Ukedag Klokkeslett Hld Hold Lag Skive SkytterID FulltNavn Skytterlag Klasse "50-beste" DFS i 2013 Standplassranking
Torsdag 17:30 100 100 m 1 3 712448 Steinar Lunde Rælingen Skytterlag V73 20 0
Fredag 17:30 200 200 m 6 12 104562 Petter André Smukkestad Spydeberg Skytterlag 5 0 0
Lørdag 11:05 200 200 m 14 1 114223 Kristoffer Øibakken Åsheim Skytterlag 5 0 0
Torsdag 19:45 200 200 m 4 8 116327 Ingar Bentstuen Blaker Skytterlag 4 0 0
Fredag 17:30 200 200 m 6 7 116863 Wemunn Aabø Blaker Skytterlag 4 0 0
Torsdag 19:45 200 200 m 4 1 118414 Terje Vangen Blaker Skytterlag 4 0 0
Torsdag 19:00 100 100 m 3 9 1499383 Kåre Strøm Blaker Skytterlag V65 29 0
Fredag 17:30 200 200 m 6 3 118521 Andreas Svardahl Blaker Skytterlag 2 0 0
Torsdag 17:30 200 200 m 1 2 118539 Odd Ivar Sæther Blaker Skytterlag 4 0 0
Torsdag 17:30 200 200 m 1 16 118760 Olav Holen Blaker Skytterlag 3 0 0
Torsdag 19:00 100 100 m 3 10 202929 Marius Granberg Fet Skytterlag R 19 0
Torsdag 19:45 200 200 m 4 7 119131 Johny Andre Bertheau Blaker Skytterlag 3 0 0
Mandag 08:50 200 200 m 21 15 126136 Bjørn Enerud Sande Skytterlag 4 0 0
Mandag 08:50 200 200 m 21 16 126193 David Davidsen Sande Skytterlag 4 0 0
Torsdag 19:45 200 200 m 4 4 134486 Leif Hagen Ådal Skytterlag V55 0 0
Torsdag 19:45 200 200 m 4 5 135186 Gunnar Sigmund Dignes Ådal Skytterlag 1 0 0
Torsdag 19:45 100 100 m 4 1 1901834 Anders Foss Hidemstrædet Blaker Skytterlag ER 22 0
Torsdag 19:45 100 100 m 4 4 134585 Sverre Eriksen Ådal Skytterlag V73 8 0
Mandag 14:30 200 200 m 28 1 204586 Birgitte Brøtmet Fet Skytterlag 2 0 0
Torsdag 17:30 200 200 m 1 1 205443 Øyvind Haugen Urskog Skytterlag 5 0 0
Torsdag 19:45 100 100 m 4 5 1319862 Svein H. Myhre Tyristrand Skytterlag V65 43 0
Mandag 14:30 200 200 m 28 2 205526 Thomas Sæther Urskog Skytterlag 2 0 0
Lørdag 13:45 200 200 m 17 1 205534 Rune Herje Urskog Skytterlag V55 0 0
Fredag 19:00 200 200 m 8 11 228890 Per Einar Lunde Nittedal Skytterlag 4 0 0
Mandag 14:30 200 200 m 28 3 230789 Odd Arne Samdal Nittedal Skytterlag 4 0 0
Torsdag 19:45 100 100 m 4 10 117804 Hanna Synnøve Huser Blaker Skytterlag R 27 0
Lørdag 09:35 200 200 m 12 3 237875 Bjørg Margrethe Jøndal Nittedal Skytterlag 2 0 0
Torsdag 19:00 200 200 m 3 6 243311 Knut Atle Sørskogen Stovner Nittedal Skytterlag 3 0 0
Fredag 17:30 200 200 m 6 11 244186 Lasse Jensen Nittedal Skytterlag 2 0 0
Torsdag 18:15 200 200 m 2 1 244269 Christopher J. Scholz Nittedal Skytterlag 2 0 0
Lørdag 11:05 200 200 m 14 8 244756 Lasse Johansen Nittedal Skytterlag 2 0 0
Fredag 17:30 100 100 m 6 3 800953 Sivert Sve Stranda Skyttarlag J 2 0
Lørdag 13:00 200 200 m 16 14 247171 Halvor Mørck Ski Skytterlag 4 0 0
Lørdag 13:00 200 200 m 16 13 247411 Inga Mørck Ski Skytterlag 5 0 0
Torsdag 17:30 200 200 m 1 6 264465 Tore Hoff Tingelstad Skytterlag 3 0 0
Fredag 17:30 100 100 m 6 6 487421 Jenny Aardalen Oslo Østre Skytterlag J 54 0
Lørdag 13:45 200 200 m 17 5 264531 Vegard Øfstaas Tingelstad Skytterlag 4 0 0
Lørdag 11:05 200 200 m 14 12 264564 Åge Brovold Tingelstad Skytterlag V55 0 0
Fredag 19:45 100 100 m 9 2 875286 Odd Kolsrud Begnadalen Skyttarlag V73 1 0
Lørdag 13:45 200 200 m 17 16 265504 Ina Myhre Tingelstad Skytterlag 4 0 0
Lørdag 11:50 200 200 m 15 15 266544 Hans Framstad Skaare Vestre Toten Skytterlag 5 0 0
Lørdag 11:50 200 200 m 15 2 266551 Morten Støen Vestre Toten Skytterlag 5 0 0
Lørdag 13:45 200 200 m 17 8 266908 Joakim Dahl Tingelstad Skytterlag 5 0 0
Fredag 19:45 100 100 m 9 6 1218668 Nils Kjus Skedsmo Skytterlag V65 22 0
Mandag 14:30 200 200 m 28 11 272377 Morten Tørnby Haga Skytterlag 4 0 0
Lørdag 11:50 200 200 m 15 13 273060 Carl Morten Boine Haga Skytterlag 1 0 0
Lørdag 11:05 200 200 m 14 13 279802 Anita Lundby Stange og Romedal Skytterlag 5 0 0
Fredag 19:45 100 100 m 9 7 807313 Regine Langbakk Gjerpen Skytterlag ER 18 0
Fredag 18:15 200 200 m 7 4 284075 Frank-Johan Melby Nannestad Skytterlag 2 0 0
Mandag 11:05 200 200 m 24 10 284141 Hilde Kristin Nordby Nannestad Skytterlag 4 0 0
Fredag 20:30 100 100 m 10 6 1505148 Benjamin Hansen Moss og Våler Skytterlag ER 34 0
Mandag 11:05 200 200 m 24 8 284182 Lars Even Nordby Nannestad Skytterlag 2 0 0
Lørdag 11:50 200 200 m 15 4 313866 Ole Jan Engeli Vestre Toten Skytterlag V55 0 0
Mandag 10:20 200 200 m 23 9 313924 Onar Onsrud Vestre Toten Skytterlag 4 0 0
Mandag 10:20 200 200 m 23 10 313981 Ove Johansen Vestre Toten Skytterlag 4 0 0
Mandag 13:00 200 200 m 26 2 345496 Harald Eri Skarpskytten Skytterlag 3 0 0
Lørdag 09:45 100 100 m 12 2 264846 Oddvar Tangen Tingelstad Skytterlag V73 12 0
Lørdag 09:45 100 100 m 12 3 110106 Magnar Molland Sogndal Skyttarlag V73 33 0
Lørdag 09:45 100 100 m 12 9 205385 Normann Dahle Urskog Skytterlag V73 8 0
Mandag 11:50 200 200 m 25 10 393769 Thomas Brusnes Røyken og Hurum skytterlag 3 0 0
Mandag 11:50 200 200 m 25 11 394080 Vegard Engen Skogly Røyken og Hurum skytterlag 4 0 0
Lørdag 10:30 100 100 m 13 3 1518810 Martin Sandås Enebakk Skytterlag ER 56 0
Lørdag 10:30 100 100 m 13 4 656496 Jeanette Hegg Duestad Sem Skytterlag J 5 0
Mandag 13:45 200 200 m 27 1 435115 Geir Rune Dregelid Sande Skytterlag 2 0 0
Lørdag 09:35 200 200 m 12 6 463166 Øystein Langlien Sørkedalen skytterlag 3 0 0
Lørdag 11:50 200 200 m 15 5 480822 Kari Grina Randsfjord Skytterlag V55 0 0
Lørdag 11:15 100 100 m 14 1 483776 Øivind Mørk Oslo Østre Skytterlag V73 43 0
Lørdag 11:50 200 200 m 15 10 481093 Morten Velo Randsfjord Skytterlag 5 0 0
Fredag 17:30 200 200 m 6 4 481267 Espen Grina Randsfjord Skytterlag 4 0 0
Lørdag 13:00 200 200 m 16 9 483354 Leif-Harald Svendsbråten Randsfjord Skytterlag 4 0 0
Lørdag 11:15 100 100 m 14 2 280594 Lars Magne Lundby Stange og Romedal Skytterlag ER 51 0
Lørdag 11:15 100 100 m 14 6 302596 Viktor Rasmussen Stange og Romedal Skytterlag ER 26 0
Fredag 20:30 200 200 m 10 8 484147 Heidi-Iren Olsen Grimstad Oslo Østre Skytterlag 5 0 0
Mandag 14:30 200 200 m 28 4 484253 Kurt Eirik Bekkevold Oslo Østre Skytterlag 5 0 0
Fredag 20:30 200 200 m 10 9 485409 Arne Ånneland Oslo Østre Skytterlag V55 0 0
Fredag 20:30 200 200 m 10 2 485490 Anne Sofie Grimstad Oslo Østre Skytterlag V55 0 0
Fredag 20:30 200 200 m 10 6 485821 Morten Musiol Oslo Østre Skytterlag 5 0 0
Lørdag 12:00 100 100 m 15 2 1667831 Jonas Kjone Husåsfallet Skogbygden Skytterlag J 52 0
Lørdag 13:10 100 100 m 16 1 138040 Ole-Thomas Groseth Ådal Skytterlag ER 33 0
Lørdag 13:10 100 100 m 16 3 247429 Kari Mørck Ski Skytterlag J 6 0
Lørdag 08:50 200 200 m 11 5 486092 Eirik Kristiansen Oslo Østre Skytterlag 4 0 0
Lørdag 13:10 100 100 m 16 4 766758 Tor Vetle Hanserud Jondalen skytterlag ER 44 0
Lørdag 13:10 100 100 m 16 5 766543 Bjørn Magnus Hanserud Jondalen skytterlag J 1 0
Lørdag 13:55 100 100 m 17 2 345082 Arvid Meek Skarpskytten Skytterlag V65 29 0
Lørdag 13:55 100 100 m 17 10 1680545 Per Torleiv Tveiten Bykle skyttarlag V65 7 0
Fredag 17:30 200 200 m 6 16 491175 Trond Kjøll Nordre Modum skytterlag 4 0 0
Mandag 11:05 200 200 m 24 3 491191 Gunnar Myrset Ringerike Skytterlag V55 0 0
Lørdag 14:30 200 200 m 18 2 493213 May Britt Nordli Ringerike Skytterlag V55 0 0
Lørdag 14:40 100 100 m 18 6 1142702 Hans Heer Eidsberg Skytterlag V73 50 0
Torsdag 19:00 200 200 m 3 11 534396 Roger Nesheim Nordstrand Skytterlag 5 0 0
Torsdag 19:45 200 200 m 4 2 535351 Kjell Hovda Fiskum Skytterlag 4 0 0
Fredag 18:15 200 200 m 7 8 550327 Torstein Dynna Lunner Skytterlag 3 0 0
Fredag 18:15 200 200 m 7 10 550343 Kjell Ivar Kristiansen Lunner Skytterlag 5 0 0
Fredag 18:15 200 200 m 7 9 550350 Syver Kristiansen Lunner Skytterlag 3 0 0
Lørdag 10:20 200 200 m 13 11 550376 Egil Kristiansen Lunner Skytterlag 3 0 0
Lørdag 10:20 200 200 m 13 10 550384 Thomas R. Kristiansen Lunner Skytterlag 4 0 0
Torsdag 19:00 200 200 m 3 12 550392 Lars Erik Kristiansen Lunner Skytterlag 4 0 0
Fredag 17:30 200 200 m 6 5 595371 Lars-Ola N. Rustad Nord-Odal Skytterlag 5 0 0
Lørdag 14:40 100 100 m 18 8 118463 Erik Jødahl Blaker Skytterlag V73 2 0
Lørdag 14:40 100 100 m 18 10 154252 Bjørn Rundberg Etnedal Skyttarlag V73 25 0
Lørdag 13:00 200 200 m 16 6 633511 Roger Sletmo Trøgstad Skytterlag 2 0 0
Mandag 11:15 100 100 m 24 1 911917 Anders Oddevald Sletner Høland/Bjørkelangen Skytterlag ER 48 0
Mandag 11:15 100 100 m 24 2 954107 Ingrid Finnestad Skjeberg Skytterlag J 3 0
Torsdag 17:30 200 200 m 1 7 711945 Paul Bjermeland Rælingen Skytterlag V55 0 0
Mandag 12:00 100 100 m 25 3 394098 Maria Engen Skogly Røyken og Hurum skytterlag ER 46 0
Fredag 19:00 200 200 m 8 7 713099 Espen Bjerkli Hansen Rælingen Skytterlag 4 0 0
Mandag 12:00 100 100 m 25 8 272724 Jenny Stene Haga Skytterlag J 4 0
Mandag 10:20 200 200 m 23 7 713396 Arnold Slåen Rælingen Skytterlag 5 0 0
Lørdag 08:50 200 200 m 11 10 713693 Jarle Gården Rælingen Skytterlag V55 0 0
Mandag 12:00 100 100 m 25 9 203745 Benjamin T. Karlsen Rælingen Skytterlag J 9 0
Fredag 17:30 200 200 m 6 2 714931 Arnt Sand Rælingen Skytterlag 4 0 0
Mandag 14:40 100 100 m 28 1 1280478 Gunnar Skjæret Jordet og Tenaasen Skytterlag V65 4 0
Torsdag 19:00 200 200 m 3 4 715227 Andreas Martinsen Rælingen Skytterlag 5 0 0
Fredag 20:30 200 200 m 10 5 716100 Nils Kåre Midtflå Rælingen Skytterlag 5 0 0
Mandag 14:40 100 100 m 28 3 830992 Hanna Hunstad Sigdal Skytterlag ER 21 0
Torsdag 17:30 200 200 m 1 5 119073 Steinar Rudseter Blaker Skytterlag 5 61 137
Fredag 18:15 200 200 m 7 1 797613 Frank Sve Stranda Skyttarlag 5 0 0
Torsdag 17:30 200 200 m 1 10 152405 Jan Andre Runhovde Rygge Skytterlag 5 60 124
Lørdag 13:00 200 200 m 16 10 824151 Bjørn Sylte Kongsberg Skytterlag 1 0 0
Lørdag 09:35 200 200 m 12 16 827949 Lars Guldbrandsen Eidskog Skytterlag 5 0 0
Lørdag 13:00 200 200 m 16 11 828418 Steinar Lande Kongsberg Skytterlag 2 0 0
Lørdag 13:45 200 200 m 17 6 830265 Engebret M. Mjøseng Sigdal Skytterlag 5 0 0
Lørdag 13:45 200 200 m 17 9 830273 Hans Anders Kleven Sigdal Skytterlag 5 0 0
Torsdag 19:00 200 200 m 3 2 713305 Halvor Thrane Svendsen Rælingen Skytterlag 5 11 20
Lørdag 13:45 200 200 m 17 12 830299 Erling Grøterud Sigdal Skytterlag 4 0 0
Torsdag 19:00 200 200 m 3 3 501569 Marianne Stigen Rælingen Skytterlag 5 51 57
Torsdag 19:00 200 200 m 3 5 715003 Mats André Hansen Rælingen Skytterlag 5 2 0
Mandag 11:05 200 200 m 24 6 830406 Kristoffer Vad Sigdal Skytterlag 4 0 0
Mandag 11:05 200 200 m 24 7 830430 Jorunn Marie Vad Sigdal Skytterlag 4 0 0
Lørdag 14:30 200 200 m 18 6 830638 Ann Silje Vad Sigdal Skytterlag 4 0 0
Mandag 11:05 200 200 m 24 4 830646 Siv Mari Vad Sigdal Skytterlag 2 0 0
Lørdag 13:45 200 200 m 17 13 831040 Jarle Hunstad Sigdal Skytterlag 2 0 0
Torsdag 19:00 200 200 m 3 8 1428440 Helene Lillekvelland Nordstrand Skytterlag 5 61 0
Lørdag 13:00 200 200 m 16 15 912956 Thore Hynne Kråkstad Skytterlag 3 0 0
Mandag 11:05 200 200 m 24 11 930859 Daniel Lillestrøm Nannestad Skytterlag 3 0 0
Lørdag 11:50 200 200 m 15 9 952184 Anita Nodland Beito Skyttarlag 1 0 0
Lørdag 15:15 200 200 m 19 6 955534 Sverre Sørum Bjoneroa Skytterlag 4 0 0
Mandag 11:05 200 200 m 24 14 1045681 Jon Granlund Nannestad Skytterlag 5 0 0
Torsdag 19:00 200 200 m 3 9 1434653 Tobias Lillekvelland Nordstrand Skytterlag 5 17 29
Mandag 11:05 200 200 m 24 12 1045707 Nina Cecilie Granlund Nannestad Skytterlag 2 0 0
Lørdag 14:30 200 200 m 18 10 1072016 Terje Brustad Langseth Skytterlag 5 0 0
Lørdag 14:30 200 200 m 18 11 1072875 Tonje Rundhaugen Langseth Skytterlag 3 0 0
Mandag 11:05 200 200 m 24 2 1073055 Anita Utse Langseth Skytterlag 3 0 0
Mandag 11:50 200 200 m 25 5 1074665 Trond Nygård Nes (Akershus) Skytterlag V55 0 0
Lørdag 14:30 200 200 m 18 14 1074947 Henrik Højfeldt Nes (Akershus) Skytterlag 2 0 0
Torsdag 19:45 200 200 m 4 3 487488 Nils Thomas Valand Oslo Østre Skytterlag 5 7 51
Lørdag 11:50 200 200 m 15 6 1129816 May Lise Aas Bolkesjø Skytterlag V55 0 0
Mandag 15:15 200 200 m 29 13 1130251 Hølje Kjell Kaasa Bolkesjø Skytterlag 4 0 0
Fredag 19:45 200 200 m 9 8 1142694 Roy Jøran Fredriksen Eidsberg Skytterlag 3 0 0
Mandag 13:00 200 200 m 26 1 1148162 Terje Hopsø Lillehammer skytterlag 5 0 0
Mandag 13:45 200 200 m 27 5 1178722 John Einar Gulbrandsen Eidskog Skytterlag V55 0 0
Lørdag 14:30 200 200 m 18 13 1179373 Laila Højfeldt Nes (Akershus) Skytterlag 1 0 0
Lørdag 11:05 200 200 m 14 5 1197805 Ola Morten Ruud Kongsvinger og omegn sk.lag 4 0 0
Fredag 20:30 200 200 m 10 15 1201375 Marit Sangesland Øvrebø Skytterlag 4 0 0
Torsdag 19:45 200 200 m 4 10 1212349 Bjørn Lien Eidsvoll Verk Skytterlag 4 0 0
Mandag 11:50 200 200 m 25 8 1212935 Knut Ola Halvorsen Eidsvoll Verk Skytterlag 5 0 0
Mandag 09:35 200 200 m 22 1 1212992 Rune Nyborg Holm Eidsvoll Verk Skytterlag 3 0 0
Torsdag 19:45 200 200 m 4 9 1213453 Bjørn Christian Lien Eidsvoll Verk Skytterlag 1 0 0
Mandag 11:50 200 200 m 25 3 1214980 Kurt Vatle Langseth Skytterlag V55 0 0
Lørdag 11:05 200 200 m 14 14 1217439 Ole Kr. Finnbråten Skedsmo Skytterlag 4 0 0
Lørdag 15:15 200 200 m 19 5 1218379 Ola Wærhaug Skedsmo Skytterlag 4 0 0
Lørdag 11:05 200 200 m 14 15 1218759 Kjersti Quande Haugen Skedsmo Skytterlag 3 0 0
Torsdag 19:45 200 200 m 4 13 486019 Helge Norberg Oslo Østre Skytterlag 5 78 64
Lørdag 14:30 200 200 m 18 3 1237759 Heidi Berglund Asker Skytterlag 1 0 0
Torsdag 20:30 200 200 m 5 1 712554 Jørn Olsen Rælingen Skytterlag 5 0 179
Fredag 19:00 200 200 m 8 4 1238765 Ole Gudem Asker Skytterlag 4 0 0
Lørdag 13:00 200 200 m 16 3 1243450 Edvard Brendnes Oslo Østre Skytterlag 4 0 0
Fredag 17:30 200 200 m 6 8 118497 Lars Jødahl Blaker Skytterlag 5 0 201
Lørdag 10:20 200 200 m 13 2 1243757 Roy Yttri Asker Skytterlag 4 0 0
Mandag 11:05 200 200 m 24 16 1252360 Steffen S Kristiansen Råde Skytterlag 5 0 0
Fredag 17:30 200 200 m 6 14 1642958 Per Terje Sønsterud Nordre Modum skytterlag 5 90 84
Lørdag 10:20 200 200 m 13 15 1269356 Knut Drognes Raumnes Skytterlag 4 0 0
Lørdag 10:20 200 200 m 13 3 1269372 Bjørn Trudvang Raumnes Skytterlag 5 0 0
Lørdag 10:20 200 200 m 13 7 1269562 Arne Erik Nilsen Raumnes Skytterlag 4 0 0
Lørdag 10:20 200 200 m 13 12 1270131 Thomas Høgåsseter Raumnes Skytterlag 5 0 0
Lørdag 11:05 200 200 m 14 11 1280502 Arve Lind Jordet og Tenaasen Skytterlag V55 0 0
Fredag 18:15 200 200 m 7 11 486704 Bjarne Muri Oslo Østre Skytterlag 5 33 31
Mandag 14:30 200 200 m 28 5 1280544 Jan- Eivind Skjæret Jordet og Tenaasen Skytterlag 5 0 0
Fredag 20:30 200 200 m 10 16 1282573 Marius Austad Andebu Skytterlag 5 0 0
Mandag 09:35 200 200 m 22 16 1320084 Einar Nordengen Tyristrand Skytterlag 5 0 0
Lørdag 13:45 200 200 m 17 2 1385624 Per Arne Vestli Rauhella skytterlag 2 0 0
Lørdag 10:20 200 200 m 13 6 1385947 Bjørn Lindkjølen Rauhella skytterlag V55 0 0
Lørdag 10:20 200 200 m 13 5 1385962 Geir Erland Hamre Rauhella skytterlag 2 0 0
Fredag 20:30 200 200 m 10 14 1395151 Petter B. Slevigen Øymark Skytterlag 5 0 0
Fredag 18:15 200 200 m 7 12 485896 Sverre Brovoll Oslo Østre Skytterlag 5 0 247
Lørdag 10:20 200 200 m 13 9 1428119 Knut Larsen Nordstrand Skytterlag 4 0 0
Fredag 19:00 200 200 m 8 9 236463 Andreas Lunde Nittedal Skytterlag 3 19 0
Lørdag 10:20 200 200 m 13 14 1429034 Jens Pettersen Nordstrand Skytterlag 5 0 0
Fredag 20:30 200 200 m 10 3 2222198 Christine Olsson Øymark Skytterlag 2 29 0
Torsdag 19:00 200 200 m 3 7 1429463 Ola Sannes Nordstrand Skytterlag 4 0 0
Torsdag 19:00 200 200 m 3 10 1432418 Gunstein Lauvrak Nordstrand Skytterlag 5 0 0
Fredag 19:45 200 200 m 9 1 1433119 Ketil Sundal Nordstrand Skytterlag 4 0 0
Fredag 20:30 200 200 m 10 4 1395235 Marianne Berger Oslo Østre Skytterlag 5 0 177
Fredag 20:30 200 200 m 10 10 247106 Simen Rundberget Ski Skytterlag 5 6 65
Mandag 13:45 200 200 m 27 7 1443159 Anders Thoresen Søndre Høland skytterlag 3 0 0
Fredag 20:30 200 200 m 10 11 484030 Jens-Kristian Larsen Løiten Skytterlag 5 21 0
Lørdag 08:50 200 200 m 11 1 104547 Harald Buuer Spydeberg Skytterlag V55 8 0
Torsdag 19:00 200 200 m 3 1 1493238 Steinar Dalby Aasveen skytterlag V55 0 0
Lørdag 08:50 200 200 m 11 2 486076 Lars Bugge Oslo Østre Skytterlag 5 0 111
Lørdag 09:35 200 200 m 12 1 764761 Trond Bergan Jondalen skytterlag 5 8 26
Lørdag 14:30 200 200 m 18 1 1500974 Jann-Erik Olsen Ullensaker Skytterlag 2 0 0
Mandag 10:20 200 200 m 23 16 1501865 Per Ola Johansen Blaker Skytterlag V55 0 0
Lørdag 09:35 200 200 m 12 5 264812 Oddvar Staxrud Tingelstad Skytterlag V55 3 0
Lørdag 10:20 200 200 m 13 4 1237726 Ivar Rinde Riflen/Skoger Skytterlag 5 81 39
Lørdag 10:20 200 200 m 13 8 1518778 Roar Sandås Enebakk Skytterlag 5 0 0
Torsdag 19:45 200 200 m 4 12 1525260 Odd A. Lintho Høland/Bjørkelangen Skytterlag 2 0 0
Lørdag 11:50 200 200 m 15 11 1525468 Thomas Bråthen Høland/Bjørkelangen Skytterlag 4 0 0
Lørdag 14:30 200 200 m 18 4 1584945 Nils O. Knutsen Østre Bærum skytterlag 4 0 0
Lørdag 08:50 200 200 m 11 3 1618164 André Bjørseth Steinsgård Skytterlag 3 0 0
Lørdag 13:00 200 200 m 16 16 1631183 Bjarne Sigurd Ramsjø Svinndal Skytterlag 4 0 0
Lørdag 10:20 200 200 m 13 13 1429075 Dag Rasmussen Nordstrand Skytterlag 5 0 276
Mandag 15:15 200 200 m 29 1 1642966 Steinar Berget Nordre Modum skytterlag 3 0 0
Mandag 15:15 200 200 m 29 3 1644236 Ann Karin K. Berget Nordre Modum skytterlag 1 0 0
Mandag 15:15 200 200 m 29 2 1644269 Øyvind Berget Nordre Modum skytterlag 3 0 0
Lørdag 11:50 200 200 m 15 16 1663996 Benny Erik Husåsfallet Skogbygden Skytterlag 3 0 0
Lørdag 11:50 200 200 m 15 12 1667377 Håkon Opaker Skogbygden Skytterlag 3 0 0
Lørdag 15:15 200 200 m 19 1 1672187 Heidi Hansen Sørkedalen skytterlag 3 0 0
Mandag 14:30 200 200 m 28 7 1673599 Arild Solvang Eidet Skytterlag V55 0 0
Fredag 19:45 200 200 m 9 16 1674266 Torstein Dynna NROF Vestoppland AG3 0 0
Lørdag 10:20 200 200 m 13 1 1915248 Jo-Inge Hoelsengen Raumnes Skytterlag 2 0 0
Mandag 14:30 200 200 m 28 6 1962471 Erik Solvang Jordet og Tenaasen Skytterlag 5 0 0
Lørdag 13:00 200 200 m 16 2 1964618 Egil Antonsen Ski Skytterlag 2 0 0
Torsdag 19:45 200 200 m 4 11 2107878 John Ørjan Marthinsen Ådal Skytterlag 1 0 0
Mandag 11:05 200 200 m 24 5 2153369 Randi Strøm Hushagen Nannestad Skytterlag 1 0 0
Fredag 17:30 200 200 m 6 10 2205250 Joakim Mortensen Oslo Østre Skytterlag 1 0 0
Mandag 11:50 200 200 m 25 2 2216398 Aleksander Heinrichs Baukhol Langseth Skytterlag 2 0 0
Lørdag 11:05 200 200 m 14 2 279828 Ingeborg Lundby Stange og Romedal Skytterlag 5 1 82
Lørdag 11:50 200 200 m 15 14 2228922 Geir Johansen Gjøvik og Brusveen Skytterlag 1 0 0
Fredag 17:30 200 200 m 6 1 2238871 Inge Mork Enebakk Skytterlag 3 0 0
Torsdag 19:45 200 200 m 4 6 2250272 Thomas Gravseth Kristiansen Blaker Skytterlag 1 0 0
Lørdag 13:45 200 200 m 17 3 2267284 Thea Martine Oppegård Vestli Rauhella skytterlag 1 0 0
Lørdag 10:30 100 100 m 13 9 104331 Ole G. Øfstaas Spydeberg Skytterlag V73 0 0
Lørdag 11:05 200 200 m 14 4 597336 Rune Vandevjen Olsen Nord-Odal Skytterlag 5 38 60
Lørdag 10:30 100 100 m 13 7 113969 Knut Skaug Åsheim Skytterlag V65 0 0
Torsdag 18:15 100 100 m 2 5 117051 John Flatby Blaker Skytterlag V65 0 0
Lørdag 11:05 200 200 m 14 7 1500719 Lars David jr Øvrum Nannestad Skytterlag 5 87 0
Torsdag 19:45 100 100 m 4 2 118307 Ingrid F. Jensløkken Blaker Skytterlag ER 0 0
Lørdag 15:25 100 100 m 19 1 118398 Thorbjørn Andresen Blaker Skytterlag V73 0 0
Lørdag 11:05 200 200 m 14 9 1280528 Lars Lind Jordet og Tenaasen Skytterlag 5 34 201
Lørdag 15:25 100 100 m 19 3 119248 Helge Svarstad Blaker Skytterlag V65 0 0
Torsdag 17:30 100 100 m 1 9 120857 Bjørn Christensen Blaker Skytterlag V65 0 0
Lørdag 13:55 100 100 m 17 4 126409 Helge Faret Sande Skytterlag V73 0 0
Lørdag 11:05 200 200 m 14 10 692582 Matheas Amb Lismarken Skytterlag 5 38 0
Lørdag 11:50 200 200 m 15 1 264499 Karl Emil Grina Tingelstad Skytterlag V55 18 0
Lørdag 14:40 100 100 m 18 7 154047 Johannes Rundhaug Etnedal Skyttarlag V65 0 0
Lørdag 11:50 200 200 m 15 3 480889 Anne Ingeborg Sogn Øiom Vestre Toten Skytterlag 5 28 180
Lørdag 13:00 200 200 m 16 1 483792 Stein Heggen Oslo Østre Skytterlag V55 2 0
Lørdag 13:00 200 200 m 16 4 384628 Odd Martin Nythe Frogn og Drøbak Skytterlag 5 0 86
Lørdag 13:00 200 200 m 16 5 384545 Odd Petter Nythe Frogn og Drøbak Skytterlag V55 26 0
Lørdag 09:45 100 100 m 12 10 205468 Lars Fallet Urskog Skytterlag V65 0 0
Torsdag 17:30 100 100 m 1 7 228874 Arne Hjortland Nittedal Skytterlag V73 0 0
Torsdag 17:30 100 100 m 1 6 230813 Odd Østerhus Nittedal Skytterlag V65 0 0
Torsdag 18:15 100 100 m 2 1 244277 Benjamin J. Scholz Nittedal Skytterlag ER 0 0
Torsdag 19:00 100 100 m 3 8 244335 Amadeus Gaardsø Nittedal Skytterlag ER 0 0
Torsdag 19:00 100 100 m 3 7 244343 Jonathan Gaardsø Nittedal Skytterlag J 0 0
Torsdag 18:15 100 100 m 2 3 244400 Erling Moen Hovin Nittedal Skytterlag ER 0 0
Torsdag 19:00 100 100 m 3 2 244673 Sindre Olafsen Nittedal Skytterlag J 0 0
Torsdag 19:00 100 100 m 3 6 245159 Alexander Bengtson Nittedal Skytterlag J 0 0
Torsdag 19:00 100 100 m 3 5 245258 May-Helene Bengtson Nittedal Skytterlag ER 0 0
Fredag 18:15 100 100 m 7 3 247114 Anne-Lise Gleditsch Ski Skytterlag V65 0 0
Lørdag 13:10 100 100 m 16 6 247163 Øyvind Mørck Ski Skytterlag V65 0 0
Lørdag 13:00 200 200 m 16 7 633529 Bjørnar Sletmo Trøgstad Skytterlag 5 80 74
Lørdag 13:00 200 200 m 16 8 714337 Jorun-Marie Fagernes Rælingen Skytterlag 4 16 0
Lørdag 13:00 200 200 m 16 12 135384 Lars Groseth Ådal Skytterlag 4 49 0
Lørdag 09:45 100 100 m 12 7 273375 Tor-Erik Østhagen Raumnes Skytterlag J 0 0
Lørdag 12:00 100 100 m 15 4 273441 Håkon T. Boine Haga Skytterlag J 0 0
Lørdag 12:00 100 100 m 15 10 273623 Tuva Pedersen Smedsrudhagen Haga Skytterlag R 0 0
Lørdag 11:15 100 100 m 14 7 280297 Hans Kristian Lundby Stange og Romedal Skytterlag J 0 0
Lørdag 13:45 200 200 m 17 4 205484 Ola Herje Urskog Skytterlag 5 0 239
Fredag 18:15 100 100 m 7 5 284059 Inger Mathilde Melby Nannestad Skytterlag J 0 0
Fredag 18:15 100 100 m 7 6 284067 Ellen Johanne Melby Nannestad Skytterlag J 0 0
Lørdag 13:45 200 200 m 17 7 830307 Terje Grøterud Sigdal Skytterlag 4 0 294
Lørdag 13:55 100 100 m 17 1 343962 Lars Indergård Skarpskytten Skytterlag V73 0 0
Lørdag 13:45 200 200 m 17 10 267351 Karen Reinsborg Tingelstad Skytterlag 4 9 0