Finn skytter

Nittedalstevnet 2018

Skriv inn teksten du vil søke etter:

Tegnet * kan benyttes for å gi alle registrete skyttere
Det er ellers mulig å søke på all tekst i tabellen under, eksempelvis skytterlagsnavn
Klikk på navnet for skiva til skytteren, klikk på plassering for resultatlista.

Du søkte etter teksten: Det ble funnet 295 treff som vist nedenfor.

AvstLagSkiveNavnSkytterlagKlassePoengPlass
25 skudd
Plass
35 skudd
10016Aki RonttiSørum ER250 - 3501 / 401 / 40
100135Aleksander Bech LundBåstad J248 - 3485 / 265 / 26
100201Aleksander BryhnRøyken og Hurum ER250 - 3506 / 403 / 40
200101Alexander BengtsonNittedal 4224 - 31827 / 3070 / 93
10045Amalie Mortensen TorbalOslo Østre R236 - 33212 / 218 / 21
200164Amund ØdegårdTingelstad 523147 / 5282 / 93
10027Anders Foss HidemstrædetBlaker J249 - 3494 / 263 / 26
20012Anders MetveitImenes V55246 - 3465 / 265 / 26
100116Anders Oddevald SletnerHøland/Bjørkelangen J248 - 3486 / 266 / 26
20034Andreas LundeNittedal 4231 - 32219 / 3067 / 93
200126Andreas SvardahlBlaker 2233 - 32611 / 207 / 20
100151Anette Mahle GisleAsker NV214 - 4 / 4
20071Anita UtseLangseth 2230 - 32313 / 2010 / 20
100159Annbjørg Laugerud SkaugJondalen ER250 - 3502 / 402 / 40
20075Anne Ingeborg Sogn ØiomRandsfjord 5245 - 3456 / 523 / 93
200411Anne Sofie GrimstadOslo Østre V5522826 / 2626 / 26
10078Anne-Lise GleditschSki V6523123 / 2323 / 23
10069Arild KarlsenEnebakk V6524318 / 2319 / 23
2001113Arne Erik NilsenRaumnes 423117 / 3083 / 93
20015Arne GrøttingOslo Østre V55249 - 3493 / 261 / 26
200912Arne MagnussenSøndre Land 2236 - 3207 / 2011 / 20
10096Arne MyråsEidsberg V73245 - 34315 / 2313 / 23
20047Arnold SlåenRælingen 5239 - 33725 / 5231 / 93
100142Arvid MeekSkarpskytten V65250 - 3503 / 231 / 23
100118Asbjørn BylterudEnebakk V7324218 / 2318 / 23
10098Benjamin J. ScholzNittedal EJ218 - 3162 / 22 / 2
200810Bent Ove Bredal LøvåsenTrysil 5241 - 34120 / 5219 / 93
100110Birk Jan OftedalØstre Bærum V65246 - 34614 / 2312 / 23
200153Bjarne Sigurd RamsjøSvinndal 422426 / 3088 / 93
200114Bjørg Margrethe JøndalNittedal 2237 - 3286 / 205 / 20
200149Bjørn A. DahlNittedal V5523223 / 2624 / 26
100310Bjørn ChristensenBlaker V65248 - 34710 / 239 / 23
200169Bjørn LienEidsvoll Verk V55239 - 33619 / 2614 / 26
20063Bjørn Marius JohnsenNord-Odal 4234 - 33213 / 3049 / 93
2001816Bård Erik FlatinEidsvoll Verk 1229 - 2 / 4
20022Christer MalmOslo Østre V55249 - 3482 / 262 / 26
200106Christopher J. ScholzNittedal 2238 - 3245 / 208 / 20
200135Dag RasmussenNordstrand 5236 - 33139 / 5252 / 93
2001411Dag Rune EspelienRiflen/skoger 5238 - 33732 / 5234 / 93
200910Dag SørumSøndre Land 2236 - 3318 / 204 / 20
1001510Dagrun Laugerud SkaugJondalen R236 - 33011 / 219 / 21
10032Dan Andre Lasseson-KorsvikenFet ER246 - 34614 / 4012 / 40
100203Daniel Ivar BrevikRøyken og Hurum ER249 - 3479 / 408 / 40
10059Edvin Ulberget JuvstadRælingen J230 - 32624 / 2623 / 26
100184Egil GrinaLunner V6524120 / 2320 / 23
20026Egil KristiansenLunner V55245 - 3406 / 2610 / 26
200116Einar Andre PrestkvernBlaker 221619 / 2019 / 20
100192Eira HaavardsholmUrskog NU209 - 1 / 11
100155Eirik Mahle GisleAsker R241 - 3278 / 2111 / 21
10061Eirik StrømBlaker R2442 / 2121 / 21
100156Eirik SylteKongsberg J244 - 34416 / 2613 / 26
20089Eline Aasen TråsethLismarken 32235 / 1191 / 93
100175Emil LundHøland/Bjørkelangen R238 - 32810 / 2110 / 21
10041Emma Helene HeiaasSki R241 - 3375 / 216 / 21
100144Erik HamreEidskog V7324614 / 2315 / 23
2001610Erland ØdegårdTingelstad 5233 - 33345 / 5246 / 93
20045Erlend HeiaasSki 422923 / 3086 / 93
100188Erlend Sørlie HoelUrskog ER243 - 33421 / 4026 / 40
100145Eskil GrøterudSigdal R244 - 3403 / 212 / 21
20031Espen GrinaRandsfjord 423314 / 3081 / 93
100172Eva Angela BårdsengSkogbygden ER240 - 33626 / 4024 / 40
200142Even GultvedtAas 5242 - 34018 / 5222 / 93
10085Even ThingelstadNittedal R222 - 30921 / 2120 / 21
20073Frank-Johan MelbyNannestad 2232 - 32612 / 206 / 20
10024Fredrik G. KristiansenBlaker ER244 - 34019 / 4018 / 40
100167Fredrik SundEidsvoll Verk ER240 - 33027 / 4027 / 40
20023Frode LundBlaker 3237 - 3371 / 1128 / 93
100153Gaute GrøterudSigdal ER239 - 33729 / 4022 / 40
200162Gjermund MartinsenUrskog 22349 / 2016 / 20
100104Gunnar EkremÅdal V65243 - 34119 / 2313 / 23
10017Gunnar OrreAsker V6523922 / 2322 / 23
200611Gunstein LauvrakNordstrand 5229 - 32349 / 5264 / 93
10039Hanna Synnøve HuserBlaker J243 - 34317 / 2614 / 26
10097Hanne Rytterager OliversenStange og Romedal J245 - 34215 / 2619 / 26
200113Hanne SkarpoddeBlaker 5241 - 33822 / 5227 / 93
200216Hans BechTingelstad V55239 - 33120 / 2616 / 26
10095Hans HeerEidsberg V73248 - 34711 / 239 / 23
20066Hans O KveliOslo Østre V55244 - 34310 / 267 / 26
200213Hans SkaareTingelstad 5235 - 33240 / 5248 / 93
100152Hans-Peter JacobsenRauhella V7323621 / 2321 / 23
10086Harald BuuerSpydeberg V65250 - 3505 / 233 / 23
10088Helene OlafsenNittedal ER248 - 34310 / 4015 / 40
200811Helge NorbergOslo Østre 5243 - 34110 / 5214 / 93
10073Helge SvarstadBlaker V65250 - 3491 / 234 / 23
2001910Helge VossStavanger 2238 - 3344 / 203 / 20
20017Henrik SandåsEnebakk 5237 - 33537 / 5240 / 93
200712Hilde Kristin NordbyNannestad 4239 - 3354 / 3041 / 93
100181Hugo Aleksander HaneborgUrskog ER246 - 34413 / 4013 / 40
10026Håkon Foss MathisenBlaker ER250 - 3495 / 405 / 40
2001712Håkon OpakerSkogbygden 423021 / 3085 / 93
200157Håkon TveitanSiljan 523735 / 5278 / 93
2001014Håvard M. EllefsenByneset 5232 - 32546 / 5262 / 93
100195Håvard N. VossStavanger NV244 - 2 / 4
200133Ida Marie MathesonNordstrand 523442 / 5280 / 93
100191Ina-Sophie FlatinEidsvoll Verk R230 - 31817 / 2117 / 21
10077Inga KvamOslo Østre J242 - 34219 / 2618 / 26
100157Inga Marie HanserudJondalen R234 - 32513 / 2113 / 21
200138Inge MyklebustLørenskog 3227 - 3214 / 1168 / 93
200610Ingrid FinnestadFredrikstad 5247 - 3471 / 521 / 93
100146Ingrid JensløkkenBlaker J246 - 3449 / 2611 / 26
20013Ivar FjellbergAsker V55244 - 34211 / 268 / 26
10075Ivar LiseterSki V73249 - 3488 / 238 / 23
10079Jakob GleditschSki ER24125 / 4038 / 40
100113Jan Egil TangenTingelstad NV245 - 1 / 4
20097Jan Olav SagbakkenSøndre Land V55242 - 33815 / 2613 / 26
2001211Jan Ole SkotterudRælingen 5242 - 34014 / 5221 / 93
20048Jan Rune MartinsenFet 4227 - 32525 / 3063 / 93
10025Jenny R LundBlaker J247 - 3457 / 269 / 26
10035Jens Emil HvalFet ER233 - 32633 / 4033 / 40
100115Jens Olsrud ØstliTangen R249 - 3481 / 211 / 21
100129Joachim Brinch van SantenRælingen R225 - 31120 / 2119 / 21
200413Joakim MortensenOslo Østre 4223 - 32229 / 3066 / 93
100136Johan LundBåstad V65250 - 3502 / 231 / 23
1001810Johannes GjerdeSørum ER228 - 32435 / 4034 / 40
100143John Einar GulbrandsenEidskog V6524121 / 2321 / 23
10015John FlatbyBlaker V73248 - 34510 / 2310 / 23
200146John Ørjan MarthinsenÅdal 2240 - 3382 / 201 / 20
100163Jon Arne EieKråkstad V7323222 / 2322 / 23
200714Jon GranlundNannestad 5236 - 33638 / 5236 / 93
100103Jonas HofslundOslo Østre J249 - 3491 / 262 / 26
100126Jonas KveenRælingen ER236 - 32931 / 4029 / 40
100141Jostein LøneSkarpskytten V65247 - 34611 / 2311 / 23
10099Julianne Skallerud BrekkeSkjeberg ER249 - 3497 / 404 / 40
100121Jørgen Daland BjørnsenRælingen ER243 - 33922 / 4020 / 40
200312Jørn OlsenRælingen V5524018 / 2622 / 26
200184Kari GrinaRandsfjord V55243 - 33913 / 2612 / 26
200163Karl Emil GrinaTingelstad V55243 - 34112 / 269 / 26
200813Karl R. HetlandSkedsmo 4231 - 31820 / 3071 / 93
1001410Kine Saksæther AndersenDegernes ER250 - 3463 / 4010 / 40
10018Kjell A HjortnæsAsker V65249 - 3487 / 237 / 23
200122Kjell AarskogBlaker 5241 - 33719 / 5233 / 93
200110Kjell Ivar KristiansenLunner 5242 - 34115 / 5213 / 93
20079Kjersti Quande HaugenSkedsmo 4235 - 33010 / 3055 / 93
20078Kjetil Andre OliversenStange og Romedal 4234 - 33012 / 3054 / 93
20069Klavs KjeldmandHolmestrand og Omegn 1248 - 1 / 4
10094Knut BingenTrøgstad V65249 - 3489 / 238 / 23
20033Knut DrognesRaumnes 422328 / 3090 / 93
20039Knut Olav OlsenSkarpskytten 5238 - 33633 / 5237 / 93
20098Knut Steinar BråtenSøndre Land V5524214 / 2619 / 26
10029Kristian MartinsenFet ER243 - 33820 / 4021 / 40
200313Kristina OlsenRælingen 5237 - 33436 / 5243 / 93
10043Kristoffer HertaasNittedal NU203 - 1 / 11
200108Kurt Eirik BekkevoldOslo Østre 5244 - 3429 / 5211 / 93
10031Kåre LundBlaker V73250 - 3496 / 236 / 23
10014Kåre StrømBlaker V73250 - 3504 / 233 / 23
2001213Lajla SkotterudRælingen 222916 / 2018 / 20
200198Lars David ØvrumNannestad 5246 - 3453 / 524 / 93
100131Lars FalletUrskog V7324120 / 2320 / 23
2001714Lars GuldbrandsenEidskog 5233 - 33144 / 5250 / 93
20016Lars NæprudLillehammer 4240 - 3403 / 3020 / 93
10033Line KasboTrøgstad ER250 - 3484 / 406 / 40
10042Linus Braute BakkenSki ER244 - 33617 / 4023 / 40
100510Lisa ØrbeckRælingen J239 - 33420 / 2621 / 26
100176Lucas LundHøland/Bjørkelangen NU235 - 1 / 11
100122Mads Fjerdingby KorsvikenRælingen ER242 - 33923 / 4019 / 40
200145Magne HolmSkedsmo V5523125 / 2625 / 26
200124Magnus BjerkeHøland/Bjørkelangen 5243 - 34111 / 5216 / 93
10074Magnus LøvikDale (sunnfjord) V65244 - 34117 / 2314 / 23
100710Malin StenerudHøland/Bjørkelangen ER244 - 34118 / 4017 / 40
100173Marcus BergstenSkogbygden R241 - 3396 / 213 / 21
200196Marcus FlatinEidsvoll Verk 212520 / 2020 / 20
100137Maren Helene Nyork LarsenNannestad R226 - 31819 / 2116 / 21
100204Maria Engen SkoglyRøyken og Hurum J245 - 34414 / 2611 / 26
200104Mariann OpperudÅdal 3231 - 3272 / 1160 / 93
100179Marius BakkenMoss og Våler J249 - 3491 / 261 / 26
10038Marius GranbergFet ER247 - 34612 / 4011 / 40
2001210Marius MalmeFåberg 4242 - 3362 / 3039 / 93
100148Marius PungAas J228 - 32325 / 2624 / 26
10044Markus HertaasNittedal NU206 - 1 / 11
10036Martin Lühr TofsrudFet ER226 - 31037 / 4035 / 40
100196Martin N. VossStavanger J238 - 33721 / 2620 / 26
20021Martin QværnstrømBlaker 4245 - 3451 / 305 / 93
200156Martine MingeSiljan 513252 / 5293 / 93
100123Mathilde Aline Bjørnholt HauglandRælingen ER240 - 33628 / 4025 / 40
10049Mathilde Kindem SundsaasenSki R240 - 3379 / 215 / 21
100162Maud Elise B. GrønbergTingelstad J243 - 34318 / 2615 / 26
10081May-Helene BengtsonNittedal J245 - 34313 / 2616 / 26
200711Mikael HansenNannestad 4230 - 32822 / 3059 / 93
1001710Mikael MartinsenUrskog R241 - 3397 / 213 / 21
200112Morten EkebergBåstad 4228 - 32224 / 3065 / 93
200414Morten MusiolOslo Østre 522950 / 5287 / 93
20074Morten StøenRandsfjord 5238 - 33730 / 5229 / 93
20062Morten VeloRingerike 5239 - 33926 / 5224 / 93
100124Nicolai HagenRælingen ER217 - 30239 / 4037 / 40
100210Niklas WoxenFet NU242 - 1 / 11
10012Nils HovdeOslo Østre V7324517 / 2317 / 23
20011Nils Kåre MidtflåRælingen 5242 - 34117 / 5216 / 93
200716Nina Cecilie GranlundNannestad 2224 - 31817 / 2012 / 20
100193Oda Kveiland RuudUrskog R234 - 32414 / 2114 / 21
10013Odd KolsrudBegnadalen V73250 - 3501 / 231 / 23
200174Odd Martin NytheFrogn og Drøbak 523541 / 5279 / 93
200175Odd Petter NytheFrogn og Drøbak V552457 / 2618 / 26
10071Odd ØsterhusNittedal V73247 - 34413 / 2312 / 23
100610Oddvar GrønlienStange og Romedal V7322623 / 2323 / 23
200416Oddvar StaxrudTingelstad V5524117 / 2621 / 26
100161Oddvar TangenTingelstad V73250 - 3505 / 234 / 23
2001613Odin ArnesenEidsvoll Verk 3221 - 3127 / 1174 / 93
100164Olav AmbjørnrudKråkstad V6524712 / 2316 / 23
100202Ole Christian MoksnesRøyken og Hurum ER244 - 34216 / 4016 / 40
20088Ole Magnus BakkenLøiten 5246 - 3455 / 527 / 93
20087Ole Martin TvetbråtenNittedal 2234 - 32410 / 209 / 20
200113Onar OnsrudNROF VestopplandHK416232 - 2 / 2
200311Onar OnsrudVestre Toten 4231 - 32916 / 3056 / 93
20024Otto MyrvoldNordre Modum 4236 - 3336 / 3045 / 93
200114Ove JohansenFmaHK416236 - 1 / 2
200310Ove JohansenVestre Toten V55236 - 33421 / 2615 / 26
2001810Ove ØsterhusNittedal 1221 - 3 / 4
100117Paul BjermelandRælingen V652498 / 2315 / 23
20032Per Einar LundeNittedal 3230 - 3253 / 1161 / 93
2001814Per Erik MyttingSørum 223014 / 2017 / 20
10063Per Olav FaldbakkenStange og Romedal V65250 - 3494 / 236 / 23
20093Per Olav ListouNittedal 3211 - 30711 / 1176 / 93
10019Per Terje HolmAsker V73249 - 3459 / 2311 / 23
200115Per Terje SønsterudNordre Modum 5238 - 33828 / 5226 / 93
100114Petter Å. NordbyHøland/Bjørkelangen J246 - 3468 / 267 / 26
200151Pål GisleAsker 2229 - 30615 / 2013 / 20
200134Rasmus LillekvellandNordstrand 5240 - 33923 / 5225 / 93
20053Roar HellebakkenUrskog 22393 / 2015 / 20
200112Roar SandåsEnebakk 5241 - 34121 / 5218 / 93
10087Robert MillerNittedal ER225 - 30438 / 4036 / 40
20014Roger OttosenVestre Toten 5239 - 33924 / 5223 / 93
200168Rolf Ivan AkerSnarum 1204 - 4 / 4
10091Rolv BaadshaugBrumunddal V7324812 / 2314 / 23
200161Roy LundBlaker 4236 - 3367 / 3035 / 93
2001110Rune H. DahlNittedal 4235 - 33111 / 3053 / 93
200165Rune HerjeUrskog V55231 - 32924 / 2617 / 26
10028Sander MolandBlaker ER249 - 3478 / 407 / 40
100185Sarina Fossneset LybekkUrskog NU226 - 1 / 11
100187Sigrid Birgitte Sundbolien-HoelUrskog NU193 - 1 / 11
10067Sigurd Opsahl GjermshusNord-Odal J246 - 34610 / 268 / 26
10064Silje Jeanett HolterMoss og Våler J249 - 3491 / 264 / 26
100189Simen BlaksethUrskog ER235 - 32832 / 4031 / 40
100154Simen FinstadSåner EJ239 - 3371 / 21 / 2
10011Simen Havik SamdalOslo Østre NU245 - 1 / 11
10051Simen SanneOslo Østre ER245 - 34315 / 4014 / 40
200121Simon Kolstad ClaussenHøland/Bjørkelangen 5243 - 34313 / 5210 / 93
100182Sindre Johann HaneborgUrskog ER236 - 32930 / 4028 / 40
10023Sindre MelukenBlaker J246 - 34311 / 2617 / 26
200612Sindre OlafsenNittedal 5230 - 32848 / 5258 / 93
100165Siri-Anne de VoogdEidsvoll Verk ER233 - 32934 / 4030 / 40
100171Sofie Kjone HusåsfalletSkogbygden J23622 / 2626 / 26
100147Sondre HaugAas J232 - 32823 / 2622 / 26
20085Sondre Nytun NergårdNittedal 3222 - 3206 / 1169 / 93
100810Sondre Tobias SørensenNittedal NU216 - 1 / 11
200614Stein HeggenOslo Østre V55245 - 3448 / 266 / 26
200111Steinar GundersenRandsfjord 423118 / 3084 / 93
20065Steinar RudseterBlaker 5245 - 3458 / 526 / 93
200713Stine Cecilie GranlundNannestad 5238 - 33731 / 5232 / 93
10066Svein H. MyhreTyristrand V73250 - 3493 / 235 / 23
20068Sven ThoresenRingerike 4232 - 32915 / 3057 / 93
200812Sverre BrovollOslo Østre 5238 - 33729 / 5230 / 93
100149Sverre EriksenÅdal V73249 - 3487 / 237 / 23
200107Sverre SørumBjoneroa 4237 - 3365 / 3038 / 93
20019Syver JotunNordstrand 5238 - 33434 / 5244 / 93
200211Syver KristiansenLunner 3220 - 3098 / 1175 / 93
10065Terje HansenFet V7324516 / 2316 / 23
20094Terje HolmSøndre Land V5524116 / 2620 / 26
10062Terje HågensenStange og Romedal V65249 - 3496 / 235 / 23
200187Terje KvestadKongsberg 2241 - 3371 / 202 / 20
200128Terje SletnerHøland/Bjørkelangen 3218 - 3139 / 1172 / 93
100111Terje VangenBlaker V6524615 / 2317 / 23
10089Theodor Bjerke NæssNittedal NU230 - 1 / 11
2001414Thomas BråthenHøland/Bjørkelangen 5242 - 34116 / 5214 / 93
10072Thorbjørn AndresenBlaker V73250 - 3502 / 232 / 23
2001515Thore HynneKråkstad V5523522 / 2623 / 26
100128Tobias Brinch van SantenRælingen R226 - 31118 / 2118 / 21
20061Tommy JohansenEidsvoll Verk 5245 - 3447 / 528 / 93
10092Tor LillemoenBrumunddal V6524615 / 2317 / 23
100158Tor Vetle HanserudJondalen J208 - 30526 / 2625 / 26
20072Tore BybergRissa 5234 - 33143 / 5251 / 93
20083Tore GrinnaTingelstad V55244 - 3409 / 2611 / 26
2001612Tore HoffTingelstad 422030 / 3092 / 93
2001310Tore JohansenOslo Østre 522351 / 5289 / 93
200129Torfinn GaustadTrøgstad V55249 - 3471 / 263 / 26
10076Torhild LiseterSki V65246 - 34613 / 2310 / 23
10046Torunn Osbak HeiaasSki NV237 - 3 / 4
200167Trine GromsrudUrskog 4236 - 3348 / 3042 / 93
20064Trond BerganJondalen 5246 - 3464 / 522 / 93
2001511Trond NygårdNes/Hovind V55248 - 3464 / 264 / 26
10082Truls KluftenNittedal J245 - 34412 / 2610 / 26
100183Trygve Foss MathisenBlaker R242 - 3354 / 217 / 21
100101Tuva BakkeViken (opland) ER241 - 32724 / 4032 / 40
10022Tuva MelukenBlaker R230 - 32716 / 2112 / 21
10084Vebjørn ThingelstadNittedal NU193 - 1 / 11
100186Vegard MyttingSørum ER247 - 34711 / 409 / 40
10058Vetle SkagmoOslo Østre R233 - 32215 / 2115 / 21
100138Viktoria ØdegårdNannestad ER22636 / 4039 / 40
200166Wemunn AabøBlaker 4236 - 3339 / 3047 / 93
2001412Åse Marit MyrvangSteinsgård 5247 - 3432 / 529 / 93
200178Øistein BakkenMoss og Våler 3215 - 31210 / 1173 / 93
100910Ørjan Ringen GustavsenSøndre Land ER14340 / 4040 / 40
20046Øystein BakkenSki 2218 - 30418 / 2014 / 20
200177Øystein JohnsenStange og Romedal 5243 - 34212 / 5212 / 93
200314Øyvind HaugenUrskog 523927 / 5277 / 93
10037Øyvind MørkOslo Østre V7324218 / 2318 / 23