Samlet "10-på-topp" liste for alle klasser

Høststevnet
Antall skyttere så langt: 221















Klasse J: (20 deltagere)

1 Lars Marius Dramstad Skiptvet 248 10
2 Andreas Martinsen Rælingen 247 11
3 Glenn Thomas Ørmen Rælingen 247 10
4 Mats Andrè Hansen Rælingen 246 11
5 Sindre Nordvik Brumunddal 246 7
6 Lars Christian Holter Moss og Våler 245 8
7 Maren Gilbø Hoff Gjøvik og Brusveen 245 7
8 Steffen Nielsen Nittedal 244 9
9 Daniel Kalbakken Ullensaker 244 9
10 Joakim Dahl Tingelstad 244 5

Klasse ER: (33 deltagere)

1 Morten Hamar Svendsrud Tingelstad 250 12
2 Jenny Stene Haga 249 14
3 Henrik Larsen Eidsberg 249 11
4 Alexander Bengtson Nittedal 248 10
5 Simen Eskild Lundby Ullensaker 248 8
5 Jenny Tovseth Vatne Nord-Odal 248 8
7 Jenny Aardalen Oslo Østre 247 9
7 Frida Larsen Skiptvet 247 9
9 Ingrid Finnestad Skjeberg 247 8
10 Tina Natalie Kristiansen Råde 247 6

Klasse R: (21 deltagere)

1 Vetle Edseth Engebretsen Ullensaker 249 11
2 Sindre Olafsen Nittedal 247 8
3 Mats Karlstad Leine Røyken og Hurum 245 11
4 Sander Lund Skiptvet 243 8
5 Silje Jeanett Holter Moss og Våler 243 6
6 Pia Kristin Enersen Skiptvet 242 3
7 Jonathan Wang Nittedal 240 9
8 Ida Norum Johansen Skogbygden 240 6
9 May-Helene Bengtson Nittedal 239 4
10 Åshild Tovseth Vatne Nord-Odal 238 4

Klasse V65: (15 deltagere)

1 Harald Juliussen Sarpsborg 249 13
2 Steinar Andreas Haakafoss Skjeberg 249 6
3 Johan Martin Syversen Eidsberg 248 11
4 Ivar Liseter Ski 246 8
5 Gunnar Bidsler Torp Eidsberg 246 6
6 Kåre Strøm Ullensaker 246 3
7 Norman Dahle Urskog 245 8
7 Jan-Erik Foss Oslo Garnisons 245 8
9 Erik Jødahl Blaker 244 9
10 Kåre Lund Ullensaker 244 6

Klasse V73: (4 deltagere)

1 Odd Kolsrud Begnadalen 248 17
2 Magne Gromsrud Urskog 245 8
3 Bjørn Rundberg Etnedal 245 7
4 Arne R. Eriksen Røyken og Hurum 241 5

Klasse ASP: (18 deltagere)

1 Joakim Blyverket Nittedal 213
1 Martin G.Stenerud Søndre Høland 232
1 Kenneth Dalland Gjerde Nittedal 214
1 Marius Granberg Fet 241
1 Anders Grøvslien Nittedal 223
1 Odin Garberg Gule Nittedal 217
1 Robin Garberg Gule Nittedal 193
1 Silje Fjeld Gundersen Nittedal 220
1 Adrian Haugane Nittedal 219
1 Erling Moen Hovin Nittedal 216
1 Truls Kluften Nittedal 181
1 Tom-Erik Krybelsrud Haga 224
1 Kristian Martinsen Fet 215
1 Jonas Rike Myhre Nittedal 219
1 Kenneth Myrvold Nittedal 222
1 Ståle Nilsen Nittedal 225
1 Robin Sørlien Nittedal 211
1 Eirik Øyås Nittedal 219















Klasse 3-5: (76 deltagere)

1 Daniel Jøndal Listou Nittedal 5 247 7
1 Odd Martin Nythe Frogn og Drøbak 5 247 7
3 Håkon Sørli Greipstad 5 245 9
4 Simon Kolstad Claussen Høland/Bjørkelangen 5 245 7
5 Vidar Juliussen Sarpsborg 5 244 8
6 Nils Thomas Valand Oslo Østre 5 244 8
7 Jens-Kristian Larsen Oslo Østre 5 244 6
7 Eline Tovseth Vatne Nord-Odal 5 244 6
9 Are Alexander Wingård Rælingen 4 243 7
10 Ola Herje Urskog 5 243 4
11 Andrea Kirkevold Norheimsund og Øystese 5 241 7
12 Henrik Oppen Oslo Østre 4 241 7
13 Tobias Lillekvelland Nordstrand 5 241 6
13 Lars David Øvrum Ullensaker 5 241 6
15 Åse Marit Myrvang Steinsgård 5 241 5
16 Helene Farestveit Nordstrand 5 241 3
17 Jan Erik Frilund Rauma 5 241 3
18 Tord-Inge Enger Ullensaker 4 240 6
19 Rune Raknerud Trøgstad 5 240 5
20 Christine Lind Flesberg 5 240 4

Klasse V55: (7 deltagere)

1 Odd Petter Nythe Frogn og Drøbak 248 9
2 Ole Jan Engeli Vestre Toten 245 12
3 Arne Grøtting Oslo Østre 244 5
4 Tore Iversen Åsane/Hordvik 244 4
5 Rune Herje Urskog 237 1
6 Leif Egil Myhre Nittedal 236 6
7 John Einar Gulbrandsen Eidskog 235 3

Klasse 2: (20 deltagere)

1 Olav Johan Nesland Hovind 246 9
2 Ole -Gustav Huser Raumnes 244 8
3 Bjarne Sigurd Ramsjø Svinndal 243 7
4 Geir Roger Bjerkan Nittedal 243 3
5 Henning Tøn Nittedal 242 8
6 Jann-Erik Olsen Ullensaker 241 4
7 Bjørg Margrethe Jøndal Nittedal 240 7
8 Kjell Erik Budalen Høland/Bjørkelangen 240 6
9 Trond Lundby Ullensaker 239 6
10 Nina Cecilie Granlund Nannestad 239 4

Klasse 1: (7 deltagere)

1 Inger Marie Nordby Nannestad 247 10
2 Christian Granberg Fet 247 7
3 Lasse Jensen Nittedal 243 6
4 Anne Helen Skartlien Nittedal 243 4
5 Monika Lahti Ski 240 5
6 Kjell Tore Rundberget Ski 238 3
7 Per Arne Nyengen Trøgstad 237 4

Klasse 3: (16 deltagere)

1 Lars Guldbrandsen Kongsberg 237 7
2 Rune H. Dahl Nittedal 236 3
3 Elizabeth Lande Kongsberg 236 2
4 Thomas Alexander Holter Moss og Våler 235 4
5 Wemunn Aabø Blaker 232 3
6 Geir Hoff Gjøvik og Brusveen 231 4
7 Nils Kåre Midtflå Rælingen 231 3
8 Steffen Granerud Gjerdrum 230 3
9 Bjørn Granerud Gjerdrum 230 1
10 Ole Kr. Finnbråten Skedsmo 229 6

Klasse 4: (22 deltagere)

1 Are Alexander Wingård Rælingen 243 7
2 Henrik Oppen Oslo Østre 241 7
3 Tord-Inge Enger Ullensaker 240 6
4 Ken Davidsen Andebu 239 6
5 Arnold Slåen Rælingen 239 4
6 Stine Cecilie Granlund Nannestad 239 4
7 Magnus Bjerke Oslo Østre 239 3
8 Ketil Gundersen Nittedal 237 6
8 Bjørn Lien Eidsvoll Verk 237 6
10 Kenneth Lines Nittedal 237 5

Klasse 5: (38 deltagere)

1 Daniel Jøndal Listou Nittedal 247 7
1 Odd Martin Nythe Frogn og Drøbak 247 7
3 Håkon Sørli Greipstad 245 9
4 Simon Kolstad Claussen Høland/Bjørkelangen 245 7
5 Vidar Juliussen Sarpsborg 244 8
6 Nils Thomas Valand Oslo Østre 244 8
7 Jens-Kristian Larsen Oslo Østre 244 6
7 Eline Tovseth Vatne Nord-Odal 244 6
9 Ola Herje Urskog 243 4
10 Andrea Kirkevold Norheimsund og Øystese 241 7