Finn skytter

Samlagsmesterskap 15m Akershus 2018

Skriv inn teksten du vil søke etter:

Tegnet * kan benyttes for å gi alle registrete skyttere
Det er ellers mulig å søke på all tekst i tabellen under, eksempelvis skytterlagsnavn
Klikk på navnet for skiva til skytteren, klikk på plassering for resultatlista.

Du søkte etter teksten: Det ble funnet 232 treff som vist nedenfor.

AvstLagSkiveNavnSkytterlagKlassePoengPlass
25 skudd
Plass
35 skudd
15248Aki RonttiSørum ER247 - 11 / 30
1518Aki RonttiSørum ER247 - 11 / 30
15158Alexander BengtsonNittedal 4237 - 9 / 17
1526Anders Foss HidemstrædetBlaker J250 - 3491 / 171 / 5
1531Anders Foss HidemstrædetBlaker J250 - 3491 / 171 / 5
15244Anders Oddevald SletnerHøland/Bjørkelangen J246 - 4 / 17
15354Andreas LundeNittedal 4237 - 13 / 17
15262Andreas SvardahlBlaker 2230 - 10 / 10
1557Arild BruheimGjerdrum 3244 - 3411 / 1511 / 15
1594Arild BruheimGjerdrum 3244 - 3411 / 1511 / 15
15118Arild Inge NordbyHøland/Bjørkelangen NV243 - 1 / 2
1573Arne Erik NilsenRaumnes 4237 - 8 / 17
15274Birgitte BrøtmetFet 2240 - 4 / 10
1564Birgitte BrøtmetFet 2240 - 4 / 10
1568Bjørg Margrethe JøndalNittedal 2235 - 8 / 10
15292Bjørn A. DahlNittedal V55240 - 5 / 7
1525Charlotte F LundBlaker R242 - 6 / 11
15286Christian de VoogdEidsvoll Verk NU227 - 1 / 28
1551Dan Andre Lasseson-KorsvikenFet ER247 - 34510 / 307 / 10
1517Dan Andre Lasseson-KorsvikenFet ER247 - 34510 / 307 / 10
15242Daniel SørliHøland/Bjørkelangen 5250 - 3491 / 181 / 15
15101Daniel SørliHøland/Bjørkelangen 5250 - 3491 / 181 / 15
15276David Mathias Thulin JohansenEidsvoll Verk NU228 - 1 / 28
15133David Tysse RustadRælingen J240 - 12 / 17
15191Dennis FleischmannHøland/Bjørkelangen NU238 - 1 / 28
15351Dina Marki MorttjernetHøland/Bjørkelangen J243 - 3397 / 175 / 5
1536Dina Marki MorttjernetHøland/Bjørkelangen J243 - 3397 / 175 / 5
15227Edel-Marie EdsethLangseth NU243 - 1 / 28
15187Edvard FinstadNannestad J235 - 16 / 17
15304Edvard HammersgårdSkedsmo 3233 - 10 / 15
15143Edvin Ulberget JuvstadRælingen J235 - 16 / 17
15105Eilert L SamdalNittedal NU190 - 1 / 28
15111Eirik Nytun NergårdNittedal NU236 - 1 / 28
1528Eirik StrømBlaker R248 - 3483 / 112 / 3
1513Eirik StrømBlaker R248 - 3483 / 112 / 3
1558Eli AasenGjerdrum 2236 - 7 / 10
15114Emil LundHøland/Bjørkelangen R243 - 5 / 11
1515Emil LundHøland/Bjørkelangen R243 - 5 / 11
15316Erik André BroeSkedsmo 3221 - 15 / 15
15298Erik JødahlBlaker V73250 - 3501 / 91 / 3
1553Erik JødahlBlaker V73250 - 3501 / 91 / 3
1546Erlend Sørlie HoelUrskog ER240 - 22 / 30
15141Espen SandlieRælingen 1235 - 5 / 6
1561Eva Angela BårdsengSkogbygden ER248 - 3457 / 309 / 10
1527Eva Angela BårdsengSkogbygden ER248 - 3457 / 309 / 10
15278Even BøhnsmoenEidsvoll Verk NU224 - 1 / 28
1523Fredrik G. KristiansenBlaker ER248 - 3459 / 308 / 10
1516Fredrik G. KristiansenBlaker ER248 - 3459 / 308 / 10
15128Frode LundBlaker 3234 - 7 / 15
1544Gjermund MartinsenUrskog 2240 - 5 / 10
15212Gretha Synnøve EdsethUllensaker 2242 - 3382 / 103 / 3
1562Gretha Synnøve EdsethUllensaker 2242 - 3382 / 103 / 3
15117Halvor Clemet DaltorpHøland/Bjørkelangen NU217 - 1 / 28
15296Halvor Thrane SvendsenRælingen 5245 - 3456 / 184 / 15
15106Halvor Thrane SvendsenRælingen 5245 - 3456 / 184 / 15
15124Hanne SkarpoddeBlaker 5247 - 3453 / 185 / 15
15103Hanne SkarpoddeBlaker 5247 - 3453 / 185 / 15
15192Hege Ingrid SydnesBlaker 2242 - 3403 / 102 / 3
1563Hege Ingrid SydnesBlaker 2242 - 3403 / 102 / 3
15283Hege JødahlBlaker 5244 - 3408 / 1813 / 15
15108Hege JødahlBlaker 5244 - 3408 / 1813 / 15
1553Heikki HoltEidsvoll Verk V55227 - 7 / 7
15321Helene OlafsenNittedal ER248 - 3475 / 303 / 10
1526Helene OlafsenNittedal ER248 - 3475 / 303 / 10
15153Helge SvarstadBlaker V65244 - 3401 / 11 / 1
1552Helge SvarstadBlaker V65244 - 3401 / 11 / 1
15136Henrik EnglundRælingen R239 - 7 / 11
1545Herman TønsbergUrskog ER242 - 20 / 30
1541Hugo Aleksander HaneborgUrskog ER249 - 3463 / 306 / 10
1523Hugo Aleksander HaneborgUrskog ER249 - 3463 / 306 / 10
1535Håkon Foss MathisenBlaker ER248 - 3465 / 305 / 10
1525Håkon Foss MathisenBlaker ER248 - 3465 / 305 / 10
15273Ida Sofie HolmEidsvoll Verk ER239 - 23 / 30
15284Ingar BentstuenBlaker 3237 - 5 / 15
15177Ingrid JensløkkenBlaker J247 - 3473 / 172 / 5
1533Ingrid JensløkkenBlaker J247 - 3473 / 172 / 5
1592Isak PaulsenNittedal NU199 - 1 / 28
15256Jacob Engh SolbergHøland/Bjørkelangen 4244 - 3421 / 1710 / 15
1593Jacob Engh SolbergHøland/Bjørkelangen 4244 - 3421 / 1710 / 15
1562Jan Rune MartinsenFet 4238 - 6 / 17
15287Jan Terje TrættebergUrskog 5240 - 13 / 18
1583Jan Terje TrættebergUrskog 5240 - 13 / 18
1524Jenny R LundBlaker J248 - 3402 / 174 / 5
1532Jenny R LundBlaker J248 - 3402 / 174 / 5
1518Jens Emil HvalFet ER232 - 29 / 30
1536Jesper NilsstuaRaumnes 3243 - 3422 / 159 / 15
1595Jesper NilsstuaRaumnes 3243 - 3422 / 159 / 15
15346Johannes GjerdeSørum ER237 - 26 / 30
1512John FlatbyBlaker V73244 - 6 / 9
1558John FlatbyBlaker V73244 - 6 / 9
15202Jon GranlundNannestad 5240 - 14 / 18
1585Jon GranlundNannestad 5240 - 14 / 18
1575Jonas Kjone HusåsfalletSkogbygden 4237 - 10 / 17
15263Jostein HolmEidsvoll Verk 3237 - 4 / 15
15145Jørgen Daland BjørnsenRælingen ER244 - 14 / 30
15112Jørgen ThingelstadNittedal 1235 - 4 / 6
1564Jørn OlsenRælingen V55243 - 3382 / 72 / 2
1566Jørn OlsenRælingen V55243 - 3382 / 72 / 2
1571Karl R. HetlandSkedsmo 4238 - 7 / 17
1591Kasper Akre OsethNittedal NU218 - 1 / 28
15272Kasper Johannes HolmEidsvoll Verk R245 - 4 / 11
1514Kasper Johannes HolmEidsvoll Verk R245 - 4 / 11
15314Kasper KristoffersenSkedsmo 3241 - 3363 / 1515 / 15
1597Kasper KristoffersenSkedsmo 3241 - 3363 / 1515 / 15
1577Kenneth HusåsfalletSkogbygden 4219 - 17 / 17
15186Kevin NerlienNannestad ER242 - 19 / 30
15123Kjell AarskogBlaker 5241 - 12 / 18
15318Kjersti Quande HaugenSkedsmo 4237 - 12 / 17
15312Knut Andreas RønsenSkedsmo EJ222 - 3151 / 11 / 1
1541Knut Andreas RønsenSkedsmo EJ222 - 3151 / 11 / 1
1555Kristian MartinsenFet ER248 - 3444 / 3010 / 10
1524Kristian MartinsenFet ER248 - 3444 / 3010 / 10
15228Kristin Moheim LeirpollLangseth NU241 - 1 / 28
15108Kristine Havik SamdalNittedal NU166 - 1 / 28
1598Kristoffer HertaasNittedal NU234 - 1 / 28
15313Kristoffer RønsenSkedsmo ER240 - 21 / 30
15182Kristoffer SundsetNannestad NU225 - 1 / 28
15211Kurt Birger VatleLangseth V55247 - 3431 / 71 / 2
1565Kurt Birger VatleLangseth V55247 - 3431 / 71 / 2
15281Kåre LundBlaker V73242 - 8 / 9
1513Kåre StrømBlaker V73245 - 4 / 9
1556Kåre StrømBlaker V73245 - 4 / 9
15302Lars David jr ØvrumNannestad 5245 - 3457 / 186 / 15
15107Lars David jr ØvrumNannestad 5245 - 3457 / 186 / 15
15121Lars FalletUrskog V73230 - 9 / 9
1531Lars JødahlBlaker 5244 - 3439 / 188 / 15
1591Lars JødahlBlaker 5244 - 3439 / 188 / 15
15315Leander MathisenSkedsmo NU209 - 1 / 28
15113Lucas LundHøland/Bjørkelangen NU239 - 1 / 28
15146Mads Fjerdingby KorsvikenRælingen ER235 - 27 / 30
1522Magnar Jensløkken KorsmoBlaker ER243 - 18 / 30
15264Magnus BjerkeHøland/Bjørkelangen 5246 - 3464 / 183 / 15
15104Magnus BjerkeHøland/Bjørkelangen 5246 - 3464 / 183 / 15
15103Magnus H JohnsenNittedal NU208 - 1 / 28
15358Malin StenerudHøland/Bjørkelangen ER233 - 28 / 30
15157Marcus BergstenSkogbygden R228 - 11 / 11
15184Maren Helene Nyork LarsenNannestad R250 - 3492 / 111 / 3
1512Maren Helene Nyork LarsenNannestad R250 - 3492 / 111 / 3
1556Mari Røtterud VesterheimNannestad 3236 - 6 / 15
15295Marianne StigenRælingen 5246 - 3465 / 182 / 15
15105Marianne StigenRælingen 5246 - 3465 / 182 / 15
15115Marius GangnesSøndre Høland 4237 - 10 / 17
1537Marius GranbergFet ER250 - 3501 / 301 / 10
1521Marius GranbergFet ER250 - 3501 / 301 / 10
1595Markus HertaasNittedal NU224 - 1 / 28
15355Markus KibsgaardNittedal 1235 - 6 / 6
15142Markus StubberudRælingen J244 - 5 / 17
1534Markus StubberudRælingen J244 - 5 / 17
1517Martin Lühr TofsrudFet ER243 - 17 / 30
1533Martin QværnstrømBlaker 4242 - 3372 / 1714 / 15
1596Martin QværnstrømBlaker 4242 - 3372 / 1714 / 15
15147Mathilde Aline Bjørnholt HauglandRælingen ER245 - 13 / 30
15307Mats André HansenNannestad 5238 - 16 / 18
15345Mats Sameien SvartangenSørum ER238 - 25 / 30
15303Mikael HansenNannestad 4239 - 5 / 17
1586Mikael HansenNannestad 4239 - 5 / 17
1543Mikael MartinsenUrskog R250 - 3471 / 113 / 3
1511Mikael MartinsenUrskog R250 - 3471 / 113 / 3
15194Mina FleischmannHøland/Bjørkelangen NU230 - 1 / 28
1516Morten SvendsenRælingen V55241 - 4 / 7
1568Morten SvendsenRælingen V55241 - 4 / 7
1534Niklas WoxenFet NU237 - 1 / 28
15203Nina Cecilie GranlundNannestad 2239 - 6 / 10
15122Normann Asbjørn DahleUrskog V73243 - 7 / 9
1542Odd Arne SamdalNittedal 5236 - 17 / 18
15193Odd Ivar SætherBlaker 4240 - 3404 / 1712 / 15
1598Odd Ivar SætherBlaker 4240 - 3404 / 1712 / 15
15208Odin ArnesenNes/Hovind 3231 - 12 / 15
15132Odin Sandlie MellingsæterRælingen J237 - 14 / 17
1548Ole Kasper Heggedal SkugstadUrskog NU225 - 1 / 28
15317Ole Kr. FinnbråtenSkedsmo 4232 - 16 / 17
1567Ole Marius IngeborgrudRaumnes R239 - 8 / 11
15178Ole Martin TvetbråtenNittedal 2245 - 3411 / 101 / 3
1561Ole Martin TvetbråtenNittedal 2245 - 3411 / 101 / 3
15102Oliver Madsen HafskjoldNittedal NU216 - 1 / 28
15353Per Einar LundeNittedal 3223 - 14 / 15
15342Per Erik MyttingSørum 2235 - 9 / 10
1554Per Olav ListouNittedal 3231 - 11 / 15
15116Petter Å. NordbyHøland/Bjørkelangen J241 - 11 / 17
15246Robert MillerNittedal ER239 - 24 / 30
1527Roy LundBlaker 4241 - 3 / 17
1582Roy LundBlaker 4241 - 3 / 17
15154Rune H DahlNittedal 4236 - 14 / 17
15282Rune HerjeUrskog V55230 - 6 / 7
15206Sander FleischmannHøland/Bjørkelangen J244 - 6 / 17
1535Sander FleischmannHøland/Bjørkelangen J244 - 6 / 17
1521Sander MolandBlaker ER244 - 16 / 30
15311Sigurd Tegelsrud NordlundSkedsmo NU230 - 1 / 28
15257Silje Marie HolmHøland/Bjørkelangen J241 - 10 / 17
1547Simen BlaksethUrskog ER244 - 14 / 30
1552Simon Kolstad ClaussenHøland/Bjørkelangen 5248 - 2 / 18
15102Simon Kolstad ClaussenHøland/Bjørkelangen 5248 - 2 / 18
15306Sindre MelukenBlaker J243 - 3417 / 173 / 5
1537Sindre MelukenBlaker J243 - 3417 / 173 / 5
15325Sindre OlafsenNittedal 5244 - 3449 / 187 / 15
1592Sindre OlafsenNittedal 5244 - 3449 / 187 / 15
15188Sindre WingeNannestad J240 - 13 / 17
15285Siri-Anne de VoogdEidsvoll Verk ER248 - 3467 / 304 / 10
1528Siri-Anne de VoogdEidsvoll Verk ER248 - 3467 / 304 / 10
15344Sivert Gran SandvikSørum ER228 - 30 / 30
1576Sofie Kjone HusåsfalletSkogbygden J235 - 15 / 17
15125Sondre Nytun NergårdNittedal 3233 - 8 / 15
1594Sondre Tobias SørensenNittedal NU222 - 1 / 28
15104Steffen Brager PrammNittedal NU247 - 1 / 28
15174Stine Cecilie GranlundNannestad 5239 - 15 / 18
1587Stine Cecilie GranlundNannestad 5239 - 15 / 18
15201Svend HoltetHøland/Bjørkelangen V73247 - 3462 / 92 / 3
1554Svend HoltetHøland/Bjørkelangen V73247 - 3462 / 92 / 3
15213Terje BrustadLangseth 5236 - 18 / 18
1514Terje Fristedt HansenFet V73247 - 3433 / 93 / 3
1555Terje Fristedt HansenFet V73247 - 3433 / 93 / 3
15243Terje SletnerHøland/Bjørkelangen 3227 - 13 / 15
1597Theodor Bjerke NæssNittedal NU242 - 1 / 28
15106Thomas SkarpaasNittedal NU228 - 1 / 28
1566Thomas SætherUrskog 3233 - 9 / 15
15151Thorbjørn AndresenBlaker V73245 - 5 / 9
1557Thorbjørn AndresenBlaker V73245 - 5 / 9
15131Tom Erik KorsvikenRælingen 1244 - 2 / 6
15288Tone M. GimleUrskog NV237 - 2 / 2
15245Tore MartinussenSkedsmo 4233 - 15 / 17
15172Trond HushagenNannestad 1247 - 1 / 6
15308Trond NygårdNes/Hovind V55241 - 3 / 7
1567Trond NygårdNes/Hovind V55241 - 3 / 7
15332Truls KluftenNittedal J242 - 9 / 17
1538Trygve BengtsonNittedal 1243 - 3 / 6
1532Trygve Foss MathisenBlaker R237 - 9 / 11
15305Tuva MelukenBlaker R236 - 10 / 11
1596Vebjørn ThingelstadNittedal NU211 - 1 / 28
15347Vegard MyttingSørum ER250 - 3492 / 302 / 10
1522Vegard MyttingSørum ER250 - 3492 / 302 / 10
15322Vincent van der VeldeSkedsmo ER246 - 12 / 30
15217Åse Marit MyrvangSteinsgård 5243 - 11 / 18