 0
Onsdag 20:50 Innendørs 11 4 2165264 Sondre Ravnanger Oslo Østre Skytterlag 5 0
Søndag 15:00 Innendørs 44 7 2169118 Herborg Flikkerud Nord-Odal Skytterlag EJ 0
Torsdag 20:15 Innendørs 16 3 2169407 Mads Fjerdingby Korsviken Rælingen Skytterlag J 0
Lørdag 13:15 Innendørs 30 7 2169449 Niklas Mareno Hyllestad Degernes Skytterlag R 0
Lørdag 13:15 Innendørs 30 6 2169456 Kaja Elise Hyllestad Degernes Skytterlag ER 0
Søndag 11:15 Innendørs 38 7 2174076 Erlend Sørlie Hoel Urskog Skytterlag J 0
Lørdag 15:00 Innendørs 33 2 1727544 Martine Sve Stranda Skyttarlag J 40
Torsdag 19:40 Innendørs 15 4 2179489 Sindre Meluken Blaker Skytterlag J 0
Torsdag 20:15 Innendørs 16 8 2199347 Jonas Kveen Rælingen Skytterlag ER 0
Lørdag 10:05 Innendørs 25 7 2199560 Johannes Gjerde Sørum skytterlag ER 0
Søndag 14:25 Innendørs 43 2 2200293 Lars Johannes K. Olsen Skarpskytten Skytterlag R 0
Lørdag 15:00 Innendørs 33 4 2179034 Håkon Foss Mathisen Blaker Skytterlag ER 1
Lørdag 10:40 Innendørs 26 8 2208452 Kasper Kristoffersen Skedsmo Skytterlag 4 0
Lørdag 15:00 Innendørs 33 5 2250256 Trygve Foss Mathisen Blaker Skytterlag R 38
Lørdag 15:35 Innendørs 34 1 2076925 Jens Olsrud Østli Tangen Skytterlag R 1
Lørdag 15:35 Innendørs 34 6 2446524 Tuva Bakke Viken (Opland) Skytterlag ER 1
Lørdag 13:15 Innendørs 30 2 2222636 Joakim Grambo Tangen Degernes Skytterlag ER 0
Søndag 10:05 Innendørs 36 5 2532539 Linn Marie Johnsen Spydeberg Skytterlag 1 18
Lørdag 12:25 Innendørs 29 2 2249159 Emma Helene Heiaas Ski Skytterlag ER 0
Søndag 10:05 Innendørs 36 7 245753 Trygve Bengtson Nittedal Skytterlag 1 4
Fredag 19:05 Innendørs 20 1 2250264 Fredrik G. Kristiansen Blaker Skytterlag J 0
Torsdag 19:40 Innendørs 15 1 2250280 Tuva Meluken Blaker Skytterlag ER 0
Søndag 10:40 Innendørs 37 1 743849 Torfinn Gaustad Trøgstad Skytterlag V55 12
Søndag 12:25 Innendørs 40 6 2255479 Mads Vetle Agerup Myhr Sørum skytterlag J 0
Lørdag 09:30 Innendørs 24 4 2266831 Hans-Olav Erøy Lund Skarpskytten Skytterlag 2 0
Tirsdag 19:40 Innendørs 4 1 2291607 Hugo Aleksander Haneborg Urskog Skytterlag J 0
Tirsdag 19:40 Innendørs 4 3 2291615 Sindre Johann Haneborg Urskog Skytterlag ER 0
Søndag 10:40 Innendørs 37 2 694166 Sven Tore Tråseth Lismarken Skytterlag V55 7
Fredag 17:55 Innendørs 18 6 2304517 Kjell Ivar Løvbrøtte Søndre Land Skytterlag 5 0
Søndag 11:15 Innendørs 38 1 345082 Arvid Meek Skarpskytten Skytterlag V65 31
Fredag 19:40 Innendørs 21 3 2311496 Sander Fleischmann Høland/Bjørkelangen Skytterlag J 0
Søndag 11:15 Innendørs 38 2 1326271 Endre Hagelund Oslo Østre Skytterlag 4 4
Søndag 15:00 Innendørs 44 6 2312098 Benedicte C. Bergstrøm Nord-Odal Skytterlag J 0
Fredag 20:15 Innendørs 22 5 2312825 Mathias Klopp Norshus Andebu Skytterlag ER 0
Tirsdag 19:05 Innendørs 3 4 2315729 David Tysse Rustad Rælingen Skytterlag EJ 0
Søndag 11:15 Innendørs 38 4 2075877 Gaute Grøterud Sigdal Skytterlag J 1
Tirsdag 19:05 Innendørs 3 5 2323905 Edvin Ulberget Juvstad Rælingen Skytterlag J 0
Søndag 11:15 Innendørs 38 5 2518751 Julianne Skallerud Brekke Skjeberg Skytterlag ER 1
Søndag 13:15 Innendørs 41 4 2332369 Maren Helene Larsen Nannestad Skytterlag ER 0
Torsdag 20:15 Innendørs 16 2 2332625 Emil Lund Høland/Bjørkelangen Skytterlag R 0
Lørdag 14:25 Innendørs 32 8 2339265 Markus Henriksen Viken (Opland) Skytterlag ER 0
Torsdag 20:15 Innendørs 16 1 2345726 Simen Sanne Oslo Østre Skytterlag ER 0
Søndag 15:00 Innendørs 44 5 2359180 Eirik Mahle Gisle Asker Skytterlag ER 0
Lørdag 11:15 Innendørs 27 2 2363851 Terje Fristedt Hansen Fet Skytterlag V73 0
Onsdag 20:15 Innendørs 10 6 2363877 Robert Stornes Nidaros Skytterlag 4 0
Søndag 11:15 Innendørs 38 6 2317899 Eskil Grøterud Sigdal Skytterlag ER 1
Torsdag 20:15 Innendørs 16 4 2374544 Jørgen Daland Bjørnsen Rælingen Skytterlag J 0
Torsdag 17:55 Innendørs 12 3 2375228 Ole Jakob Jemtland Sigdal Skytterlag 4 0
Fredag 19:05 Innendørs 20 5 2385813 Linus Braute Bakken Ski Skytterlag ER 0
Tirsdag 19:05 Innendørs 3 8 2399525 Erik Ørbeck Rælingen Skytterlag NU 0
Søndag 10:05 Innendørs 36 3 2401420 Sebastian Johnsen Spydeberg Skytterlag J 0
Søndag 10:05 Innendørs 36 4 2401438 Kim Johnsen Spydeberg Skytterlag 3 0
Fredag 19:40 Innendørs 21 5 2404994 Sondre Nytun Nergård Nittedal Skytterlag 3 0
Lørdag 09:30 Innendørs 24 3 2408987 Robert Miller Nittedal Skytterlag ER 0
Søndag 11:15 Innendørs 38 8 2662591 Thiril Tran Brendryen Skjeberg Skytterlag ER 1
Tirsdag 19:05 Innendørs 3 6 2417038 Lisa Ørbeck Rælingen Skytterlag J 0
Lørdag 12:25 Innendørs 29 3 2425353 Øyvind Bratli Viken (Opland) Skytterlag 4 0
Søndag 11:50 Innendørs 39 7 1038033 Åse Marit Myrvang Høland/Bjørkelangen Skytterlag 5 44
Søndag 11:50 Innendørs 39 8 1651793 Kim Andre Korsmo Oslo Østre Skytterlag 4 18
Tirsdag 19:05 Innendørs 3 7 2430593 Mathilde Aline Bjørnholt Haugland Rælingen Skytterlag J 0
Lørdag 15:00 Innendørs 33 7 2431450 Hans Robert Gaarder Oslo Østre Skytterlag J 0
Søndag 15:00 Innendørs 44 8 2432565 Ingvild Flikkerud Nord-Odal Skytterlag ER 0
Lørdag 12:25 Innendørs 29 7 2433043 Aurora Bratli Viken (Opland) Skytterlag R 0
Onsdag 20:50 Innendørs 11 6 2445336 Per Olav Tangen Tingelstad Skytterlag 4 0
Søndag 12:25 Innendørs 40 5 116327 Ingar Bentstuen Blaker Skytterlag 3 49
Onsdag 17:55 Innendørs 6 7 2446904 Roar Frydenberg Tyristrand Skytterlag 2 0
Søndag 15:00 Innendørs 44 3 2460038 Pål Gisle Asker Skytterlag 2 0
Lørdag 13:50 Innendørs 31 4 2484061 Ida Granberg Fet Skytterlag NU 0
Torsdag 19:05 Innendørs 14 5 2489235 Frode Lund Blaker Skytterlag 5 0
Torsdag 20:15 Innendørs 16 6 2490076 Tobias Brinch van Santen Rælingen Skytterlag R 0
Søndag 13:15 Innendørs 41 2 2327211 Tonje Wehn Ødegård Moss og Våler Skytterlag J 1
Torsdag 19:40 Innendørs 15 2 2496792 Magnar Jensløkken Korsmo Blaker Skytterlag ER 0
Lørdag 15:35 Innendørs 34 2 2513802 Mats Svartangen Sørum skytterlag J 0
Søndag 11:50 Innendørs 39 6 2514628 Edel-Marie Edseth Langseth Skytterlag NU 0
Søndag 13:50 Innendørs 42 1 1500719 Lars David jr Øvrum Nannestad Skytterlag 5 99
Søndag 15:00 Innendørs 44 4 2520617 Casper Leander Amundsen Nord-Odal Skytterlag ER 0
Torsdag 20:15 Innendørs 16 7 2526812 Joachim Brinch van Santen Rælingen Skytterlag R 0
Søndag 14:25 Innendørs 43 1 110106 Magnar Molland Sogndal Skyttarlag V73 59
Søndag 13:50 Innendørs 42 2 2532679 Dina Marki Morttjernet Høland/Bjørkelangen Skytterlag J 0
Søndag 10:40 Innendørs 37 8 2533487 Tone M. Gimle Urskog Skytterlag 1 0
Torsdag 20:15 Innendørs 16 5 2539674 Henrik Englund Rælingen Skytterlag ER 0
Lørdag 14:25 Innendørs 32 5 2540086 Niklas Woxen Fet Skytterlag NU 0
Tirsdag 17:55 Innendørs 1 8 2543031 Sander Fasmer Karlsen Fet Skytterlag NU 0
Lørdag 10:40 Innendørs 26 1 2543957 Sondre Haugom Nordengen Viken (Opland) Skytterlag R 0
Søndag 14:25 Innendørs 43 6 2553782 Maren Martinsen Urskog Skytterlag NU 0
Fredag 19:40 Innendørs 21 4 2568491 Mats Glomsaas Søndre Odalen Skytterlag 4 0
Torsdag 19:05 Innendørs 14 6 2575348 Roy Lund Blaker Skytterlag 5 0
Fredag 19:05 Innendørs 20 7 2591303 Jane Merethe Braute Ski Skytterlag 1 0
Fredag 19:05 Innendørs 20 3 2600757 Jacob Kindem Sundsaasen Ski Skytterlag NU 0
Onsdag 19:40 Innendørs 9 1 2604924 Ole Marius Ingeborgrud Raumnes Skytterlag R 0
Søndag 14:25 Innendørs 43 8 2632586 Torjus Bergheim Asker Skytterlag J 0
Søndag 14:25 Innendørs 43 4 2632594 Odin Bergheim Asker Skytterlag R 0
Søndag 14:25 Innendørs 43 7 2291623 Mikael Martinsen Urskog Skytterlag R 6
Torsdag 19:05 Innendørs 14 8 2639813 Erik Aleksander Hansen Hagen Tingelstad Skytterlag R 0
Søndag 13:15 Innendørs 41 5 2643161 Kevin Weaas Nerlien Nannestad Skytterlag ER 0
Fredag 19:40 Innendørs 21 8 2646693 Dennis Fleischmann Høland/Bjørkelangen Skytterlag NU 0
Tirsdag 18:30 Innendørs 2 3 2647154 Sigurd Stenberg Tingelstad Skytterlag NU 0
Torsdag 19:40 Innendørs 15 7 2649184 Kristian Leret Haugan Blaker Skytterlag NU 0
Lørdag 11:15 Innendørs 27 3 2650018 Oliver Aschim Kristiansen Tingelstad Skytterlag R 0
Tirsdag 18:30 Innendørs 2 4 2653160 Tomine Borgli Tingelstad Skytterlag R 0
Tirsdag 19:40 Innendørs 4 4 2655942 Sigrid B.S. Hoel Urskog Skytterlag ER 0
Lørdag 09:30 Innendørs 24 2 2659951 Terje Andersen Sigdal Skytterlag NV 0
Lørdag 15:35 Innendørs 34 3 2660439 Martine Evenrud Viken (Opland) Skytterlag ER 0
Søndag 15:00 Innendørs 44 1 2312015 Magnus Østmodalen Nord-Odal Skytterlag ER 1
Søndag 12:25 Innendørs 40 3 2665222 Alexander Slåttbråten Nannestad Skytterlag NU 0
Torsdag 19:40 Innendørs 15 5 2671303 Elias Rønneberg Blaker Skytterlag R 0
Lørdag 14:25 Innendørs 32 6 2702322 Martin Vincent Nyhammer Johansen Fet Skytterlag NU 0
Fredag 17:55 Innendørs 18 5 2704187 Eirik Nytun Nergård Nittedal Skytterlag J 0
Torsdag 17:55 Innendørs 12 5 2704245 Isak Paulsen Nittedal Skytterlag NU 0
Søndag 10:05 Innendørs 36 6 2705655 Aleksander Johnsen Spydeberg Skytterlag NV 0
Fredag 19:40 Innendørs 21 6 2718641 Mina Fleischmann Høland/Bjørkelangen Skytterlag ER 0
Tirsdag 18:30 Innendørs 2 5 2728905 Emilie B. Iversen Tingelstad Skytterlag NU 0
Lørdag 14:25 Innendørs 32 4 2732006 Markus Aleksander Rosenberger Nordstrand Skytterlag NU 0
Søndag 15:35 Innendørs 45 6 1267459 Tormod Bjørnødegård Gjøvik og Brusveen Skytterlag 5 98
Torsdag 20:50 Innendørs 17 4 2748556 Kristian Englund Rælingen Skytterlag NV 0
Torsdag 17:55 Innendørs 12 8 2765030 Olaf Patrick Arnesen Nittedal Skytterlag NU 0
Torsdag 17:55 Innendørs 12 4 2765048 Bjørn Christian Arnesen Nittedal Skytterlag NU 0
Søndag 13:15 Innendørs 41 6 2766228 Kasper Sormerud Nannestad Skytterlag NU 0
Søndag 13:15 Innendørs 41 1 2766236 Theodor Elias Furulund Nannestad Skytterlag NU 0
Lørdag 13:50 Innendørs 31 2 2775278 Andrea Ingstadbjørg Alstad Fet Skytterlag ER 0
Onsdag 17:55 Innendørs 6 3 2786853 Julia Horsfjord Lassen Oslo Østre Skytterlag NU 0
Søndag 12:25 Innendørs 40 4 2795987 Kayleigh Victoria Phillips Nittedal Skytterlag 1 0
Lørdag 14:25 Innendørs 32 2 2814994 Sigve Chrisander Iversen Oslo Østre Skytterlag 5 0