Samlet "10-på-topp" liste for alle klasser

Nittedalsstevnet 15m 2018
Antall skyttere så langt: 303



















Klasse EJ: (1 deltagere)

1 Sigurd Opsahl Gjermshus Nord-Odal 333 1

Klasse J: (26 deltagere)

1 Marius Bakken Moss og Våler 348 21
2 Silje Jeanett Holter Moss og Våler 348 18
3 Inga Kvam Oslo Østre 348 17
4 Ingrid Jensløkken Blaker 347 21
5 Julie Paulsen Johannessen Fredrikstad 347 16
6 Sander Fleischmann Høland/Bjørkelangen 347 14
7 Anders Foss Hidemstrædet Blaker 347 11
8 Jenny R Lund Blaker 346 16
9 Jonas Hofslund Oslo Østre 346 12
10 Hans Jørgen Lunderød Fredrikstad 344 16

Klasse ER: (43 deltagere)

1 Kaja Elise Hyllestad Degernes 350 18
2 Gaute Grøterud Sigdal 349 22
3 Marius Granberg Fet 349 21
3 Inga Marie Hanserud Jondalen 349 21
5 Jakob Gleditsch Ski 349 13
6 Kine Saksæther Andersen Degernes 348 16
6 Vegard Mytting Sørum 348 16
8 Julianne Skallerud Brekke Skjeberg 348 12
9 Simen Sanne Oslo Østre 347 16
10 Dan Andre Lasseson-Korsviken Fet 347 15
10 Annbjørg Laugerud Skaug Jondalen 347 15

Klasse R: (22 deltagere)

1 Jens Olsrud Østli Tangen 350 20
2 Emma Helene Heiaas Ski 349 19
3 Eirik Strøm Blaker 349 16
4 Amalie Mortensen Torbal Oslo Østre 348 19
5 Trygve Foss Mathisen Blaker 345 11
6 Eskil Grøterud Sigdal 345 8
7 Mikael Martinsen Urskog 342 16
8 Dagrun Laugerud Skaug Jondalen 341 13
9 Tuva Meluken Blaker 338 6
10 Mathilde Kindem Sundsaasen Ski 337 7

Klasse V65: (17 deltagere)

1 Knut Bingen Trøgstad 349 19
1 Per Olav Faldbakken Stange og Romedal 349 19
1 Arvid Meek Skarpskytten 349 19
4 Johan Martin Syversen Eidsberg 348 13
5 Harald Buuer Spydeberg 346 15
6 Nils Kjus Skedsmo 346 12
7 Helge Johansen Sørkedalen 346 10
8 Birk Jan Oftedal Østre Bærum 345 13
9 Torhild Liseter Ski 345 5
10 Stein R Tjernseth Ådal 340 13

Klasse V73: (27 deltagere)

1 Odd Kolsrud Begnadalen 350 27
2 Kurt Arne Berglund Frogn og Drøbak 350 18
3 Harald Englund Søgne 349 21
4 Magnar Molland Sogndal 349 15
5 Ivar Liseter Ski 347 20
6 Thorbjørn Andresen Blaker 347 13
7 Gunnar Amundsen Torsnes 346 17
7 Ole Jan Engeli Vestre Toten 346 17
9 Normann Asbjørn Dahle Urskog 346 15
10 Kåre Lund Blaker 346 13

Klasse NU: (22 deltagere)

1 Kasper Akre Oseth Nittedal 236 3
1 Dennis Fleischmann Høland/Bjørkelangen 230 2
1 Ingrid Gjersvik Nittedal 220 1
1 Jorfrid Gjersvik Nittedal 218 3
1 Kristoffer Hertaas Nittedal 236 6
1 Markus Hertaas Nittedal 210 1
1 Mathias Hertaas Nittedal 159 0
1 Sigrid B.S. Hoel Urskog 230 4
1 Magnus H Johnsen Nittedal 193 0
1 Christoffer Longva Rawell Nittedal 212 1
1 Lucas Lund Høland/Bjørkelangen 236 5
1 Oliver Madsen Hafskjold Nittedal 182 1
1 Eirik Nytun Nergård Nittedal 244 5
1 Theodor Bjerke Næss Nittedal 240 6
1 Ingvald Orthe Oslo Østre 236 2
1 Isak Paulsen Nittedal 190 1
1 Steffen Brager Pramm Nittedal 246 12
1 Thomas Skarpaas Nittedal 221 0
1 Sigurd Stenberg Tingelstad 242 8
1 Sondre Tobias Sørensen Nittedal 222 3
1 Vebjørn Thingelstad Nittedal 216 1
1 Niklas Woxen Fet 235 4

Klasse NV: (8 deltagere)

1 Torunn Osbak Heiaas Ski 249 11
2 Linn Marie Johnsen Spydeberg 246 6
3 Terje Andersen Sigdal 244 5
4 Jørn Bjørge Sigdal 243 8
5 Tone M. Gimle Urskog 241 6
5 Jan Egil Tangen Tingelstad 241 6
7 Aleksander Johnsen Spydeberg 240 5
8 Jane Merethe Braute Ski 240 5

















Klasse 3-5: (78 deltagere)

1 Simon Kolstad Claussen Høland/Bjørkelangen 5 348 25
2 Anne Ingeborg Sogn Øiom Randsfjord 5 348 16
3 Nils Thomas Valand Oslo Østre 5 347 18
4 Ingrid Finnestad Fredrikstad 5 347 17
5 Magnus Bjerke Høland/Bjørkelangen 5 347 16
6 Håkon Sørli Høland/Bjørkelangen 5 347 15
7 Svend Karlsen Askim 5 346 16
8 Lars David jr Øvrum Nannestad 5 346 15
9 Wenke Blien Flikka 5 346 14
10 Hans Framstad Skaare Tingelstad 5 345 15
11 Håkon Klubnes Såner 5 345 12
12 Kai Magne Mauseth Eidsvoll Verk 5 345 11
13 Maren Gilbø Hoff Gjøvik og Brusveen 3 344 18
14 Åse Marit Myrvang Steinsgård 5 344 14
15 Halvor Thrane Svendsen Rælingen 5 344 10
16 Jenny Aardalen Oslo Østre 3 343 13
17 Tormod Bjørnødegård Gjøvik og Brusveen 5 342 15
18 Kjersti Quande Haugen Skedsmo 4 342 14
19 Erlend Heiaas Ski 4 342 13
20 Terje Trætteberg Urskog 5 342 12

Klasse V55: (26 deltagere)

1 Torfinn Gaustad Trøgstad 347 15
2 Ove Johansen Vestre Toten 346 21
3 Helge Lillekvelland Nordstrand 345 14
4 Erik Skaug Åsheim 344 16
5 Øyvind Brandstad Skiptvet 343 16
6 Terje Holm Søndre Land 343 13
6 Jan Olav Sagbakken Søndre Land 343 13
8 Thore Hynne Kråkstad 342 15
9 Odd Petter Nythe Frogn og Drøbak 342 12
10 Egil Kristiansen Lunner 341 13

Klasse 2: (23 deltagere)

1 Marius Kristoffer Nilsen Sørum 341 11
2 Runar Holter Moss og Våler 340 11
3 Birgitte Brøtmet Fet 340 9
4 Gjermund Martinsen Urskog 338 11
5 Gunnar Sigmund Dignæs Ådal 338 10
6 Anita Utse Langseth 335 6
7 Roger Sletmo Trøgstad 334 8
8 Marcus Flatin Eidsvoll Verk 334 6
8 Frank-Johan Melby Nannestad 334 6
10 Per Erik Mytting Sørum 333 7

Klasse 1: (10 deltagere)

1 Trygve Bengtson Nittedal 247 11
2 Malin B Hope Askim 244 6
3 John Terje Hermansen Ski 243 6
4 Tom Erik Korsviken Rælingen 239 5
5 Rolf Ivan Aker Snarum 237 5
6 Dag Høie Sørkedalen 237 2
7 Pernille Veronica Nystuen Sørum 235 4
8 Kim Andre Nilsen Lillefoss Sørum 234 1
9 Markus Kibsgaard Nittedal 232 2
10 Jan Øyvind Ørbeck Rælingen 227 1

Klasse 3: (22 deltagere)

1 Maren Gilbø Hoff Gjøvik og Brusveen 244 12
2 Jenny Aardalen Oslo Østre 244 9
3 Frode Lund Blaker 240 9
4 Ida Elisabeth Finstad Såner 239 7
5 Emil Johansen Nygårdseter Kongsvinger og Omegn 238 8
6 Eline Aasen Tråseth Lismarken 238 5
7 Ole Kasper Martinsen Fet 238 3
8 Terje Sletner Høland/Bjørkelangen 236 7
9 Henrik Bjørmark Devik Askim 236 2
10 Håkon Martiniussen Sylliaas Askim 235 5

Klasse 4: (28 deltagere)

1 Kjersti Quande Haugen Skedsmo 243 10
2 Erlend Heiaas Ski 242 8
3 Jacob Engh Solberg Høland/Bjørkelangen 242 4
4 Einar Nordengen Tyristrand 240 8
5 Lars Næprud Lillehammer 240 6
6 Edvin Karlsen Askim 240 6
7 Martin Qværnstrøm Blaker 240 5
8 Heidi Hansen Sørkedalen 240 4
8 Onar Onsrud Vestre Toten 240 4
10 Bjørn Marius Johnsen Nord-Odal 239 7

Klasse 5: (28 deltagere)

1 Simon Kolstad Claussen Høland/Bjørkelangen 248 18
2 Nils Thomas Valand Oslo Østre 248 12
3 Anne Ingeborg Sogn Øiom Randsfjord 248 11
4 Lars David jr Øvrum Nannestad 248 9
5 Wenke Blien Flikka 247 12
6 Magnus Bjerke Høland/Bjørkelangen 247 11
7 Ingrid Finnestad Fredrikstad 247 10
7 Håkon Sørli Høland/Bjørkelangen 247 10
9 Hans Framstad Skaare Tingelstad 246 11
10 Svend Karlsen Askim 246 8

Klasse Åpen: (0 deltagere)