Finn skytter

Nittedalsstevnet 15m 2019

Skriv inn teksten du vil søke etter:

Tegnet * kan benyttes for å gi alle registrete skyttere
Det er ellers mulig å søke på all tekst i tabellen under, eksempelvis skytterlagsnavn
Klikk på navnet for skiva til skytteren, klikk på plassering for resultatlista.

Du søkte etter teksten: Det ble funnet 279 treff som vist nedenfor.

AvstLagSkiveNavnSkytterlagKlassePoengPlass
25 skudd
Plass
35 skudd
15364Aleksander JohnsenSpydeberg NV246 - 1 / 2
15391Alexander SlåttbråtenNannestad NU222 - 1 / 21
15173Alf Eivind SandbraatenSørkedalen 4220 - 31636 / 3677 / 79
1562Amalie Mortensen TorbalOslo Østre R250 - 3491 / 202 / 20
15156Anders Foss HidemstrædetBlaker 4241 - 33810 / 3629 / 79
1587Anders Oddevald SletnerHøland/Bjørkelangen 4245 - 3441 / 369 / 79
15312Andrea I. Alstad Fet ER245 - 34123 / 3323 / 33
1513Andreas LundeNittedal 4238 - 33612 / 3639 / 79
15252Andreas SvardahlBlaker 2235 - 31914 / 1717 / 17
1548Anne Sofie GrimstadOslo Østre V55236 - 33123 / 2622 / 26
1581Arild Inge NordbyHøland/Bjørkelangen 1247 - 1 / 9
15182Arild KarlsenSpydeberg V652465 / 99 / 9
15181Arne Opgården MagnussenSøndre Land 2244 - 3401 / 172 / 17
1572Arne ÅnnelandOslo Østre V55239 - 33322 / 2621 / 26
15381Arvid MeekSkarpskytten V65248 - 3481 / 91 / 9
15297Aurora BratliViken (opland) R242 - 33714 / 2015 / 20
15432Benedicte C. BergstrømNord-Odal J247 - 3464 / 266 / 26
15311Birk Jan OftedalØstre Bærum V65242 - 3417 / 95 / 9
15423Bjarne Sigurd RamsjøSvinndal 4234 - 33423 / 3644 / 79
15198Bjørg Margrethe JøndalNittedal 2237 - 33511 / 178 / 17
15144Bjørn A. DahlNittedal V55232 - 32826 / 2625 / 26
15121Bjørn Christian ArnesenNittedal NU204 - 1 / 21
15363Bjørn Einar AndersenNordre Land 4233 - 33128 / 3659 / 79
1577Bjørn LienEidsvoll Verk V55241 - 34019 / 2618 / 26
1582Bjørn Vidar TeigenHøland/Bjørkelangen 4232 - 33229 / 3653 / 79
1568Bjørn WillandTyristrand 5234 - 33325 / 2849 / 79
15223Bjørnar K. Halvorsen Flesberg EJ244 - 3442 / 121 / 12
15431Casper Leander AmundsenNord-Odal ER245 - 34420 / 3316 / 33
1576Christer MalmOslo Østre V55245 - 3444 / 264 / 26
15413Christoffer FinstadFrogn og Drøbak J242 - 33811 / 2616 / 26
15143Dag HøieSørkedalen 1239 - 8 / 9
15158Daniel Jøndal ListouNittedal 5241 - 34117 / 2819 / 79
1534David Tysse RustadRælingen EJ224 - 31811 / 1210 / 12
15218Dennis FleischmannHøland/Bjørkelangen NU237 - 1 / 21
15422Dina Marki MorttjernetHøland/Bjørkelangen J240 - 33915 / 2611 / 26
15396Edel-Marie EdsethLangseth NU229 - 1 / 21
1535Edvin Ulberget JuvstadRælingen J240 - 33816 / 2617 / 26
15262Edwin Jin RolfsrudSigdal R243 - 3399 / 2012 / 20
15315Egil Andre FinnestadSkjeberg 4233 - 32827 / 3666 / 79
15192Egil GrinaLunner V73244 - 34419 / 2513 / 24
1575Egil KristiansenLunner V55245 - 3436 / 268 / 26
1574Einar NordengenTyristrand 4234 - 33222 / 3651 / 79
15445Eirik Mahle GisleAsker ER245 - 34321 / 3320 / 33
15185Eirik Nytun NergårdNittedal J237 - 33221 / 2622 / 26
15264Eirik RekstenSkedsmo 5238 - 33722 / 2833 / 79
15153Eirik StrømBlaker ER249 - 34810 / 339 / 33
15376Eli AasenGjerdrum 2239 - 3367 / 175 / 17
15155Elias RønnebergBlaker R245 - 3426 / 208 / 20
15452Elin HålandBømlo 4237 - 33514 / 3640 / 79
15373Eline Aasen TråsethLismarken 4234 - 33226 / 3654 / 79
15204Emil Johansen NygårdseterKongsvinger og Omegn 4240 - 33711 / 3634 / 79
15162Emil LundHøland/Bjørkelangen R244 - 3408 / 2010 / 20
1525Emilie B. IversenTingelstad NU241 - 1 / 21
15298Emma Helene HeiaasSki ER246 - 34516 / 3314 / 33
15382Endre HagelundOslo Østre 4245 - 3442 / 3612 / 79
15148Erik A. H. Hagen Tingelstad R241 - 33715 / 2014 / 20
15245Erik BakkeFiskum V65242 - 3407 / 97 / 9
15224Erik JødahlBlaker V73249 - 3493 / 252 / 24
15256Erik SkaugÅsheim V73247 - 34710 / 258 / 24
15295Erlend HeiaasSki 5234 - 33426 / 2845 / 79
15387Erlend Sørlie HoelUrskog J228 - 32226 / 2625 / 26
15386Eskil GrøterudSigdal ER250 - 3503 / 333 / 33
15201Fredrik G. KristiansenBlaker J239 - 33519 / 2619 / 26
15145Frode LundBlaker 5245 - 3447 / 288 / 79
15292Gard HeiaasSki 2236 - 32512 / 1716 / 17
15384Gaute GrøterudSigdal J247 - 3474 / 263 / 26
15435Gjermund MartinsenUrskog 2240 - 3395 / 174 / 17
15374Glenn Tore S. GaustadTrøgstad 5246 - 3454 / 286 / 79
15275Guro Sørnskog KarlsenMoss og Våler ER250 - 3503 / 332 / 33
1527Halvor Thrane SvendsenRælingen 5248 - 3461 / 283 / 79
15283Hanne Gussow ThoresenRingerike 5238 - 33623 / 2838 / 79
15122Hans Anders KlevenSigdal 5242 - 34014 / 2821 / 79
15318Hans BeckTingelstad V55243 - 34214 / 2613 / 26
15194Hans Framstad SkaareTingelstad 5240 - 33919 / 2826 / 79
15212Hans Martin SørumBjoneroa V73239 - 33724 / 2520 / 24
15102Hans O KveliOslo Østre V55241 - 34118 / 2614 / 26
15337Hans Robert GaarderOslo Østre J239 - 33518 / 2618 / 26
15244Hans-Olav Erøy LundSkarpskytten 2235 - 33313 / 179 / 17
1515Hege Ingrid SydnesBlaker 2241 - 3403 / 171 / 17
15147Heidi HansenSørkedalen 4235 - 33221 / 3652 / 79
1531Heikki HoltEidsvoll Verk V55235 - 33025 / 2623 / 26
15345Helene OlafsenNittedal J245 - 3457 / 267 / 26
15146Helge JohansenSørkedalen V65246 - 3456 / 93 / 9
1573Helge SvarstadBlaker V65246 - 3424 / 94 / 9
15241Henning Piskerud EndebergSigdal 3238 - 3353 / 1541 / 79
15428Herborg FlikkerudNord-Odal EJ244 - 3431 / 122 / 12
1541Hugo Aleksander HaneborgUrskog J244 - 3438 / 268 / 26
15334Håkon Foss MathisenBlaker ER250 - 3507 / 335 / 33
15246Ida Collett SælørSkarpskytten 2241 - 3404 / 173 / 17
15314Ida GranbergFet NU225 - 1 / 21
1528Inga KvamOslo Østre EJ233 - 3327 / 125 / 12
15405Ingar BentstuenBlaker 3234 - 3307 / 1562 / 79
15313Ingrid FinnestadSkjeberg 5244 - 34411 / 2810 / 79
1526Ingrid JensløkkenBlaker 4244 - 3443 / 367 / 79
15424Ingvild FlikkerudNord-Odal ER243 - 34226 / 3322 / 33
15125Isak PaulsenNittedal NU200 - 1 / 21
15316Ivar FjeldbergAsker V55239 - 33820 / 2620 / 26
15202Ivar LiseterSki V73247 - 34711 / 2510 / 24
15393Jacob Engh SolbergHøland/Bjørkelangen 3234 - 3336 / 1548 / 79
15203Jacob Kindem SundsaasenSki NU222 - 1 / 21
15234Jakob GleditschSki ER246 - 34418 / 3317 / 33
15197Jan Olav SagbakkenSøndre Land V55243 - 34313 / 266 / 26
15103Jan Rune MartinsenFet 4222 - 31734 / 3676 / 79
15378Jan Terje TrættebergUrskog 5245 - 3448 / 2811 / 79
15258Jan-Erik FossØstre Bærum V73245 - 34216 / 2518 / 24
15207Jane Merethe BrauteSki 1243 - 6 / 9
1558Jarle GårdenSkarpskytten V55239 - 32821 / 2624 / 26
15142Jenny R LundBlaker J248 - 3482 / 261 / 26
15341Jens Olsrud ØstliTangen R250 - 3502 / 201 / 20
15167Joachim Brinch van SantenRælingen R239 - 33717 / 2016 / 20
15302Joakim Grambo TangenDegernes ER250 - 3463 / 3312 / 33
15377Johan AndresenUrskog V55245 - 3438 / 267 / 26
15126Johan Martin SyversenEidsberg V73248 - 3476 / 257 / 24
15265Johanna RekstenNordbygda og Rand 5247 - 3472 / 281 / 79
15285Johannes GjerdeSørum ER245 - 33919 / 3326 / 33
1516John FlatbyBlaker V73244 - 33818 / 2519 / 24
15426Johny Andre BertheauBlaker 3230 - 32911 / 1563 / 79
1547Jon GranlundNannestad 5237 - 33424 / 2842 / 79
1563Julia Horsfjord LassenOslo Østre NU208 - 1 / 21
15385Julianne Skallerud BrekkeSkjeberg ER247 - 34513 / 3313 / 33
15164Jørgen Daland BjørnsenRælingen J235 - 33223 / 2623 / 26
15176Jørn OlsenRælingen V55247 - 3443 / 265 / 26
15306Kaja Elise HyllestadDegernes ER246 - 34315 / 3318 / 33
15221Karl Emil GrinaTingelstad V55242 - 34016 / 2616 / 26
15323Karl G RosenbergerNordstrand 1245 - 4 / 9
1555Karl R. HetlandSkedsmo 4242 - 3407 / 3625 / 79
15268Kasper KristoffersenSkedsmo 4237 - 33615 / 3637 / 79
15416Kasper SormerudNannestad NU207 - 1 / 21
15263Kathrine HøybakkSkedsmo 4238 - 33713 / 3630 / 79
15408Kayleigh V. Phillips Nittedal 1225 - 9 / 9
15401Kevin Weaas NerlienNannestad ER244 - 34324 / 3319 / 33
15304Kine Saksæther AndersenDegernes ER250 - 3501 / 331 / 33
15186Kjell Ivar LøvbrøtteSøndre Land 5239 - 33920 / 2828 / 79
1583Kjersti Nyborg TeigenHøland/Bjørkelangen 5246 - 3465 / 284 / 79
15171Klara TauglSøndre Odalen 4242 - 3425 / 3614 / 79
15454Knut A. S. Stovner Nittedal 4242 - 3416 / 3617 / 79
15127Knut BingenTrøgstad V65247 - 3452 / 92 / 9
1597Knut DrognesRaumnes V55245 - 3407 / 2619 / 26
15133Knut HelgesenSkarpskytten V65247 - 3413 / 96 / 9
15195Knut Steinar BråtenSøndre Land V55242 - 34215 / 2611 / 26
15347Knut Vincent JohansenFet 1242 - 7 / 9
15157Kristian Leret HauganBlaker NU206 - 1 / 21
15112Kristian MartinsenFet ER242 - 34030 / 3325 / 33
15172Kristin NesmoenSørkedalen 2233 - 32817 / 1714 / 17
15251Kristine Havik SamdalNittedal NU202 - 1 / 21
15286Kurt Arne BerglundFrogn og Drøbak V73250 - 3491 / 252 / 24
15392Kurt Birger VatleLangseth V55244 - 34112 / 2615 / 26
1517Kåre StrømBlaker V73242 - 34221 / 2517 / 24
15248Lars BuggeOslo Østre 5242 - 34016 / 2823 / 79
15281Lars FalletUrskog V7323225 / 2524 / 24
15267Lars Johan S. HereidSkarpskytten 4243 - 3404 / 3624 / 79
1595Leif HagenÅdal 3231 - 33110 / 1556 / 79
15305Leon FosserDegernes ER248 - 34811 / 3310 / 33
15366Linn Marie JohnsenSpydeberg 1247 - 1 / 9
15205Linus Braute BakkenSki ER246 - 34417 / 3315 / 33
15163Mads Fjerdingby KorsvikenRælingen J243 - 3419 / 269 / 26
15406Mads Vetle Agerup MyhrSørum J231 - 32525 / 2624 / 26
15418Magnar MollandSogndal V73246 - 34314 / 2515 / 24
1554Magnus BjerkeHøland/Bjørkelangen 5242 - 34214 / 2815 / 79
15427Magnus ØstmodalenNord-Odal ER249 - 3498 / 336 / 33
15414Maren Helene LarsenNannestad ER242 - 33831 / 3327 / 33
15301Maren HusåsSøndre Odalen 3236 - 3345 / 1543 / 79
15436Maren MartinsenUrskog NU225 - 1 / 21
15336Mari Røtterud VesterheimNannestad 3230 - 32513 / 1570 / 79
15131Mariel Delos SantosNittedal NU205 - 1 / 21
15274Marius BakkenMoss og Våler J247 - 3473 / 262 / 26
15317Marius GranbergFet J240 - 33914 / 2612 / 26
15324Markus A. Rosenberger Nordstrand NU235 - 1 / 21
15328Markus HenriksenViken (opland) ER245 - 34322 / 3321 / 33
1532Markus StubberudRælingen EJ231 - 3309 / 127 / 12
15327Martin OttershagenJordet og Tenaasen V73247 - 34611 / 2511 / 24
1522Martin QværnstrømBlaker 5244 - 3439 / 2813 / 79
15326Martin V. N. Johansen Fet NU230 - 1 / 21
15325Martine EvenrudViken (opland) ER238 - 33133 / 3333 / 33
15225Mathias Klopp NorshusAndebu ER250 - 3492 / 337 / 33
1537Mathilde A. B. Haugland Rælingen J237 - 33322 / 2621 / 26
15206Mathilde K. Sundsaasen Ski ER248 - 34712 / 3311 / 33
15214Mats GlomsaasSøndre Odalen EJ22510 / 1211 / 12
15196Mats SvartangenSørum J237 - 33420 / 2620 / 26
15287May Britt NordliRingerike V55244 - 34310 / 269 / 26
1586May Helene BengtsonNittedal EJ234 - 3306 / 128 / 12
15437Mikael MartinsenUrskog R249 - 3493 / 203 / 20
15216Mina FleischmannHøland/Bjørkelangen ER244 - 33725 / 3329 / 33
15247Morten SvendsenRælingen V55236 - 31324 / 2626 / 26
15284Morten VeloRingerike 5240 - 33318 / 2847 / 79
15307Niklas Mareno HyllestadDegernes R248 - 3484 / 204 / 20
15308Niklas WoxenFet NU234 - 1 / 21
15271Normann Asbjørn DahleUrskog V7324613 / 2521 / 24
15421Oda FlikkerudNord-Odal J246 - 3466 / 265 / 26
15303Odd Arne KøhlElverum V73248 - 3477 / 259 / 24
15447Odd Arne SamdalNittedal 4236 - 33417 / 3646 / 79
15222Odd KolsrudBegnadalen V73250 - 3502 / 251 / 24
15383Oddvar AndersenSarpsborg V73248 - 3439 / 2516 / 24
15106Oddvar TangenTingelstad V73248 - 3488 / 256 / 24
15434Odin BergheimAsker R230 - 32420 / 2019 / 20
15175Odin Sandlie MellingsæterRælingen EJ233 - 3278 / 129 / 12
15128Olaf Patrick ArnesenNittedal NU228 - 1 / 21
15123Ole Jakob JemtlandSigdal 4236 - 33616 / 3635 / 79
1566Ole Jan EngeliVestre Toten V73249 - 3484 / 255 / 24
1591Ole Marius IngeborgrudRaumnes R241 - 33516 / 2017 / 20
15184Ole Martin TvetbråtenNittedal 3233 - 3269 / 1567 / 79
15273Oliver Aschim KristiansenTingelstad R247 - 3455 / 205 / 20
15187Onar OnsrudVestre Toten 4235 - 33119 / 3660 / 79
1578Otto MyrvoldNordre Modum 4235 - 29218 / 3678 / 79
15188Ove JohansenVestre Toten V55248 - 3471 / 261 / 26
15417Per Einar LundeNittedal 4221 - 31835 / 3675 / 79
15403Per Erik MyttingSørum 2240 - 3335 / 1710 / 17
15134Per Kristian NesseSkarpskytten 4234 - 33224 / 3655 / 79
15348Per Oav ListouNittedal 2238 - 3369 / 177 / 17
15105Per Olav TangenTingelstad 4234 - 33325 / 3650 / 79
15254Petter AabakkenNordstrand 2234 - 33116 / 1713 / 17
15443Pål GisleAsker 2235 - 32715 / 1715 / 17
1564Roar FrydenbergTyristrand 2238 - 33310 / 1712 / 17
15243Robert MillerNittedal ER242 - 33628 / 3331 / 33
1593Robert StornesNidaros 4241 - 3409 / 3621 / 79
15291Roger SletmoTrøgstad 2239 - 3338 / 1710 / 17
15124Rune DahlNittedal 4228 - 32032 / 3673 / 79
15191Rune RaknerudTrøgstad 5231 - 32928 / 2864 / 79
1511Sander Fasmer KarlsenFet NU219 - 1 / 21
15213Sander FleischmannHøland/Bjørkelangen J242 - 33912 / 2613 / 26
15388Sander HarildstadLismarken EJ239 - 3373 / 123 / 12
15255Sander N. H. VampliMoss og Våler R242 - 34013 / 2011 / 20
1567Sigbjørn NystuenØvre Rendal V73245 - 34417 / 2514 / 24
1544Sigrid B.S. HoelUrskog ER242 - 33728 / 3328 / 33
15276Sigurd Opsahl GjermshusNord-Odal EJ238 - 3354 / 124 / 12
1523Sigurd StenbergTingelstad NU232 - 1 / 21
15322Sigve Chrisander IversenOslo Østre 5244 - 34112 / 2820 / 79
15277Silje Jeanett HolterMoss og Våler 4241 - 3418 / 3618 / 79
15398Silje Marie HolmHøland/Bjørkelangen EJ17312 / 1212 / 12
1542Simen BlaksethUrskog ER247 - 33614 / 3330 / 33
15257Simen Havik SamdalOslo Østre R232 - 32919 / 2018 / 20
15161Simen SanneOslo Østre ER250 - 3506 / 333 / 33
15108Sina BuskBlaker 5247 - 3473 / 282 / 79
1543Sindre Johann HaneborgUrskog ER243 - 34127 / 3324 / 33
15165Sindre MelukenBlaker J243 - 33910 / 2614 / 26
15402Sindre WingeNannestad J240 - 33917 / 2615 / 26
15261Sondre Haugom NordengenViken (opland) R243 - 34212 / 207 / 20
15215Sondre Nytun NergårdNittedal 3221 - 31815 / 1574 / 79
1561Stian Stafsberg KlyveOslo Østre EJ236 - 3325 / 126 / 12
1565Svein H. MyhreTyristrand V7323923 / 2523 / 24
15372Sven Tore TråsethLismarken V55245 - 3454 / 263 / 26
1598Sverre EriksenÅdal V73243 - 20 / 25
15208Synnøve BergBlaker R244 - 3437 / 206 / 20
15253Syver JotunNordstrand 5238 - 33621 / 2836 / 79
15242Terje AndersenSigdal NV246 - 2 / 2
15395Terje BrustadLangseth 5232 - 33027 / 2861 / 79
15101Terje BuskBlaker 3239 - 3371 / 1530 / 79
15272Terje Fristedt HansenFet V7324222 / 2522 / 24
15193Terje HolmSøndre Land V55248 - 3472 / 262 / 26
1588Terje SletnerHøland/Bjørkelangen 3233 - 3318 / 1557 / 79
15456Terje VestvikBeitstad 323014 / 1579 / 79
15411Theodor Elias FurulundNannestad NU236 - 1 / 21
1571Thorbjørn AndresenBlaker V73249 - 3495 / 254 / 24
15425Thore HynneKråkstad V55241 - 34017 / 2617 / 26
15166Tobias Brinch van SantenRælingen R243 - 33911 / 2013 / 20
15168Tom Erik KorsvikenRælingen 1247 - 3 / 9
1524Tomine BorgliTingelstad R23618 / 2020 / 20
15375Tone GranerudGjerdrum 3238 - 3372 / 1530 / 79
15412Tonje Wehn ØdegårdMoss og Våler J248 - 3471 / 264 / 26
15183Tore HoffTingelstad 4228 - 32131 / 3672 / 79
15338Tore MartinussenSkedsmo 4226 - 32533 / 3668 / 79
15371Torfinn GaustadTrøgstad V55244 - 34310 / 2610 / 26
15211Torhild LiseterSki V65237 - 3369 / 98 / 9
15438Torjus BergheimAsker J241 - 34013 / 2610 / 26
15415Tormod BjørnødegårdGjøvik og Brusveen 5245 - 3456 / 285 / 79
15294Torunn Osbak HeiaasSki 2242 - 3362 / 176 / 17
15282Trine GromsrudUrskog 4235 - 33120 / 3658 / 79
15361Trond Erling AndersenNordre Land 3230 - 32412 / 1571 / 79
15394Trond NygårdNes/Hovind V55244 - 3429 / 2612 / 26
15321Truls KluftenNittedal 3237 - 3254 / 1569 / 79
1584Trygve BengtsonNittedal 1244 - 5 / 9
15335Trygve Foss MathisenBlaker R243 - 3419 / 209 / 20
15333Tuva BakkeViken (opland) ER249 - 3499 / 338 / 33
15151Tuva MelukenBlaker ER238 - 33232 / 3332 / 33
15407Vegard MyttingSørum J231 - 31924 / 2626 / 26
15296Wenke BlienFlikka 5243 - 33913 / 2827 / 79
15397Åse Marit MyrvangHøland/Bjørkelangen 5244 - 34210 / 2816 / 79
15217Øivind MørkOslo Østre V73246 - 34615 / 2512 / 24
15293Øyvind BratliViken (opland) 4230 - 32830 / 3665 / 79