Samlet "10-på-topp" liste for alle klasser

Nittedalsstevnet 15m 2019
Antall skyttere så langt: 279

















Klasse EJ: (12 deltagere)

1 Bjørnar K. Halvorsen Flesberg 344 7
2 Herborg Flikkerud Nord-Odal 343 11
3 Sander Harildstad Lismarken 337 8
4 Sigurd Opsahl Gjermshus Nord-Odal 335 9
5 Inga Kvam Oslo Østre 332 9
6 Stian Stafsberg Klyve Oslo Østre 332 8
7 Markus Stubberud Rælingen 330 9
8 May Helene Bengtson Nittedal 330 8
9 Odin Sandlie Mellingsæter Rælingen 327 4
10 David Tysse Rustad Rælingen 318 4

Klasse J: (26 deltagere)

1 Jenny R Lund Blaker 348 11
2 Marius Bakken Moss og Våler 347 22
3 Gaute Grøterud Sigdal 347 17
4 Tonje Wehn Ødegård Moss og Våler 347 14
5 Oda Flikkerud Nord-Odal 346 15
6 Benedicte C. Bergstrøm Nord-Odal 346 9
7 Helene Olafsen Nittedal 345 17
8 Hugo Aleksander Haneborg Urskog 343 14
9 Mads Fjerdingby Korsviken Rælingen 341 14
10 Torjus Bergheim Asker 340 10

Klasse ER: (33 deltagere)

1 Kine Saksæther Andersen Degernes 350 24
2 Guro Sørnskog Karlsen Moss og Våler 350 22
3 Eskil Grøterud Sigdal 350 20
3 Simen Sanne Oslo Østre 350 20
5 Håkon Foss Mathisen Blaker 350 14
6 Magnus Østmodalen Nord-Odal 349 24
7 Mathias Klopp Norshus Andebu 349 23
8 Tuva Bakke Viken (opland) 349 21
9 Eirik Strøm Blaker 348 16
10 Leon Fosser Degernes 348 15

Klasse R: (20 deltagere)

1 Jens Olsrud Østli Tangen 350 18
2 Amalie Mortensen Torbal Oslo Østre 349 22
3 Mikael Martinsen Urskog 349 18
4 Niklas Mareno Hyllestad Degernes 348 12
5 Oliver Aschim Kristiansen Tingelstad 345 16
6 Synnøve Berg Blaker 343 17
7 Sondre Haugom Nordengen Viken (opland) 342 11
8 Elias Rønneberg Blaker 342 6
9 Trygve Foss Mathisen Blaker 341 12
10 Emil Lund Høland/Bjørkelangen 340 11

Klasse V65: (9 deltagere)

1 Arvid Meek Skarpskytten 348 15
2 Knut Bingen Trøgstad 345 11
3 Helge Johansen Sørkedalen 345 10
4 Helge Svarstad Blaker 342 14
5 Birk Jan Oftedal Østre Bærum 341 10
6 Knut Helgesen Skarpskytten 341 5
7 Erik Bakke Fiskum 340 13
8 Torhild Liseter Ski 336 9
9 Arild Karlsen Spydeberg 246 8

Klasse V73: (25 deltagere)

1 Odd Kolsrud Begnadalen 350 20
2 Kurt Arne Berglund Frogn og Drøbak 349 22
2 Erik Jødahl Blaker 349 22
4 Thorbjørn Andresen Blaker 349 18
5 Ole Jan Engeli Vestre Toten 348 17
6 Oddvar Tangen Tingelstad 348 14
7 Johan Martin Syversen Eidsberg 347 22
8 Erik Skaug Åsheim 347 19
9 Odd Arne Køhl Elverum 347 17
10 Ivar Liseter Ski 347 14

Klasse NU: (21 deltagere)

1 Bjørn Christian Arnesen Nittedal 204 1
1 Olaf Patrick Arnesen Nittedal 228 3
1 Mariel Delos Santos Nittedal 205 1
1 Edel-Marie Edseth Langseth 229 1
1 Dennis Fleischmann Høland/Bjørkelangen 237 4
1 Theodor Elias Furulund Nannestad 236 4
1 Ida Granberg Fet 225 1
1 Kristian Leret Haugan Blaker 206 3
1 Emilie B. Iversen Tingelstad 241 8
1 Martin V. N. Johansen Fet 230 1
1 Sander Fasmer Karlsen Fet 219 0
1 Julia Horsfjord Lassen Oslo Østre 208 0
1 Maren Martinsen Urskog 225 2
1 Isak Paulsen Nittedal 200 0
1 Markus A. Rosenberger Nordstrand 235 8
1 Kristine Havik Samdal Nittedal 202 0
1 Alexander Slåttbråten Nannestad 222 1
1 Kasper Sormerud Nannestad 207 1
1 Sigurd Stenberg Tingelstad 232 2
1 Jacob Kindem Sundsaasen Ski 222 4
1 Niklas Woxen Fet 234 3



















Klasse 3-5: (79 deltagere)

1 Johanna Reksten Nordbygda og Rand 5 347 16
2 Sina Busk Blaker 5 347 14
3 Halvor Thrane Svendsen Rælingen 5 346 17
4 Kjersti Nyborg Teigen Høland/Bjørkelangen 5 346 14
5 Tormod Bjørnødegård Gjøvik og Brusveen 5 345 18
6 Glenn Tore S. Gaustad Trøgstad 5 345 14
7 Ingrid Jensløkken Blaker 4 344 16
8 Frode Lund Blaker 5 344 16
9 Anders Oddevald Sletner Høland/Bjørkelangen 4 344 14
10 Ingrid Finnestad Skjeberg 5 344 12
11 Jan Terje Trætteberg Urskog 5 344 10
12 Endre Hagelund Oslo Østre 4 344 8
13 Martin Qværnstrøm Blaker 5 343 10
14 Klara Taugl Søndre Odalen 4 342 14
15 Magnus Bjerke Høland/Bjørkelangen 5 342 14
16 Åse Marit Myrvang Høland/Bjørkelangen 5 342 9
17 Knut A. S. Stovner Nittedal 4 341 12
18 Silje Jeanett Holter Moss og Våler 4 341 11
19 Daniel Jøndal Listou Nittedal 5 341 8
20 Sigve Chrisander Iversen Oslo Østre 5 341 6

Klasse V55: (26 deltagere)

1 Ove Johansen Vestre Toten 347 12
2 Terje Holm Søndre Land 347 9
3 Sven Tore Tråseth Lismarken 345 15
4 Christer Malm Oslo Østre 344 14
5 Jørn Olsen Rælingen 344 7
6 Jan Olav Sagbakken Søndre Land 343 17
7 Johan Andresen Urskog 343 13
8 Egil Kristiansen Lunner 343 12
9 May Britt Nordli Ringerike 343 10
10 Torfinn Gaustad Trøgstad 343 9

Klasse 2: (17 deltagere)

1 Hege Ingrid Sydnes Blaker 340 11
2 Arne Opgården Magnussen Søndre Land 340 10
3 Ida Collett Sælør Skarpskytten 340 7
4 Gjermund Martinsen Urskog 339 7
5 Eli Aasen Gjerdrum 336 11
6 Torunn Osbak Heiaas Ski 336 8
7 Per Oav Listou Nittedal 336 7
8 Bjørg Margrethe Jøndal Nittedal 335 11
9 Hans-Olav Erøy Lund Skarpskytten 333 7
10 Per Erik Mytting Sørum 333 6
10 Roger Sletmo Trøgstad 333 6

Klasse 1: (9 deltagere)

1 Linn Marie Johnsen Spydeberg 247 9
1 Arild Inge Nordby Høland/Bjørkelangen 247 9
3 Tom Erik Korsviken Rælingen 247 8
4 Karl G Rosenberger Nordstrand 245 8
5 Trygve Bengtson Nittedal 244 10
6 Jane Merethe Braute Ski 243 6
7 Knut Vincent Johansen Fet 242 12
8 Dag Høie Sørkedalen 239 8
9 Kayleigh V. Phillips Nittedal 225 3

Klasse NV: (2 deltagere)

1 Aleksander Johnsen Spydeberg 246 15
2 Terje Andersen Sigdal 246 7

Klasse 3: (15 deltagere)

1 Terje Busk Blaker 239 7
2 Tone Granerud Gjerdrum 238 6
3 Henning Piskerud Endeberg Sigdal 238 0
4 Truls Kluften Nittedal 237 4
5 Maren Husås Søndre Odalen 236 5
6 Jacob Engh Solberg Høland/Bjørkelangen 234 7
7 Ingar Bentstuen Blaker 234 1
8 Terje Sletner Høland/Bjørkelangen 233 4
9 Ole Martin Tvetbråten Nittedal 233 2
10 Leif Hagen Ådal 231 7

Klasse 4: (36 deltagere)

1 Anders Oddevald Sletner Høland/Bjørkelangen 245 9
2 Endre Hagelund Oslo Østre 245 7
3 Ingrid Jensløkken Blaker 244 8
4 Lars Johan S. Hereid Skarpskytten 243 7
5 Klara Taugl Søndre Odalen 242 10
6 Knut A. S. Stovner Nittedal 242 7
7 Karl R. Hetland Skedsmo 242 5
8 Silje Jeanett Holter Moss og Våler 241 10
9 Robert Stornes Nidaros 241 6
10 Anders Foss Hidemstrædet Blaker 241 3

Klasse 5: (28 deltagere)

1 Halvor Thrane Svendsen Rælingen 248 11
2 Johanna Reksten Nordbygda og Rand 247 13
3 Sina Busk Blaker 247 10
4 Glenn Tore S. Gaustad Trøgstad 246 11
5 Kjersti Nyborg Teigen Høland/Bjørkelangen 246 8
6 Tormod Bjørnødegård Gjøvik og Brusveen 245 13
7 Frode Lund Blaker 245 11
8 Jan Terje Trætteberg Urskog 245 6
9 Martin Qværnstrøm Blaker 244 7
10 Åse Marit Myrvang Høland/Bjørkelangen 244 6

Klasse Åpen: (0 deltagere)