Finn skytter

Nittedalsstevnet 15m 2017

Skriv inn teksten du vil søke etter:

Tegnet * kan benyttes for å gi alle registrete skyttere
Det er ellers mulig å søke på all tekst i tabellen under, eksempelvis skytterlagsnavn
Klikk på navnet for skiva til skytteren, klikk på plassering for resultatlista.

Du søkte etter teksten: Det ble funnet 339 treff som vist nedenfor.

AvstLagSkiveNavnSkytterlagKlassePoengPlass
25 skudd
Plass
35 skudd
1515Adrian HauganeNittedal J234 - 32826 / 3026 / 30
15228Aelxander Berg ØverbyTyristrand NU238 - 1 / 17
1597Aki RonttiSørum ER248 - 34812 / 4710 / 47
15147Alexander BengtsonNittedal 3241 - 3411 / 1917 / 87
15157Amadeus GaardsøNittedal J235 - 32825 / 3025 / 30
15122Amalie Mortensen TorbalOslo Østre R249 - 3493 / 391 / 39
15248Amund GultvedtAas J241 - 34016 / 3015 / 30
15347Amund IversenHobøl 5239 - 33929 / 3931 / 87
15477Amund ØdegårdTingelstad 4235 - 33121 / 2965 / 87
1553Anders Foss HidemstrædetBlaker J240 - 33820 / 3018 / 30
15124Anders Oddevald SletnerHøland/Bjørkelangen J245 - 3438 / 3010 / 30
1511Andre HoltBlaker 3223 - 32018 / 1985 / 87
15252Andreas Helge BøckmannUrskog NV240 - 3 / 6
15297Andreas Kjønstad HalvorsenFlesberg R236 - 33031 / 3930 / 39
15145Andreas LundeNittedal 4231 - 33029 / 2969 / 87
1596Andreas SvardahlBlaker 2238 - 24716 / 2525 / 25
15467Andreas VeloRandsfjord 3233 - 3338 / 1959 / 87
15246Anita BjørkedalSartor EJ243 - 3431 / 121 / 12
1598Anita UtseLangseth 2238 - 32718 / 2520 / 25
15432Annbjørg Laugerud SkaugFiskum ER249 - 3488 / 4711 / 47
15366Anne Marte KvarmeAas EJ237 - 3355 / 125 / 12
1525Anne Sofie GrimstadOslo Østre V55241 - 34018 / 2515 / 25
15171Anne-Lise GleditschSki V65239 - 33213 / 1613 / 16
15335Arne GrøttingOslo Østre V55246 - 3468 / 254 / 25
1544Aron ThendrupUrskog NU218 - 1 / 17
1538Arvid MeekSkarpskytten V65248 - 3483 / 162 / 16
15384Asbjørn BylterudEnebakk V73243 - 33616 / 2317 / 23
15275Astri VeldeAas EJ236 - 3236 / 129 / 12
15151Benjamin J. ScholzNittedal J231 - 32628 / 3028 / 30
15204Benny Erik HusåsfalletSkogbygden 4232 - 32524 / 2981 / 87
15388Birk Jan OftedalØstre Bærum V65244 - 34312 / 1612 / 16
1558Bjørg Margrethe JøndalNittedal 2240 - 33610 / 2510 / 25
15394Bjørn DahlNittedal V55240 - 33720 / 2518 / 25
15258Bjørn Einar AndersenNordre Land 4236 - 33020 / 2970 / 87
15265Bjørn LienEidsvoll Verk V55244 - 34312 / 258 / 25
15227Bjørn LindahlTyristrand V65246 - 3469 / 168 / 16
1578Bjørn Vidar TeigenHøland/Bjørkelangen 4235 - 33222 / 2964 / 87
15222Bjørn WillandTyristrand 5239 - 33731 / 3942 / 87
15298Bjørnar Kjønstad HalvorsenFlesberg ER244 - 34425 / 4723 / 47
15162Camilla Paulsen JohannessenFredrikstad ER249 - 3486 / 478 / 47
15106Christer MalmOslo Østre V55250 - 3491 / 252 / 25
15218Christian MuriBåstad R242 - 34020 / 3915 / 39
15281Christoffer FinstadFrogn og Drøbak ER247 - 34518 / 4717 / 47
15152Christopher J. ScholzNittedal 2240 - 33813 / 258 / 25
1565Dag HøieSørkedalen 1238 - 8 / 12
15431Dagrun Laugerud SkaugFiskum R246 - 34210 / 3911 / 39
1556Dan Andre Lasseson-KorsvikenFet ER245 - 34421 / 4721 / 47
15433Daniel DavidsenAndebu 5247 - 3452 / 394 / 87
1575Daniel SørliHøland/Bjørkelangen 5243 - 34112 / 3918 / 87
15318Dina Marki MorttjernetHøland/Bjørkelangen ER244 - 34224 / 4724 / 47
15455Edvard FinstadNannestad J232 - 32827 / 3027 / 30
15381Egil Andre FinnestadSkjeberg 3235 - 3357 / 1950 / 87
15224Einar NordengenTyristrand 5237 - 33535 / 3953 / 87
15386Einar SkovlyRåde J246 - 3455 / 305 / 30
15278Eirik Mahle GisleAsker R236 - 33132 / 3929 / 39
15277Eirik NavelsakerFlesberg R247 - 3448 / 398 / 39
15373Eirik StrømBlaker R247 - 3477 / 395 / 39
15143Eivind KylgårdNittedal 2237 - 33120 / 2518 / 25
15148Eli AasenGjerdrum 2240 - 33511 / 2511 / 25
15256Eline Aasen TråsethLismarken 3231 - 32811 / 1973 / 87
15174Emil NygårdseterKongsvinger og Omegn EJ229 - 3279 / 128 / 12
15368Emma Helene HeiaasSki R246 - 3419 / 3913 / 39
15103Erik JødahlBlaker V73247 - 34610 / 238 / 23
15163Erik SkaugÅsheim V55246 - 3458 / 256 / 25
15476Erland ØdegårdTingelstad 5240 - 34022 / 3921 / 87
15376Erlend HeiaasSki EJ238 - 3344 / 126 / 12
15226Erlend LindahlTyristrand NU239 - 1 / 17
1546Erlend Sørlie HoelUrskog ER239 - 33638 / 4735 / 47
15104Erling Moen HovinNittedal J238 - 33122 / 3024 / 30
15418Eskil GrøterudSigdal R239 - 33425 / 3925 / 39
15105Espen RonttiSørum R234 - 32835 / 3932 / 39
15185Eva Angela BårdsengSkogbygden R243 - 33718 / 3920 / 39
15241Even GultvedtAas 5239 - 33530 / 3951 / 87
15197Frank-Johan MelbyNannestad 2238 - 33114 / 2517 / 25
1568Fredrik FulsaasHolmestrand og Omegn 5243 - 34014 / 3928 / 87
15164Fredrik G. KristiansenBlaker ER240 - 33934 / 4729 / 47
15337Fredrik SundEidsvoll Verk ER237 - 33242 / 4739 / 47
1527Frode LundBlaker 2241 - 3416 / 254 / 25
15402Frode RognstadNes/Hovind V55232 - 32623 / 2522 / 25
15375Gard HeiaasSki 2240 - 33712 / 259 / 25
15414Gaute GrøterudSigdal ER250 - 3493 / 475 / 47
15473Georg SmefjellSki R245 - 33812 / 3918 / 39
15397Glenn Tore S. GaustadTrøgstad 5242 - 34016 / 3925 / 87
15383Gunnar AmundsenTorsnes V73247 - 3469 / 236 / 23
15183Gunnar EkremÅdal 1244 - 4 / 12
1572Gunnar LaurhammerEidsvoll Verk V65237 - 33115 / 1614 / 16
15264Guro Sørenskog KarlsenMoss og Våler R249 - 3481 / 392 / 39
15428Halvor KnutsenSøndre Land ER240 - 33733 / 4734 / 47
15118Hanna HunstadSigdal J247 - 3472 / 302 / 30
1524Hanna SkjæretBlaker ER237 - 33240 / 4738 / 47
1552Hanna Synnøve HuserBlaker ER249 - 3498 / 475 / 47
15114Hans Anders KlevenSigdal 5241 - 33917 / 3934 / 87
15271Hans HeerEidsberg V73241 - 33618 / 2316 / 23
15168Hans Jørgen LunderødFredrikstad J225 - 32129 / 3029 / 30
15186Hans Martin SørumBjoneroa V73247 - 34510 / 2310 / 23
15287Harald EnglundSøgne V73250 - 3501 / 231 / 23
15365Hege Ingrid SydnesBlaker 1244 - 2 / 12
15288Heidi PedersenFrogn og Drøbak NV241 - 2 / 6
15108Heikki HoltEidsvoll Verk V55240 - 33319 / 2521 / 25
15412Helene OlafsenNittedal ER248 - 34714 / 4714 / 47
1566Helge JohansenSørkedalen V65246 - 3468 / 167 / 16
15232Helge LillekvellandNordstrand V55249 - 3483 / 253 / 25
1592Helge SvarstadBlaker V65245 - 34410 / 1610 / 16
1564Helge VossStavanger 2242 - 3404 / 255 / 25
15115Henning Piskerud EndebergSigdal 3239 - 3383 / 1938 / 87
15468Henriette MælingenRandsfjord 1221 - 12 / 12
1541Herman TønsbergUrskog ER243 - 34127 / 4727 / 47
15445Hilde Kristin NordbyNannestad 4240 - 3408 / 2920 / 87
1543Hugo Aleksander HaneborgUrskog ER230 - 32646 / 4743 / 47
15313Håkon Foss MathisenBlaker R248 - 3456 / 397 / 39
15406Håkon KlubnesSåner 5241 - 34018 / 3924 / 87
15205Håkon OpakerSkogbygden 4233 - 33123 / 2966 / 87
15202Håkon SørliHøland/Bjørkelangen 5246 - 3455 / 396 / 87
15405Ida Elisabeth FinstadSåner 2247 - 3462 / 251 / 25
15321Ida GranbergFet NU232 - 1 / 17
15404Ingar BentstuenBlaker 322717 / 1987 / 87
15382Ingrid FinnestadSkjeberg 5241 - 34020 / 3927 / 87
1548Ingrid JensløkkenBlaker J244 - 34410 / 308 / 30
15466Ivan VeloRandsfjord ER236 - 32943 / 4742 / 47
15371Ivar LiseterSki V65250 - 3491 / 161 / 16
15268Iver Ileby IversenFredrikstad ER248 - 34811 / 477 / 47
15436Iver NordvikBrumunddal J240 - 33821 / 3019 / 30
15235Jacob Engh SolbergHøland/Bjørkelangen EJ241 - 3393 / 122 / 12
15172Jakob GleditschSki R248 - 3465 / 396 / 39
15422Jan Andreas SkredderstuenSøndre Land J241 - 34115 / 3013 / 30
15357Jan Olav SagbakkenSøndre Land V55249 - 3434 / 259 / 25
1551Jan Rune MartinsenFet 3228 - 32416 / 1983 / 87
15128Jan-Erik FossØstre Bærum V73245 - 34113 / 2313 / 23
1526Jenny R LundBlaker ER250 - 3475 / 4713 / 47
15308Jens Olsrud ØstliTangen R249 - 3484 / 393 / 39
15443Jesper NilsstuaRaumnes 4238 - 33215 / 2963 / 87
15326Joakim Grambo TangenDegernes R245 - 34111 / 3914 / 39
15332Joakim MortensenOslo Østre 3237 - 3274 / 1974 / 87
15254Johan AndresenUrskog V55193 - 29025 / 2523 / 25
15272Johan Martin SyversenEidsberg V65248 - 3475 / 165 / 16
15342John Arne StenbergAas 5239 - 33926 / 3932 / 87
15315John BjørsethHøland/Bjørkelangen V55241 - 33317 / 2520 / 25
15253John Einar GulbrandsenEidskog V65221 - 31016 / 1616 / 16
1595John FlatbyBlaker V73244 - 34315 / 2311 / 23
15463John Håvard VeloRandsfjord 3229 - 32514 / 1982 / 87
15444Jon GranlundNannestad 5236 - 33336 / 3962 / 87
15267Jon Ragnar IversenFredrikstad 2238 - 33415 / 2513 / 25
15207Jonas Kjone HusåsfalletSkogbygden 3233 - 3339 / 1960 / 87
15158Jonathan GaardsøNittedal 2227 - 31024 / 2524 / 25
15421Julie Marie GrimsbøSøndre Land J242 - 34114 / 3014 / 30
15166Julie Paulsen JohannessenFredrikstad ER250 - 3501 / 472 / 47
15203June HaugenHøland/Bjørkelangen 3229 - 32715 / 1976 / 87
15345Jørgen Daland BjørnsenRælingen ER229 - 32047 / 4744 / 47
1567Jørn GrøttumSørkedalen 2238 - 33317 / 2516 / 25
1561Jørn OlsenRælingen V55242 - 34115 / 2514 / 25
15324Kaja Elise HyllestadDegernes R239 - 32625 / 3934 / 39
15472Karl Emil GrinaTingelstad V55242 - 33816 / 2517 / 25
15416Karl Johan OlsenSkarpskytten 5239 - 33623 / 3945 / 87
15211Karl R. HetlandSkedsmo 4232 - 32625 / 2980 / 87
15276Kasper KristoffersenSkedsmo 3229 - 32913 / 1971 / 87
15334Katarina BrandsnesEidsvoll Verk NV223 - 6 / 6
15437Ken DavidsenAndebu 4238 - 33514 / 2949 / 87
15206Kenneth HusåsfalletSkogbygden 3230 - 32612 / 1978 / 87
15462Kevin SvendsbråtenRandsfjord ER23741 / 4747 / 47
15322Kine Saksæther AndersenDegernes R249 - 3472 / 394 / 39
15415Kjell AarskogBlaker 5244 - 34410 / 398 / 87
1574Kjersti Nyborg TeigenHøland/Bjørkelangen 5247 - 3471 / 392 / 87
15447Kjersti Quande HaugenSkedsmo 3240 - 3372 / 1943 / 87
15196Klara TauglSøndre Odalen J245 - 3447 / 309 / 30
1532Knut Atle Sørskogen StovnerNittedal 4240 - 34010 / 2923 / 87
15131Knut BingenTrøgstad V65249 - 3482 / 163 / 16
15292Knut HaraldseidAsker 2235 - 33322 / 2514 / 25
15361Knut HelgesenSkarpskytten 2226 - 31625 / 2523 / 25
15355Knut Olav OlsenSkarpskytten 5240 - 34021 / 3922 / 87
1513Knut VikFrogn og Drøbak V73248 - 3464 / 234 / 23
1535Kristian MartinsenFet R241 - 33921 / 3917 / 39
15294Kurt Birger VatleLangseth V55249 - 3492 / 251 / 25
15123Kurt Eirik BekkevoldOslo Østre 5241 - 34119 / 3916 / 87
1594Kåre StrømBlaker V73248 - 3456 / 239 / 23
15453Laila HøjfeldtNes/Hovind NV235 - 4 / 6
15446Lars David jr ØvrumNannestad 5245 - 3459 / 394 / 87
15426Lars Erik AurlandSøndre Land ER240 - 33334 / 4737 / 47
15245Lars FalletUrskog V7324020 / 2321 / 23
15354Lars GuldbrandsenEidskog 5239 - 33824 / 3935 / 87
1537Lars IndergårdSkarpskytten V73238 - 33121 / 2318 / 23
15417Lars Johannes K. OlsenSkarpskytten R245 - 33612 / 3921 / 39
15427Lars Kristian SkredderstuenSøndre Land ER239 - 32937 / 4741 / 47
15121Lars MyrstuenGjøvik og Brusveen 5247 - 3463 / 393 / 87
1586Lars NæprudLillehammer 5233 - 33039 / 3968 / 87
15336Leah Kristiansen SannerhaugenEidsvoll Verk ER231 - 31745 / 4745 / 47
15153Leif HagenÅdal V55243 - 34214 / 2511 / 25
15461Leif-Harald SvendsbråtenRandsfjord 4236 - 33618 / 2944 / 87
15408Lennarth OlsenRiflen/Skoger J245 - 3459 / 306 / 30
1583Leo UreNittedal NU230 - 1 / 17
15323Leon FosserDegernes R244 - 34214 / 3910 / 39
15167Lina Elise JørgensenFredrikstad ER249 - 34810 / 4711 / 47
15393Line KasboTrøgstad ER247 - 34516 / 4716 / 47
15425Lise AurlandSøndre Land J246 - 3456 / 307 / 30
15344Mads Fjerdingby KorsvikenRælingen ER240 - 33832 / 4730 / 47
15195Magnar Jensløkken KorsmoBlaker R239 - 33227 / 3928 / 39
15135Magnus BjerkeHøland/Bjørkelangen 5245 - 3457 / 396 / 87
15304Malin StenerudSøndre Høland R235 - 32434 / 3937 / 39
15187Marcus BergstenSkogbygden R240 - 33423 / 3924 / 39
15457Maren Helene Nyork LarsenNannestad R244 - 34114 / 3912 / 39
15411Maren HusåsSøndre Odalen J243 - 33812 / 3020 / 30
1514Mari Røtterud VesterheimNannestad 3237 - 3356 / 1954 / 87
15173Mariann OpperudÅdal 2245 - 3443 / 252 / 25
15262Marius BakkenMoss og Våler ER249 - 3497 / 473 / 47
1545Marius FredriksenUrskog EJ231 - 3288 / 127 / 12
1557Marius GranbergFet ER247 - 34415 / 4720 / 47
15284Marius Kristoffer NilsenSørum 1244 - 3 / 12
15296Marius PungAas ER242 - 33728 / 4732 / 47
15263Markus KlubnesSåner J242 - 34213 / 3012 / 30
15343Markus StubberudRælingen J247 - 3473 / 303 / 30
15247Marte KøhlElverum J247 - 3463 / 304 / 30
15385Martin Ek BrombachRåde R237 - 33328 / 3927 / 39
1555Martin QværnstrømBlaker EJ213 - 30812 / 1212 / 12
15391Martine SveStranda ER250 - 3501 / 471 / 47
15367Mathilde Kindem SundsaasenSki R237 - 33429 / 3923 / 39
15305Mats Sameien SvartangenSørum NU242 - 1 / 17
15317May Britt NordliRingerike V55246 - 34210 / 2513 / 25
15301May-Britt RadfordKongsvinger og Omegn 4236 - 33317 / 2961 / 87
15403Morten Bunes KarlssonSåner R234 - 32536 / 3935 / 39
15182Morten StøenRandsfjord 5243 - 34313 / 3914 / 87
1512Morten SvendsenRælingen V5523024 / 2525 / 25
15117Morten VeloRingerike 4231 - 32628 / 2979 / 87
15362Nelia Johanne KvarmeAas R236 - 32733 / 3933 / 39
15451Nicolai N. KristiansenNannestad NU238 - 1 / 17
15325Niklas Mareno HyllestadDegernes R242 - 33719 / 3919 / 39
15327Niklas WoxenFet NU233 - 1 / 17
1534Nils thomas ValandOslo 5244 - 34411 / 3910 / 87
15154Nora Røtterud VesterheimNannestad J236 - 33524 / 3022 / 30
15243Normann DahleUrskog V73248 - 3465 / 236 / 23
15255Odd Arne KøhlElverum V73249 - 3483 / 233 / 23
1516Odd Arne SamdalNittedal 4236 - 33419 / 2958 / 87
15364Odd Ivar SætherBlaker 4238 - 33716 / 2941 / 87
1523Odd KolsrudBegnadalen V73249 - 3492 / 232 / 23
1576Oddbjørn NyhagenOslo Østre V7323523 / 2323 / 23
15435Oddvar AndersenSarpsborg V65239 - 32814 / 1615 / 16
15333Odin ArnesenEidsvoll Verk J241 - 33819 / 3021 / 30
15407Ola Petter TransetRøyken og Hurum EJ236 - 3367 / 124 / 12
15251Olav Røstad Berg PedersenUrskog NU219 - 1 / 17
15113Ole Jakob JemtlandSigdal 2247 - 3421 / 253 / 25
15181Ole Kasper MartinsenFet EJ228 - 32310 / 1210 / 12
15448Ole-Thomas VaskinnRandsfjord R231 - 32237 / 3938 / 39
15223Otto MyrvoldTyristrand 4240 - 33610 / 2947 / 87
15146Ove KjærstadGjerdrum 2241 - 3387 / 257 / 25
15144Per Einar LundeNittedal 4232 - 32426 / 2984 / 87
15303Per Erik MyttingSørum 1244 - 4 / 12
15363Per Kristian NesseSkarpskytten 4239 - 32713 / 2975 / 87
15178Per Olav FaldbakkenStange og Romedal V65245 - 34310 / 1611 / 16
15358Per Åge MortensenHøland/Bjørkelangen V55246 - 3456 / 256 / 25
15286Pernille Veronica NystuenSørum 1232 - 11 / 12
15238Petter AabakkenNordstrand 2237 - 32519 / 2522 / 25
15125Petter Å. NordbyHøland/Bjørkelangen ER248 - 34812 / 479 / 47
1562Philip AndresenRaumnes J241 - 33917 / 3017 / 30
15244Philip Hoftvedt WisbechUrskog ER242 - 33530 / 4736 / 47
15274Pål GisleAsker NV235 - 5 / 6
15452Rashid UmaevNannestad ER247 - 34219 / 4725 / 47
15454Renate Strøm HushagenNannestad 3237 - 3315 / 1967 / 87
15177Robert LarsenSkjeberg V732477 / 2319 / 23
1582Robert MillerNittedal R227 - 32438 / 3936 / 39
15465Rolf Emil ChristoffersenBjoneroa NU218 - 1 / 17
15127Rolf Ivan AkerSnarum 1237 - 9 / 12
15273Roy Jøran FredriksenEidsberg 4241 - 3394 / 2930 / 87
1521Roy LundBlaker 4241 - 3395 / 2933 / 87
15283Runar HolterMoss og Våler 2242 - 3395 / 256 / 25
15353Rune H DahlNittedal 4231 - 32827 / 2972 / 87
15374Rune HerjeUrskog V55238 - 33521 / 2519 / 25
15396Rune RaknerudTrøgstad 5242 - 34215 / 3915 / 87
15306Rune SolbergKongsvinger og Omegn 4240 - 3369 / 2946 / 87
15328Sander Fasmer KarlsenFet NU198 - 1 / 17
1547Sander FleischmannHøland/Bjørkelangen ER245 - 34523 / 4719 / 47
15261Sander KlubnesSåner ER23938 / 4746 / 47
15192Sander MolandBlaker R237 - 33630 / 3922 / 39
15231Sidsel LillekvellandNordstrand 5235 - 33438 / 3957 / 87
15285Silje Jeanett HolterMoss og Våler J249 - 3481 / 301 / 30
15234Silje Marie HolmEidsberg J237 - 33523 / 3023 / 30
15242Simen BlaksethUrskog R240 - 33024 / 3931 / 39
15387Simen Ek BrombachRåde ER250 - 3493 / 474 / 47
1517Simen Havik SamdalNittedal NU214 - 1 / 17
1581Simen MyråsNittedal R221 - 31439 / 3939 / 39
15142Simon Kolstad ClaussenHøland/Bjørkelangen 5247 - 3473 / 391 / 87
15184Sindre BlådammenSkogbygden J224 - 32030 / 3030 / 30
1542Sindre Johann HaneborgUrskog R240 - 33322 / 3926 / 39
1522Sindre MelukenBlaker ER240 - 33836 / 4731 / 47
15434Sindre NordvikLøiten 5245 - 3436 / 3912 / 87
15413Sindre OlafsenNittedal 4240 - 3396 / 2929 / 87
15395Sivert SveStranda 5239 - 33728 / 3940 / 87
15188Sofie Kjone HusåsfalletSkogbygden ER245 - 34522 / 4718 / 47
15291Sondre HaugAas ER246 - 34420 / 4721 / 47
15102Sondre Nytun NergårdNittedal EJ224 - 32311 / 1211 / 12
15225Sondre RavnangerOslo Østre EJ242 - 3382 / 123 / 12
1588Sondre Tobias SørensenNittedal NU180 - 1 / 17
15101Steffen Brager PrammNittedal NU243 - 1 / 17
1536Stein HeggenOslo Østre V55246 - 3467 / 254 / 25
15155Stein R TjernsethÅdal V65248 - 3476 / 164 / 16
15176Steinar A. HaakafossSkjeberg V65248 - 3444 / 169 / 16
15351Stig B. HansenSpydeberg 2241 - 3288 / 2519 / 25
15116Stig EndebergSigdal 2236 - 33321 / 2515 / 25
15441Stine Cecilie GranlundNannestad 5238 - 33732 / 3939 / 87
15221Svein H. MyhreTyristrand V73242 - 34017 / 2315 / 23
15293Sveinung Eide HansenFåberg 4243 - 3433 / 2913 / 87
15175Sven ThoresenRingerike 4245 - 3441 / 299 / 87
15378Svend Trygve KvarmeAas 2241 - 3359 / 2512 / 25
15156Sverre EriksenÅdal V7324512 / 2320 / 23
15464Sverre SørumBjoneroa 4239 - 33412 / 2956 / 87
15237Syver JotunNordstrand 4240 - 3407 / 2919 / 87
1584Syver Paulsen BekkelundNittedal NU237 - 1 / 17
15295Terje BrustadLangseth 5237 - 33533 / 3948 / 87
15307Terje Fristedt HansenFet V73245 - 34314 / 2312 / 23
15392Terje HolmSøndre Land V55248 - 3425 / 2511 / 25
15352Terje KvestadKongsberg 1249 - 1 / 12
1554Thea Emilie SolbakkenRaumnes ER247 - 34516 / 4715 / 47
1587Theodor Bjerke NæssNittedal NU217 - 1 / 17
15133Thomas BråthenHøland/Bjørkelangen 4244 - 3442 / 2910 / 87
1591Thorbjørn AndresenBlaker V73247 - 3468 / 234 / 23
1563Thore HynneKråkstad V55237 - 28522 / 2524 / 25
15126Tobias Mortensen TorbalOslo Østre J243 - 34311 / 3011 / 30
15346Tom Erik KorsvikenRælingen 1239 - 6 / 12
15212Torbjørn MansaasBåstad ER241 - 33731 / 4733 / 47
15282Tore FinstadFrogn og Drøbak 1237 - 10 / 12
15356Tore MartinussenSkedsmo 3231 - 32610 / 1977 / 87
15398Torfinn GaustadTrøgstad V55244 - 33911 / 2516 / 25
15377Torhild LiseterSki V65247 - 3477 / 166 / 16
15372Torunn HeiaasSki NV245 - 1 / 6
15257Trond Erling AndersenNordre Land 3220 - 31419 / 1986 / 87
15401Trond NygårdNes/Hovind V55243 - 34213 / 2510 / 25
15456Truls HøjfeldtNes/Hovind 2234 - 32623 / 2521 / 25
1585Truls KluftenNittedal J241 - 34018 / 3016 / 30
15314Trygve Foss MathisenBlaker R244 - 34017 / 3916 / 39
1528Tuva MelukenBlaker R244 - 34316 / 399 / 39
1518Vebjørn ThingelstadNittedal NU194 - 1 / 17
15442Vegard GranlundNannestad 5235 - 33437 / 3955 / 87
15302Vegard MyttingSørum ER244 - 34126 / 4728 / 47
15458Viktoria ØdegårdNannestad ER234 - 33144 / 4740 / 47
15236Wenke BlienFlikka 5239 - 33825 / 3936 / 87
15134Åse Marit MyrvangSteinsgård 5245 - 3407 / 3926 / 87
1573Øivind MørkOslo Østre V73241 - 34119 / 2314 / 23
15161Øivind Otto PaulsenFredrikstad V7323622 / 2322 / 23
15424Ørjan GustavsenSøndre Land ER242 - 34229 / 4726 / 47
15233Øystein BakkenSki 1239 - 7 / 12
15266Øyvind HaugenUrskog 5239 - 33827 / 3937 / 87
15165Øyvind JohannessenFredrikstad 5237 - 33534 / 3951 / 87