Ukedag Klokkeslett Hld Hold Lag Skive SkytterID FulltNavn Skytterlag Klasse Norgestoppen
Onsdag 17:30 100 100 m 1 1 243907 Simen Havik Samdal Oslo Østre Skytterlag NU 0
Onsdag 17:30 100 100 m 1 2 483875 Nils Hovde Oslo Østre Skytterlag V73 0
Onsdag 17:30 100 100 m 1 3 118463 Erik Jødahl Blaker Skytterlag V73 2
Onsdag 17:30 100 100 m 1 4 1499383 Kåre Strøm Blaker Skytterlag V73 26
Onsdag 17:30 100 100 m 1 5 117051 John Flatby Blaker Skytterlag V73 0
Onsdag 17:30 100 100 m 1 6 1986686 Aki Rontti Sørum skytterlag ER 3
Onsdag 17:30 100 100 m 1 7 1239482 Gunnar Orre Asker Skytterlag V65 0
Onsdag 17:30 100 100 m 1 8 1238559 Kjell A Hjortnæs Asker Skytterlag V65 27
Onsdag 17:30 100 100 m 1 9 1238617 Per Terje Holm Asker Skytterlag V73 36
Onsdag 17:30 100 100 m 1 10 1613504 Birk Jan Oftedal Østre Bærum skytterlag V65 33
Onsdag 18:15 100 100 m 2 1 2076925 Jens Olsrud Østli Tangen Skytterlag R 4
Onsdag 18:15 100 100 m 2 2 2250280 Tuva Meluken Blaker Skytterlag R 0
Onsdag 18:15 100 100 m 2 3 2179489 Sindre Meluken Blaker Skytterlag J 0
Onsdag 18:15 100 100 m 2 4 2250264 Fredrik G. Kristiansen Blaker Skytterlag ER 0
Onsdag 18:15 100 100 m 2 5 1501980 Jenny R Lund Blaker Skytterlag J 28
Onsdag 18:15 100 100 m 2 6 2179034 Håkon Foss Mathisen Blaker Skytterlag ER 16
Onsdag 18:15 100 100 m 2 7 1901834 Anders Foss Hidemstrædet Blaker Skytterlag J 19
Onsdag 18:15 100 100 m 2 8 2496818 Sander Moland Blaker Skytterlag ER 0
Onsdag 18:15 100 100 m 2 9 302927 Kristian Martinsen Fet Skytterlag ER 0
Onsdag 18:15 100 100 m 2 10 2540086 Niklas Woxen Fet Skytterlag NU 0
Onsdag 19:00 100 100 m 3 1 1499235 Kåre Lund Blaker Skytterlag V73 0
Onsdag 19:00 100 100 m 3 2 1648872 Dan Andre Lasseson-Korsviken Fet Skytterlag ER 0
Onsdag 19:00 100 100 m 3 3 2147114 Line Kasbo Trøgstad Skytterlag ER 0
Onsdag 19:00 100 100 m 3 4 1631068 Ragnar Henrik Hauer Høland/Bjørkelangen Skytterlag EJ 0
Onsdag 19:00 100 100 m 3 5 2441970 Jens Emil Hval Fet Skytterlag ER 0
Onsdag 19:00 100 100 m 3 6 2603611 Martin Lühr Tofsrud Fet Skytterlag ER 0
Onsdag 19:00 100 100 m 3 7 875286 Odd Kolsrud Begnadalen Skyttarlag V73 1
Onsdag 19:00 100 100 m 3 8 202929 Marius Granberg Fet Skytterlag ER 40
Onsdag 19:00 100 100 m 3 9 117804 Hanna Synnøve Huser Blaker Skytterlag J 23
Onsdag 19:00 100 100 m 3 10 120857 Bjørn Christensen Blaker Skytterlag V65 0
Onsdag 19:45 100 100 m 4 1 2249159 Emma Helene Heiaas Ski Skytterlag R 10
Onsdag 19:45 100 100 m 4 2 2385813 Linus Braute Bakken Ski Skytterlag ER 0
Onsdag 19:45 100 100 m 4 3 2595676 Kristoffer Hertaas Nittedal Skytterlag NU 0
Onsdag 19:45 100 100 m 4 4 2611200 Markus Hertaas Nittedal Skytterlag NU 0
Onsdag 19:45 100 100 m 4 5 2495695 Adam Holmqvist Ski Skytterlag ER 0
Onsdag 19:45 100 100 m 4 6 2113819 Torunn Osbak Heiaas Ski Skytterlag NV 0
Onsdag 19:45 100 100 m 4 7 2591303 Jane Braute Ski Skytterlag NV 0
Onsdag 19:45 100 100 m 4 8 2363851 Terje Fristedt Hansen Fet Skytterlag V73 0
Onsdag 19:45 100 100 m 4 9 2409175 Mathilde Kindem Sundsaasen Ski Skytterlag R 0
Onsdag 19:45 100 100 m 4 10 483776 Øivind Mørk Oslo Østre Skytterlag V73 0
Onsdag 20:30 100 100 m 5 1 2345726 Simen Sanne Oslo Østre Skytterlag ER 0
Onsdag 20:30 100 100 m 5 2 2205268 Tobias Mortensen Torbal Oslo Østre Skytterlag J 0
Onsdag 20:30 100 100 m 5 3 2211019 Jonas Hofslund Oslo Østre Skytterlag J 0
Onsdag 20:30 100 100 m 5 4 2205243 Amalie Mortensen Torbal Oslo Østre Skytterlag R 34
Onsdag 20:30 100 100 m 5 5 2431450 Hans Robert Gaarder Oslo Østre Skytterlag ER 0
Onsdag 20:30 100 100 m 5 6 2399525 Erik Ørbeck Rælingen Skytterlag NU 0
Onsdag 20:30 100 100 m 5 7 2315729 David Tysse Rustad Rælingen Skytterlag J 0
Onsdag 20:30 100 100 m 5 8 1726413 Odin Skagmo Oslo Østre Skytterlag J 0
Onsdag 20:30 100 100 m 5 9 2323905 Edvin Ulberget Juvstad Rælingen Skytterlag J 0
Onsdag 20:30 100 100 m 5 10 2417038 Lisa Ørbeck Rælingen Skytterlag J 0
Fredag 17:30 100 100 m 6 1 2250330 Eirik Strøm Blaker Skytterlag R 27
Fredag 17:30 100 100 m 6 2 277509 Terje Hågensen Stange og Romedal Skytterlag V65 12
Fredag 17:30 100 100 m 6 3 279307 Per Olav Faldbakken Stange og Romedal Skytterlag V65 50
Fredag 17:30 100 100 m 6 5 327007 Odd Arne Køhl Elverum Skytterlag V73 0
Fredag 17:30 100 100 m 6 6 277749 Oddvar Grønlien Stange og Romedal Skytterlag V73 0
Fredag 17:30 100 100 m 6 7 2210193 Sigurd Opsahl Gjermshus Nord-Odal Skytterlag J 0
Fredag 17:30 100 100 m 6 8 394098 Maria Engen Skogly Jondalen skytterlag J 11
Fredag 17:30 100 100 m 6 9 1145192 Arild Karlsen Enebakk Skytterlag V65 0
Fredag 17:30 100 100 m 6 10 1319862 Svein H. Myhre Tyristrand Skytterlag V73 0
Fredag 18:15 100 100 m 7 1 2210987 Stian Stafsberg Klyve Oslo Østre Skytterlag J 0
Fredag 18:15 100 100 m 7 2 118398 Thorbjørn Andresen Blaker Skytterlag V73 34
Fredag 18:15 100 100 m 7 3 119248 Helge Svarstad Blaker Skytterlag V65 39
Fredag 18:15 100 100 m 7 4 840769 Magnus Løvik Dale (Sunnfjord) Skyttarlag V65 0
Fredag 18:15 100 100 m 7 5 247197 Ivar Liseter Ski Skytterlag V73 25
Fredag 18:15 100 100 m 7 6 247189 Torhild Liseter Ski Skytterlag V65 0
Fredag 18:15 100 100 m 7 7 2429850 Inga Kvam Oslo Østre Skytterlag J 0
Fredag 18:15 100 100 m 7 8 247114 Anne-Lise Gleditsch Ski Skytterlag V65 0
Fredag 18:15 100 100 m 7 9 2259885 Jakob Gleditsch Ski Skytterlag ER 3
Fredag 18:15 100 100 m 7 10 2053791 Malin Stenerud Høland/Bjørkelangen Skytterlag ER 0
Fredag 19:00 100 100 m 8 1 245258 May-Helene Bengtson Nittedal Skytterlag J 0
Fredag 19:00 100 100 m 8 2 1770528 Truls Kluften Nittedal Skytterlag J 0
Fredag 19:00 100 100 m 8 3 2447498 Simen Myrås Nittedal Skytterlag R 0
Fredag 19:00 100 100 m 8 4 2557965 Vebjørn Thingelstad Nittedal Skytterlag NU 0
Fredag 19:00 100 100 m 8 5 2384501 Even Thingelstad Nittedal Skytterlag R 0
Fredag 19:00 100 100 m 8 6 244277 Benjamin J. Scholz Nittedal Skytterlag EJ 0
Fredag 19:00 100 100 m 8 7 2408987 Robert Miller Nittedal Skytterlag ER 0
Fredag 19:00 100 100 m 8 8 2065456 Helene Olafsen Nittedal Skytterlag ER 0
Fredag 19:00 100 100 m 8 9 2599025 Theodor Bjerke Næss Nittedal Skytterlag NU 0
Fredag 19:00 100 100 m 8 10 2595759 Sondre Tobias Sørensen Nittedal Skytterlag NU 0
Fredag 19:45 100 100 m 9 1 1453737 Rolv Baadshaug Brumunddal Skytterlag V73 47
Fredag 19:45 100 100 m 9 2 1454073 Tor Lillemoen Brumunddal Skytterlag V65 0
Fredag 19:45 100 100 m 9 3 1727544 Martine Sve Stranda Skyttarlag ER 43
Fredag 19:45 100 100 m 9 4 629402 Knut Bingen Trøgstad Skytterlag V65 0
Fredag 19:45 100 100 m 9 5 1142702 Hans Heer Eidsberg Skytterlag V73 0
Fredag 19:45 100 100 m 9 6 1142959 Arne Myrås Eidsberg Skytterlag V73 0
Fredag 19:45 100 100 m 9 7 104547 Harald Buuer Spydeberg Skytterlag V65 13
Fredag 19:45 100 100 m 9 9 2518751 Julianne Skallerud Brekke Skjeberg Skytterlag ER 0
Fredag 19:45 100 100 m 9 10 2250256 Trygve Foss Mathisen Blaker Skytterlag R 0
Fredag 20:30 100 100 m 10 1 2446524 Tuva Bakke Viken (Opland) Skytterlag ER 0
Fredag 20:30 100 100 m 10 2 1738806 Hanne Rytterager Oliversen Stange og Romedal Skytterlag J 0
Fredag 20:30 100 100 m 10 5 2339265 Markus Henriksen Viken (Opland) Skytterlag R 0
Fredag 20:30 100 100 m 10 6 2433027 Leander Bakke Viken (Opland) Skytterlag R 0
Fredag 20:30 100 100 m 10 7 2433043 Aurora Bratli Viken (Opland) Skytterlag R 0
Fredag 20:30 100 100 m 10 8 2200293 Lars Johannes K. Olsen Skarpskytten Skytterlag R 0
Lørdag 09:00 100 100 m 11 1 118414 Terje Vangen Blaker Skytterlag V65 0
Lørdag 09:00 100 100 m 11 2 2164200 Martin N. Voss Stavanger skytterlag J 21
Lørdag 09:00 100 100 m 11 4 911974 Petter Å. Nordby Høland/Bjørkelangen Skytterlag J 50
Lørdag 09:00 100 100 m 11 6 911917 Anders Oddevald Sletner Høland/Bjørkelangen Skytterlag J 24
Lørdag 09:00 100 100 m 11 9 2629806 Håvard N. Voss Stavanger skytterlag NV 0
Lørdag 09:00 100 100 m 11 10 711945 Paul Bjermeland Rælingen Skytterlag V65 0
Lørdag 09:45 100 100 m 12 1 2374544 Jørgen Daland Bjørnsen Rælingen Skytterlag ER 0
Lørdag 09:45 100 100 m 12 2 2169407 Mads Fjerdingby Korsviken Rælingen Skytterlag ER 0
Lørdag 09:45 100 100 m 12 3 2430593 Mathilde Aline Bjørnholt Haugland Rælingen Skytterlag ER 0
Lørdag 09:45 100 100 m 12 4 2497758 Nicolai Hagen Rælingen Skytterlag ER 0
Lørdag 09:45 100 100 m 12 5 2332500 Lukas Bjørkås Rælingen Skytterlag ER 0
Lørdag 09:45 100 100 m 12 6 2199347 Jonas Kveen Rælingen Skytterlag ER 0
Lørdag 09:45 100 100 m 12 7 2643336 Oskar Weng Rælingen Skytterlag NU 0
Lørdag 09:45 100 100 m 12 8 2490076 Tobias Brinch van Santen Rælingen Skytterlag R 0
Lørdag 09:45 100 100 m 12 9 2526812 Joachim Brinch van Santen Rælingen Skytterlag R 0
Lørdag 09:45 100 100 m 12 10 2068443 Silje Marie Holm Eidsberg Skytterlag J 49
Lørdag 10:30 100 100 m 13 1 205468 Lars Fallet Urskog Skytterlag V73 0
Lørdag 10:30 100 100 m 13 2 205385 Normann Asbjørn Dahle Urskog Skytterlag V73 26
Lørdag 10:30 100 100 m 13 3 2643161 Kevin Nerlien Nannestad Skytterlag ER 0
Lørdag 10:30 100 100 m 13 4 2059194 Sindre Winge Nannestad Skytterlag J 0
Lørdag 10:30 100 100 m 13 5 746362 Aleksander Bech Lund Båstad skytterlag J 0
Lørdag 10:30 100 100 m 13 6 1704493 Johan Lund Båstad skytterlag V65 41
Lørdag 10:30 100 100 m 13 7 2332369 Maren Helene Nyork Larsen Nannestad Skytterlag R 0
Lørdag 10:30 100 100 m 13 8 2441194 Viktoria Ødegård Nannestad Skytterlag ER 0
Lørdag 10:30 100 100 m 13 9 2483568 Johannes Wold-Schätzer Nannestad Skytterlag NU 0
Lørdag 10:30 100 100 m 13 10 2394096 Rashid Umaev Nannestad Skytterlag ER 0
Lørdag 11:15 100 100 m 14 1 343962 Lars Indergård Skarpskytten Skytterlag V73 0
Lørdag 11:15 100 100 m 14 2 345082 Arvid Meek Skarpskytten Skytterlag V65 5
Lørdag 11:15 100 100 m 14 3 1178722 John Einar Gulbrandsen Eidskog Skytterlag V65 0
Lørdag 11:15 100 100 m 14 4 1179183 Erik Hamre Eidskog Skytterlag V73 0
Lørdag 11:15 100 100 m 14 5 2317899 Eskil Grøterud Sigdal Skytterlag R 0
Lørdag 11:15 100 100 m 14 6 118307 Ingrid Jensløkken Blaker Skytterlag J 43
Lørdag 11:15 100 100 m 14 7 2259877 Sondre Haug Aas Skytterlag J 0
Lørdag 11:15 100 100 m 14 8 2177541 Marius Pung Aas Skytterlag J 0
Lørdag 11:15 100 100 m 14 9 134585 Sverre Eriksen Ådal Skytterlag V73 14
Lørdag 11:15 100 100 m 14 10 1387331 Hans-Peter Jacobsen Rauhella skytterlag V73 0
Lørdag 12:00 100 100 m 15 1 2643567 Anette Mahle Gisle Asker Skytterlag NV 0
Lørdag 12:00 100 100 m 15 2 2112373 Kine Saksæther Andersen Degernes Skytterlag ER 21
Lørdag 12:00 100 100 m 15 3 2075877 Gaute Grøterud Sigdal Skytterlag ER 21
Lørdag 12:00 100 100 m 15 4 362624 Simen Finstad Såner skytterlag EJ 37
Lørdag 12:00 100 100 m 15 5 2359180 Eirik Mahle Gisle Asker Skytterlag R 0
Lørdag 12:00 100 100 m 15 6 2119410 Eirik Sylte Kongsberg Skytterlag J 0
Lørdag 12:00 100 100 m 15 7 2075786 Inga Marie Hanserud Jondalen skytterlag R 12
Lørdag 12:00 100 100 m 15 8 766758 Tor Vetle Hanserud Jondalen skytterlag J 0
Lørdag 12:00 100 100 m 15 9 2257533 Annbjørg Laugerud Skaug Jondalen skytterlag ER 6
Lørdag 12:00 100 100 m 15 10 2265932 Dagrun Laugerud Skaug Jondalen skytterlag R 0
Lørdag 13:10 100 100 m 16 1 2374478 Charlotte F Lund Blaker Skytterlag R 0
Lørdag 13:10 100 100 m 16 2 1045434 Maud Elise B. Grønberg Tingelstad Skytterlag J 34
Lørdag 13:10 100 100 m 16 5 2563864 Siri-Anne de Voogd Eidsvoll Verk Skytterlag ER 0
Lørdag 13:10 100 100 m 16 7 2191674 Fredrik Sund Eidsvoll Verk Skytterlag ER 0
Lørdag 13:10 100 100 m 16 8 2527562 Ola Strand Nystuen Løiten Skytterlag R 0
Lørdag 13:10 100 100 m 16 9 2601847 Jonas Søvik Pettersen Eidsvoll Verk Skytterlag NU 0
Lørdag 13:10 100 100 m 16 10 2554707 Amund Aalberg Tingelstad Skytterlag NU 0
Lørdag 13:55 100 100 m 17 1 1667823 Sofie Kjone Husåsfallet Skogbygden Skytterlag J 0
Lørdag 13:55 100 100 m 17 2 2416014 Eva Angela Bårdseng Skogbygden Skytterlag ER 45
Lørdag 13:55 100 100 m 17 3 2101368 Marcus Bergsten Skogbygden Skytterlag R 0
Lørdag 13:55 100 100 m 17 4 2107886 Petter Andre Marthinsen Ådal Skytterlag ER 0
Lørdag 13:55 100 100 m 17 5 2332625 Emil Lund Høland/Bjørkelangen Skytterlag R 0
Lørdag 13:55 100 100 m 17 6 2499077 Lucas Lund Høland/Bjørkelangen Skytterlag NU 0
Lørdag 13:55 100 100 m 17 7 313866 Ole Jan Engeli Vestre Toten Skytterlag V73 0
Lørdag 13:55 100 100 m 17 9 2223022 Marius Bakken Moss og Våler Skytterlag J 39
Lørdag 13:55 100 100 m 17 10 2291623 Mikael Martinsen Urskog Skytterlag R 0
Lørdag 14:40 100 100 m 18 1 2291607 Hugo Aleksander Haneborg Urskog Skytterlag ER 0
Lørdag 14:40 100 100 m 18 2 2291615 Sindre Johann Haneborg Urskog Skytterlag ER 0
Lørdag 14:40 100 100 m 18 4 550368 Egil Grina Lunner Skytterlag V65 0
Lørdag 14:40 100 100 m 18 5 2608958 Sarina Fossneset Lybekk Urskog Skytterlag NU 0
Lørdag 14:40 100 100 m 18 6 2014991 Vegard Mytting Sørum skytterlag ER 0
Lørdag 14:40 100 100 m 18 7 2655942 Sigrid Birgitte Sundbolien-Hoel Urskog Skytterlag NU 0
Lørdag 14:40 100 100 m 18 8 2174076 Erlend Sørlie Hoel Urskog Skytterlag ER 0
Lørdag 14:40 100 100 m 18 9 2114189 Simen Blakseth Urskog Skytterlag ER 0
Lørdag 14:40 100 100 m 18 10 2199560 Johannes Gjerde Sørum skytterlag ER 0
Lørdag 15:25 100 100 m 19 1 2562957 Ina-Sophie Flatin Eidsvoll Verk Skytterlag R 0
Lørdag 15:25 100 100 m 19 2 2609022 Eira Haavardsholm Urskog Skytterlag NU 0
Lørdag 15:25 100 100 m 19 3 2308690 Oda Kveiland Ruud Urskog Skytterlag R 0
Lørdag 15:25 100 100 m 19 4 2600708 Simen Martinius Isene Skarpskytten Skytterlag NU 0
Lørdag 15:25 100 100 m 19 5 2566057 Henriette Isene Skarpskytten Skytterlag R 0
Lørdag 15:25 100 100 m 19 6 205831 Vetle Egner Urskog Skytterlag EJ 0
Lørdag 15:25 100 100 m 19 7 912519 Jon Arne Eie Kråkstad Skytterlag V73 0
Lørdag 15:25 100 100 m 19 8 912162 Olav Ambjørnrud Kråkstad Skytterlag V65 0
Lørdag 15:25 100 100 m 19 9 2224251 Kasper Johannes Holm Eidsvoll Verk Skytterlag R 0
Lørdag 15:25 100 100 m 19 10 2224244 Ida Sofie Holm Eidsvoll Verk Skytterlag ER 0
Lørdag 16:10 100 100 m 20 1 2157121 Aleksander Bryhn Røyken og Hurum skytterlag ER 0
Lørdag 16:10 100 100 m 20 2 2164150 Ole Christian Moksnes Røyken og Hurum skytterlag ER 0
Lørdag 16:10 100 100 m 20 3 2194181 Daniel Ivar Brevik Røyken og Hurum skytterlag ER 25
Lørdag 16:10 100 100 m 20 4 2652345 Maria Engen Skogly Røyken og Hurum skytterlag J 11
Onsdag 17:30 200 200 m 1 1 716100 Nils Kåre Midtflå Rælingen Skytterlag 5 53
Onsdag 17:30 200 200 m 1 2 327320 Marthe Køhl Elverum Skytterlag 4 12
Onsdag 17:30 200 200 m 1 3 1237759 Heidi Berglund Asker Skytterlag 2 0
Onsdag 17:30 200 200 m 1 4 327205 Christian Køhl Elverum Skytterlag 4 0
Onsdag 17:30 200 200 m 1 5 483891 Arne Grøtting Oslo Østre Skytterlag V55 7
Onsdag 17:30 200 200 m 1 6 211342 Anders Metveit Imenes Skytterlag V55 6
Onsdag 17:30 200 200 m 1 7 1518794 Henrik Sandås Enebakk Skytterlag 5 0
Onsdag 17:30 200 200 m 1 8 344812 Per Thoresen Skarpskytten Skytterlag 4 0
Onsdag 17:30 200 200 m 1 9 345405 Knut Olav Olsen Skarpskytten Skytterlag 5 0
Onsdag 17:30 200 200 m 1 10 1432418 Gunstein Lauvrak Nordstrand Skytterlag 5 0
Onsdag 17:30 200 200 m 1 11 481028 Steinar Gundersen Randsfjord Skytterlag 4 0
Onsdag 17:30 200 200 m 1 12 1518778 Roar Sandås Enebakk Skytterlag 5 83
Onsdag 17:30 200 200 m 1 13 2074169 Onar Onsrud NROF Vestoppland HK416 0
Onsdag 17:30 200 200 m 1 14 1672286 Ove Johansen #I/T HK416 0
Onsdag 17:30 200 200 m 1 15 1642958 Per Terje Sønsterud Nordre Modum skytterlag 5 0
Onsdag 17:30 200 200 m 1 16 714931 Arnt Sand Rælingen Skytterlag 4 0
Onsdag 18:15 200 200 m 2 1 1773217 Martin Qværnstrøm Blaker Skytterlag 4 13
Onsdag 18:15 200 200 m 2 2 483974 Christer Malm Oslo Østre Skytterlag V55 12
Onsdag 18:15 200 200 m 2 3 2489235 Frode Lund Blaker Skytterlag 3 7
Onsdag 18:15 200 200 m 2 4 1642891 Otto Myrvold Nordre Modum skytterlag 4 0
Onsdag 18:15 200 200 m 2 5 485409 Arne Ånneland Oslo Østre Skytterlag V55 0
Onsdag 18:15 200 200 m 2 6 550376 Egil Kristiansen Lunner Skytterlag V55 0
Onsdag 18:15 200 200 m 2 7 264465 Tore Hoff Tingelstad Skytterlag 4 0
Onsdag 18:15 200 200 m 2 8 1427491 Syver Jotun Nordstrand Skytterlag 5 0
Onsdag 18:15 200 200 m 2 9 1424902 Petter Aabakken Nordstrand Skytterlag 2 0
Onsdag 18:15 200 200 m 2 10 550343 Kjell Ivar Kristiansen Lunner Skytterlag 5 9
Onsdag 18:15 200 200 m 2 11 550350 Syver Kristiansen Lunner Skytterlag 3 0
Onsdag 18:15 200 200 m 2 12 266643 Roger Ottosen Vestre Toten Skytterlag 5 28
Onsdag 18:15 200 200 m 2 13 2445336 Per Olav Tangen Tingelstad Skytterlag 3 14
Onsdag 18:15 200 200 m 2 14 1674266 Torstein Dynna #I/T AG3 0
Onsdag 19:00 200 200 m 3 1 1148691 Lars Næprud Lillehammer skytterlag 4 0
Onsdag 19:00 200 200 m 3 2 228890 Per Einar Lunde Nittedal Skytterlag 3 0
Onsdag 19:00 200 200 m 3 3 1269356 Knut Drognes Raumnes Skytterlag 4 0
Onsdag 19:00 200 200 m 3 4 236463 Andreas Lunde Nittedal Skytterlag 4 0
Onsdag 19:00 200 200 m 3 5 273813 Bjarne Budsberg Vinstra Skytterlag 5 0
Onsdag 19:00 200 200 m 3 6 264812 Oddvar Staxrud Tingelstad Skytterlag V55 3
Onsdag 19:00 200 200 m 3 7 2252609 Edvard Hammersgård Skedsmo Skytterlag 3 0
Onsdag 19:00 200 200 m 3 10 313981 Ove Johansen Vestre Toten Skytterlag V55 0
Onsdag 19:00 200 200 m 3 11 313924 Onar Onsrud Vestre Toten Skytterlag 4 0
Onsdag 19:00 200 200 m 3 12 712554 Jørn Olsen Rælingen Skytterlag V55 0
Onsdag 19:00 200 200 m 3 13 713933 Kristina Olsen Rælingen Skytterlag 5 0
Onsdag 19:45 200 200 m 4 1 116327 Ingar Bentstuen Blaker Skytterlag 3 0
Onsdag 19:45 200 200 m 4 2 266551 Morten Støen Randsfjord Skytterlag 5 0
Onsdag 19:45 200 200 m 4 3 480889 Anne Ingeborg Sogn Øiom Randsfjord Skytterlag 5 9
Onsdag 19:45 200 200 m 4 4 1792159 Gard Heiaas Ski Skytterlag 2 0
Onsdag 19:45 200 200 m 4 5 248534 Erlend Heiaas Ski Skytterlag 4 13
Onsdag 19:45 200 200 m 4 6 2477032 Øystein Bakken Ski Skytterlag 2 0
Onsdag 19:45 200 200 m 4 7 302919 Ole Kasper Martinsen Fet Skytterlag 3 0
Onsdag 19:45 200 200 m 4 8 202408 Jan Rune Martinsen Fet Skytterlag 4 0
Onsdag 19:45 200 200 m 4 11 485490 Anne Sofie Grimstad Oslo Østre Skytterlag V55 0
Onsdag 19:45 200 200 m 4 13 2205250 Joakim Mortensen Oslo Østre Skytterlag 4 48
Onsdag 19:45 200 200 m 4 14 485821 Morten Musiol Oslo Østre Skytterlag 5 0
Onsdag 19:45 200 200 m 4 15 1395235 Marianne Berger Oslo Østre Skytterlag 5 72
Onsdag 20:30 200 200 m 5 1 205443 Øyvind Haugen Urskog Skytterlag 5 92
Onsdag 20:30 200 200 m 5 3 205567 Roar Hellebakken Urskog Skytterlag 2 0
Onsdag 20:30 200 200 m 5 5 486092 Eirik Kristiansen Oslo Østre Skytterlag 5 0
Fredag 17:30 200 200 m 6 2 481093 Morten Velo Ringerike Skytterlag 5 0
Fredag 17:30 200 200 m 6 3 597187 Bjørn Marius Johnsen Nord-Odal Skytterlag 4 0
Fredag 17:30 200 200 m 6 4 2206050 Sivert Opsahl Gjermshus Nord-Odal Skytterlag 4 0
Fredag 17:30 200 200 m 6 5 119073 Steinar Rudseter Blaker Skytterlag 5 0
Fredag 17:30 200 200 m 6 6 158733 Hans O Kveli Oslo Østre Skytterlag V55 0
Fredag 17:30 200 200 m 6 7 491555 Hanne Gussow Thoresen Ringerike Skytterlag 5 0
Fredag 17:30 200 200 m 6 8 491563 Sven Thoresen Ringerike Skytterlag 4 0
Fredag 17:30 200 200 m 6 9 2567865 Klavs Kjeldmand Holmestrand og Omegn Sk.Lag 1 0
Fredag 17:30 200 200 m 6 10 954107 Ingrid Finnestad Fredrikstad skytterlag 5 62
Fredag 17:30 200 200 m 6 11 1433119 Ketil Sundal Nordstrand Skytterlag 3 0
Fredag 17:30 200 200 m 6 12 2365005 Rune Albjerk Jondalen skytterlag 5 26
Fredag 17:30 200 200 m 6 13 1702067 Morten Ekeberg Båstad skytterlag 4 0
Fredag 17:30 200 200 m 6 14 483792 Stein Heggen Oslo Østre Skytterlag V55 17
Fredag 17:30 200 200 m 6 15 266155 Joakim Myrvang Gruer Tingelstad Skytterlag 5 0
Fredag 17:30 200 200 m 6 16 1501873 Tommy Johansen Eidsvoll Verk Skytterlag 5 0
Fredag 18:15 200 200 m 7 1 1073055 Anita Utse Langseth Skytterlag 2 0
Fredag 18:15 200 200 m 7 3 284075 Frank-Johan Melby Nannestad Skytterlag 2 0
Fredag 18:15 200 200 m 7 5 116863 Wemunn Aabø Blaker Skytterlag 4 0
Fredag 18:15 200 200 m 7 7 2208452 Kasper Kristoffersen Skedsmo Skytterlag 3 0
Fredag 18:15 200 200 m 7 9 1218759 Kjersti Quande Haugen Skedsmo Skytterlag 4 32
Fredag 18:15 200 200 m 7 10 1493238 Steinar Dalby Aasveen skytterlag V55 0
Fredag 18:15 200 200 m 7 11 713958 Mikael Hansen Nannestad Skytterlag 4 0
Fredag 18:15 200 200 m 7 12 284141 Hilde Kristin Nordby Nannestad Skytterlag 4 0
Fredag 18:15 200 200 m 7 13 1045699 Stine Cecilie Granlund Nannestad Skytterlag 5 0
Fredag 18:15 200 200 m 7 14 1045681 Jon Granlund Nannestad Skytterlag 5 0
Fredag 18:15 200 200 m 7 16 1045707 Nina Cecilie Granlund Nannestad Skytterlag 2 0
Fredag 19:00 200 200 m 8 1 245159 Alexander Bengtson Nittedal Skytterlag 4 0
Fredag 19:00 200 200 m 8 2 244673 Sindre Olafsen Nittedal Skytterlag 5 49
Fredag 19:00 200 200 m 8 3 243311 Knut Atle Sørskogen Stovner Nittedal Skytterlag 5 40
Fredag 19:00 200 200 m 8 5 2404994 Sondre Nytun Nergård Nittedal Skytterlag 3 0
Fredag 19:00 200 200 m 8 6 244269 Christopher J. Scholz Nittedal Skytterlag 2 0
Fredag 19:00 200 200 m 8 7 265421 Ole Martin Tvetbråten Nittedal Skytterlag 2 0
Fredag 19:00 200 200 m 8 8 1002427 Ole Magnus Bakken Løiten Skytterlag 5 7
Fredag 19:00 200 200 m 8 9 693135 Eline Aasen Tråseth Lismarken Skytterlag 3 0
Fredag 19:00 200 200 m 8 10 1138999 Bent Ove Bredal Løvåsen Trysil Skytterlag 5 0
Fredag 19:00 200 200 m 8 11 486019 Helge Norberg Oslo Østre Skytterlag 5 0
Fredag 19:00 200 200 m 8 12 485896 Sverre Brovoll Oslo Østre Skytterlag 5 0
Fredag 19:00 200 200 m 8 13 1217629 Karl R. Hetland Skedsmo Skytterlag 4 0
Fredag 19:00 200 200 m 8 14 105080 Håvard M. Ellefsen Byneset Skytterlag 5 0