Stevnevinnere Nittedalsstevnet

 

Klasse 3-5*

 

 





2018

Ingrid Finnestad

Fredrikstad

347p/20*

2017

Helene Lillekvelland

Nordstrand

348p/15*

2016

Peter Sørli

Greipstad

349p/25*

2015

Hans Kristian Wear

Styrvoll

348p/19*

2014

Kim André Aannestad Lund

Jondalen

350p/20*

2013

Simon Kolstad Claussen

Høland/Bjørkelangen

347p/18*

2012

Steinar Rudseter

Raumnes

346p/20*

2011

Roger Ottosen

Tingelstad

349p/18*

2010

Tor Harald Lund

Søgne

348p/18*

2009

Trond Bergan

Jondalen

348p/16*

2008

Rune Seim

Seim

348p/22*

 

2007

Vebjørn Berg

Blaker

348p/21*

2006

Svein Kåre Furre

Leikanger

347p/18*

 

2005

Vebjørn Berg

Blaker

348p

2004

Roger Ottosen

Lillehammer

345p

2003

Fredrik Fulsaas

Holmestrand og omegn

346p

2002

Roger Ottosen

Lillehammer

348p

2001

Ola Tore Dokken

Nordre Land

348p

2000

Ove Foss

Stange og Romedal

346p

1999

Vebjørn Berg

Stange og Romedal

345p

1998

Hans Kristian Wear

Styrvoll

346p

1997

Ola Tore Dokken

Hadding

346p

1996

Gunnar Halbjørhus

Hemsedal

346p

*Til og med 2006 gjelder listen klasse 2-5

 

 

Klasse V55

 

 





 

 

2018

Arne Grøtting

Oslo Østre

349p/17*

2017

Bjørn Myrset

Elverum

347p/19*

2016

Christer Malm

Oslo Østre

346p/17*

2015

Odd Petter Nythe

Frogn og Drøbak

345p/18*

2014

Jan Vidar Lundtveit

Drangedal

346p/18*

2013

Oddgar Larsslett

Fiskum

348p/16*

2012

Oddvar Staxrud

Tingelstad

344p/13*

2011

Per Tveiten

Bykle

344p/18*

2010

Jarle Gården
Stein Heggen

Rælingen
Oslo Østre

346p/17*

2009

Arne Grøtting

Oslo Østre

345p

2008

Robert Larsen

Torsnes

346p

2007

Ivar Fjeldberg

Asker

342p

2006

Arne Grøtting

Oslo Østre

344p

2005

Bjørn Lindkjølen

Rauhella

344p

2004

Bjørn Lindkjølen

Rauhella

342p

2003

Per Teien

Sande

345p

2002

Lars Indergård

Skarpskytten

342p

2001

Hilmar Bekkemellom

Gjøvik og Brusveen

341p

2000

Per Olav Holden

Ullensaker

346p

1999

Per Olav Holden

Ullensaker

343p

Torbjørn Andresen

Blaker

343p

1998

Torbjørn Andresen

Blaker

346p

1997

Kjell Haukedalen

Stange og Romedal

341p

1996

Ivar Ligård

Ullensaker

340p

 

 

Klasse AG3

 

 

2018

-- Ingen deltagere --

2017

Arild Lohrbauer

Østre Bærum

221p/1*

2016

Torstein Dynna

NROF Vestoppland

220p/4*

2015

-- Ingen deltagere --

2014

Tom Olav Moldskred

HV-11 Møre og Fjordane

237p/5*

2013

Jon HF Bredesen

NROF Øvre Romerike

209p

2012

Hans Arne Mariåsen

Sørum

220p

2011

Ove Johansen

Vestre Toten

231p

2010

Ove Johansen

Vestre Toten

223p

2009

Ove Johansen

Vestre Toten

230p

2008

Torstein Dynna

Lunner

229p

2007

Ketil Gundersen

Nittedal

216p

2006

Torstein Dynna

Lunner

208p

 

2005

Torstein Dynna

Lunner

211p

2004

Vidar Andresen

Kongsvinger og omegn

230p

2003

Vidar Andresen

Kongsvinger og omegn

219p

2002

Vidar Andresen

Kongsvinger og omegn

225p

2001

Kristian Lyssand

Hovin

208p

2000

Halvor Ajer

Nordstrand

222p

 

 

Klasse HK416

 

 

2018

Ove Johansen

FMA

236p/5*

2017

Ove Johansen

FMA

232p/2*

2016

Ove Johansen

FLO

231p/4*

2015

-- Ingen deltagere --

2014

Onar Onsrud

NROF Vestoppland

234p/6*

 

 

Klasse 1*

 

 

 

2018

Klavs Kjeldmand

Holmestrand og Omegn

248p/10*

2017

Karsten Birkeland

Hyllestad

249p/14*

2016

Ole Jakob Jemtland

Snarum

248p/10*

2015

Bjørn Sylte

Kongsberg

250p/14*

2014

Terje Allum

Siljan

249p/11*

2013

Mikael Hansen

Rælingen

248p/12*

2012

Lasse Jensen

Nittedal

248p

2011

Bjarne Ramsjø

Svinndal

247p

2010

Ole-Gustav Huser

Blaker

247p

2009

Andreas Lunde

Nittedal

245p

2008

Olaus Nyeng

Mosvik

244p

2007

Bjørn V. Teigen

Høland/Bjørkelangen

248p

2006

Hans Skaare

Tingelstad

242p

2005

Arild Båheim

Oslo Østre

228p

2004

Einar Nordengen

Tyristrand

241p

2003

Anders Andersen

Nittedal

235p

2002

Jonny Granøe

Skedsmo

232p

2001

Vigdis Tuvstein

Nordstrand

237p

2000

Øystein Brevig

Enebakk

239p

1999

Ove Østerhus

Nittedal

225p

1998

Ole Snarud

Ullensaker

238p

1997

Rune Wemberg

Ullensaker

234p

1996

Jan Ingar Nygård

Eidsberg

238p

*Fra og med 2007 skyter denne klassen 25 skudd liggende,
mens klasse 2 skyter programmet som denne klassen hadde til og med 2006.

 






 

 

Klasse 2

 

 

 

2018

John Ørjan Marthinsen

Ådal

338p/15*

2017

Ida Elisabeth Finstad

Såner

343p/14*

2016

Bjørn Christian Lien

Eidsvoll Verk

337p/9*

2015

Lasse Jensen

Nittedal

339p/13*

2014

Mikael Hansen

Rælingen

342p/17*

2013

Leif-Harald Svendsbråten

Randsfjord

339p/13*

2012

Tom Ingar Nilsstua

Raumnes

243p

2011

Eivind Kollstuen

Raumnes

245p

2010

Ove Grøterud

Sigdal

246p

2009

Oddgar Larsslett

Fiskum

243p

2008

Morten Musiol

Oslo Østre

245p

2007

Johnny Helgesen

Sarpsborg

242p

*Fra og med 2013 ble det innført mesterskapsomgang.

 

Klasse Rekrutt

 

2018

Jens Olsrud Østli

Tangen

348p/22*

2017

Kine Saksæther Andersen

Degernes

349p/20*

2016

Kevin Svendsbråten

Randsfjord

345p/11*

2015

Marius Granberg

Dan Andre Lasseson-Korsviken

Fet

Fet

346p/17*

2014

Hannah Johansen

Time

347p/16*

2013

Regine Langbakk

Røyken og Hurum

348p/22*

2012

Marianne Jødahl Riste

Blaker

339p/13*

2011

Martin Sund

Sigdal

350p/24*

2010

Tina Grøterud

Sigdal

346p/18*

2009

Mats Andre Hansen

Rælingen

348p

2008

Cathrine Brevig Berg

Sørskogbygda

350p/27*

2007

Siri Mortensen

Høland/Bjørklangen

350p/28*

2006

Trine Fundingsrud

Eidsberg

345p

2005

Jonas Dahl

Rælingen

348p/21*

2004

Kristina Olsen

Rælingen

349p/25*

2003

Even Lindblad

Blaker

350p/29*

2002

Stein Erik Bergersen

Rælingen

347p/22*

2001

Linn Tuvstein

Nordstrand

346p/19*

2000

Jan Ole Skotterud

Rælingen

347p/21*

1999

Kristina Vestveit

Asker

349p

1998

Hans Morten Kjella

Tingelstad

349p

1997

Eirik Thrane Svendsen

Rælingen

349p

1996

Eirik Lohne Bakken

Lørenskog

350p

 

 

Klasse Eldre Rekrutt

 

 

2018

Aki Rontti

Sørum

350p/29*

2017

Petter Å. Nordby

Høland/Bjørkelangen

350p/27*

2016

Maria Engen Skogly

Røyken og Hurum

350p/32*

2015

Regine Langbakk

Gjerpen

350p/27*

2014

Mats Aadland Flatås

Sivert Sve

Stord

Stranda

350p/28*

2013

Kari Mørck

Ski

350p/28*

2012

Jenny Stene

Haga

350p/28*

2011

Mats André Hansen

Rælingen

350p/28*

2010

Cathrine Brevig Berg

Sørskogbygda

350p/27*

2009

Jørgen B. Elstad

Holmestrand og omegn

350p/28*

2008

Jonas Dahl
Sara Tveiten

Rælingen
Rollag og Veggli

350p/28*
350p/31*

2007

Konstanse Skøyen

Nittedal

350p/26*

2006

Ola Herje

Urskog

350p/27*

2005

Karoline Andersen

Nittedal

350p/28*

Daniel Jøndal Listou

Nittedal

350p/28*

2004

Ole-Kristian Bryhn

Røyken

350p/31*

2003

Haavard L. Bakken

Fet

350p/29*

2002

Marita Sollien

Skude

350p/30*

2001

Åse Marit Myrvang

Steinsgård

350p/25*

2000

Fride Berg

Stange og Romedal

350p/26*

1999

Eirik Thrane Svendsen

Rælingen

349p

1998

Iver Anders Kjella

Tingelstad

350p

1997

Kristin Wogstad

Ullensaker

350p

1996

Trygve Strand

Sigdal

350p

 

 

Klasse Junior

 





2018

Marius Bakken

Moss og Våler

349p/25*

2017

Maria Engen Skogly

Røyken og Hurum

350p/25*

2016

Sindre Olafsen

Martin Qværnstrøm

Nittedal

Blaker

349p/24*

2015

Sivert Sve

Stranda

350p/24*

2014

Jenny Stene

Haga

350p/30*

2013

Henrik Larsen

Eidsberg

350p/23*

2012

Mats Andre Hansen

Rælingen

349p/24*

2011

Cathrine Brevig Berg

Sørskogbygda

350p/26*

2010

Kenneth Buvik
Jan Tore Aarskog

Fet
Sundnes

350p/24*

2009

Fredrick Bjerke 
Daniel Stene

Oslo Østre
Haga

349p

2008

Isabel Nordli Øfstaas

Tingelstad

350p/26*

2007

Karoline Andersen

Nittedal

350p/27*

2006

Ole-Kristian Bryhn

Røyken

349p/24*

2005

Ole-Kristian Bryhn

Røyken

350p/27*

2004

Daniel René Eriksen

Rælingen

350p/27*

2003

Jan Ole Skotterud

Rælingen

350p/21*

2002

Hans Morten Kjella

Tingelstad

349p/20*

2001

Tore Lilleaker

Løiten

350p/25*

2000

Eirik Thrane Svendsen

Rælingen

350p/26*

1999

Iver Anders Kjella

Tingelstad

349p

1998

Diana Engen

Rakkestad

349p

1997

Aleksander Wogstad

Ullensaker

350p

1996

Vebjørn Berg

Stange og Romedal

349p

 

 

 

 

 

Klasse Eldre Junior






 





2018

Simen Finstad

Såner

337p/11*

2017

Erlend Heiaas

Ski

341p/18*

 

 

Klasse V65

 

 

2018

Johan Lund

Båstad

350p/25*

2017

Tore Hartz / Arvid Meek

Elverum / Skarpskytten

350p/29*

2016

Tore Hartz

Elverum

349p/26*

2015

Kjell A Hjortnæs

Asker

350p/29*

2014

Rolv Baadshaug

Brumunddal

350p/28*

2013

Tore Hartz

Elverum

350p/25*

2012

Rolv Baadshaug

Brumunddal

350p/28*

2011

Odd Kolsrud

Begnadalen

349p/28*

2010

Odd Kolsrud

Begnadalen

350p/31*

2009

Robert Larsen

Torsnes

349p/27*

2008

Olav Kristensen

Åsane/Hordvik

350p/24*

2007

Norman Dahle

Urskog

350p/30*

2006

Odd Kolsrud

Begnadalen

350p/32*

2005

Ivar Ligård

Ullensaker

350p/27*

2004

Petter Pettersen

Rælingen

350p/24*

2003

Magne Gromsrud

Urskog

349p/24*

2002

Petter Pettersen

Enebakk

350p/16*

2001

Petter Pettersen

Enebakk

349p/21*

2000

Reidar Nyborg

Høland/Bjørkelangen

349p/26*

1999

Magnus Strand

Trysilfjeld

350p

1998

Eivin Rundberg

Etnedal

349p

1997

Leif Toverud

Moss og Våler

350p

1996

Nils Jørgensen

Nordstrand

343p

 

Klasse V73

 

 

2018

Odd Kolsrud

Begnadalen

350p/33*

2017

Odd Kolsrud

Begnadalen

350p/33*

2016

Erik Jødahl

Blaker

350p/23*

2015

Erik Jødahl

Blaker

350p/30*

2014

Odd Kolsrud

Begnadalen

350p/34*

2013

Odd Kolsrud

Begnadalen

350p/32*

2012

Odd Kolsrud

Begnadalen

350p/32*

2011

Bjørn Rundberg

Etnedal

348p/23*

2010

Bjørn Rundberg

Etnedal

348p/21*

2009

Bjørn Rundberg

Etnedal

349p/27*

2008

Arne Mørk

Hovet og Hol

349p/22*

2007

Reidar Nyborg

Høland/Bjørkelangen

349p/25*

2006

Bjørn Rundberg

Etnedal

349p

2005

Arne Mørk

Hovet og Hol

349p/26*

2004

Kåre Sylte

Rælingen

347p/18*

2003

Arne Olsen

Lørenskog

344p/16*

2002

Gunnar Giljarhus

Vestre Toten

348p/21*

2001

Kåre Elden

Løiten

348p/19*

2000

Rolf Fjeldstad

Aas

349p/24*

1999

Gunnar Giljarhus

Vestre Toten

348p

1998

Gunnar Giljarhus

Vestre Toten

347p

1997

Gudmund Håbesland

Nordstrand

347p

1996

Egil Frøystad

Hovin

346p

 

 

Lagskyting senior

 

2002

Nittedal

282p

 

2001

Nittedal

287p

 

2000

Spydeberg

287p

 

1999

Blaker

287p

 

1998

Urskog

286p

 

1997

Vestre Toten

291p

 

1996

Urskog

291p

 

 

 

Lagskyting Rekrutt/Junior

 

2002

Hovin

731p

 

2001

Løiten

739p

 

2000

Løiten

738p

 

1999

Skiptvedt

746p

 

1998

Ingen lag påmeldt

-

 

1997

Spydeberg

740p

 

1996

Lørenskog

740p