Samlet "10-på-topp" liste for alle klasser

Nittedalstevnet 2018
Antall skyttere så langt: 295





















Klasse EJ: (2 deltagere)

1 Simen Finstad Såner 337 11
2 Benjamin J. Scholz Nittedal 316 8

Klasse J: (26 deltagere)

1 Marius Bakken Moss og Våler 349 25
2 Jonas Hofslund Oslo Østre 349 24
3 Anders Foss Hidemstrædet Blaker 349 21
4 Silje Jeanett Holter Moss og Våler 349 20
5 Aleksander Bech Lund Båstad 348 24
6 Anders Oddevald Sletner Høland/Bjørkelangen 348 21
7 Petter Å. Nordby Høland/Bjørkelangen 346 20
8 Sigurd Opsahl Gjermshus Nord-Odal 346 20
9 Jenny R Lund Blaker 345 20
10 Truls Kluften Nittedal 344 21

Klasse ER: (40 deltagere)

1 Aki Rontti Sørum 350 29
2 Annbjørg Laugerud Skaug Jondalen 350 28
3 Aleksander Bryhn Røyken og Hurum 350 20
4 Julianne Skallerud Brekke Skjeberg 349 22
5 Håkon Foss Mathisen Blaker 349 20
6 Line Kasbo Trøgstad 348 22
7 Sander Moland Blaker 347 23
8 Daniel Ivar Brevik Røyken og Hurum 347 22
9 Vegard Mytting Sørum 347 21
10 Kine Saksæther Andersen Degernes 346 25

Klasse R: (21 deltagere)

1 Jens Olsrud Østli Tangen 348 22
2 Eskil Grøterud Sigdal 340 10
3 Marcus Bergsten Skogbygden 339 9
3 Mikael Martinsen Urskog 339 9
5 Mathilde Kindem Sundsaasen Ski 337 11
6 Emma Helene Heiaas Ski 337 10
7 Trygve Foss Mathisen Blaker 335 5
8 Amalie Mortensen Torbal Oslo Østre 332 6
9 Dagrun Laugerud Skaug Jondalen 330 6
10 Emil Lund Høland/Bjørkelangen 328 3

Klasse V65: (23 deltagere)

1 Johan Lund Båstad 350 25
1 Arvid Meek Skarpskytten 350 25
3 Harald Buuer Spydeberg 350 21
4 Helge Svarstad Blaker 349 28
5 Terje Hågensen Stange og Romedal 349 27
6 Per Olav Faldbakken Stange og Romedal 349 23
7 Kjell A Hjortnæs Asker 348 25
8 Knut Bingen Trøgstad 348 19
9 Bjørn Christensen Blaker 347 22
10 Torhild Liseter Ski 346 22

Klasse V73: (23 deltagere)

1 Odd Kolsrud Begnadalen 350 33
2 Thorbjørn Andresen Blaker 350 26
3 Kåre Strøm Blaker 350 24
4 Oddvar Tangen Tingelstad 350 23
5 Svein H. Myhre Tyristrand 349 21
6 Kåre Lund Blaker 349 18
7 Sverre Eriksen Ådal 348 26
8 Ivar Liseter Ski 348 25
9 Hans Heer Eidsberg 347 23
10 John Flatby Blaker 345 22

Klasse NU: (11 deltagere)

1 Sarina Fossneset Lybekk Urskog 226
1 Eira Haavardsholm Urskog 209
1 Kristoffer Hertaas Nittedal 203
1 Markus Hertaas Nittedal 206
1 Lucas Lund Høland/Bjørkelangen 235
1 Theodor Bjerke Næss Nittedal 230
1 Simen Havik Samdal Oslo Østre 245
1 Sigrid Birgitte Sundbolien-Hoel Urskog 193
1 Sondre Tobias Sørensen Nittedal 216
1 Vebjørn Thingelstad Nittedal 193
1 Niklas Woxen Fet 242

Klasse NV: (4 deltagere)

1 Jan Egil Tangen Tingelstad 245
2 Håvard N. Voss Stavanger 244
3 Torunn Osbak Heiaas Ski 237
4 Anette Mahle Gisle Asker 214

Klasse JEG: (0 deltagere)





















Klasse 3-5: (93 deltagere)

1 Ingrid Finnestad Fredrikstad 5 347 20
2 Trond Bergan Jondalen 5 346 18
3 Anne Ingeborg Sogn Øiom Randsfjord 5 345 20
4 Lars David Øvrum Nannestad 5 345 18
5 Martin Qværnstrøm Blaker 4 345 15
6 Steinar Rudseter Blaker 5 345 15
7 Ole Magnus Bakken Løiten 5 345 14
8 Tommy Johansen Eidsvoll Verk 5 344 14
9 Åse Marit Myrvang Steinsgård 5 343 12
10 Simon Kolstad Claussen Høland/Bjørkelangen 5 343 10
11 Kurt Eirik Bekkevold Oslo Østre 5 342 12
12 Øystein Johnsen Stange og Romedal 5 342 8
13 Kjell Ivar Kristiansen Lunner 5 341 15
14 Thomas Bråthen Høland/Bjørkelangen 5 341 14
14 Helge Norberg Oslo Østre 5 341 14
16 Magnus Bjerke Høland/Bjørkelangen 5 341 12
16 Nils Kåre Midtflå Rælingen 5 341 12
18 Roar Sandås Enebakk 5 341 11
19 Bent Ove Bredal Løvåsen Trysil 5 341 10
20 Lars Næprud Lillehammer 4 340 16

Klasse V55: (26 deltagere)

1 Arne Grøtting Oslo Østre 349 17
2 Christer Malm Oslo Østre 348 18
3 Torfinn Gaustad Trøgstad 347 20
4 Trond Nygård Nes/Hovind 346 14
5 Anders Metveit Imenes 346 14
6 Stein Heggen Oslo Østre 344 14
7 Hans O Kveli Oslo Østre 343 12
8 Ivar Fjellberg Asker 342 11
9 Karl Emil Grina Tingelstad 341 12
10 Egil Kristiansen Lunner 340 14

Klasse 2: (20 deltagere)

1 John Ørjan Marthinsen Ådal 338 15
2 Terje Kvestad Kongsberg 337 10
3 Helge Voss Stavanger 334 11
4 Dag Sørum Søndre Land 331 8
5 Bjørg Margrethe Jøndal Nittedal 328 4
6 Frank-Johan Melby Nannestad 326 4
7 Andreas Svardahl Blaker 326 3
8 Christopher J. Scholz Nittedal 324 8
9 Ole Martin Tvetbråten Nittedal 324 1
10 Anita Utse Langseth 323 11

Klasse 1: (4 deltagere)

1 Klavs Kjeldmand Holmestrand og Omegn 248 10
2 Bård Erik Flatin Eidsvoll Verk 229 3
3 Ove Østerhus Nittedal 221 2
4 Rolf Ivan Aker Snarum 204 0

Klasse AG3: (0 deltagere)

Klasse HK416: (2 deltagere)

1 Ove Johansen Fma 236 5
2 Onar Onsrud NROF Vestoppland 232 3

Klasse 3: (11 deltagere)

1 Frode Lund Blaker 237 11
2 Mariann Opperud Ådal 231 7
3 Per Einar Lunde Nittedal 230 4
4 Inge Myklebust Lørenskog 227 7
5 Eline Aasen Tråseth Lismarken 223 1
6 Sondre Nytun Nergård Nittedal 222 2
7 Odin Arnesen Eidsvoll Verk 221 2
8 Syver Kristiansen Lunner 220 2
9 Terje Sletner Høland/Bjørkelangen 218 1
10 Øistein Bakken Moss og Våler 215 5

Klasse 4: (30 deltagere)

1 Martin Qværnstrøm Blaker 245 9
2 Marius Malme Fåberg 242 6
3 Lars Næprud Lillehammer 240 8
4 Hilde Kristin Nordby Nannestad 239 6
5 Sverre Sørum Bjoneroa 237 4
6 Otto Myrvold Nordre Modum 236 10
7 Roy Lund Blaker 236 10
8 Trine Gromsrud Urskog 236 8
9 Wemunn Aabø Blaker 236 5
10 Kjersti Quande Haugen Skedsmo 235 7

Klasse 5: (52 deltagere)

1 Ingrid Finnestad Fredrikstad 247 13
2 Åse Marit Myrvang Steinsgård 247 10
3 Lars David Øvrum Nannestad 246 14
4 Trond Bergan Jondalen 246 11
5 Ole Magnus Bakken Løiten 246 10
6 Anne Ingeborg Sogn Øiom Randsfjord 245 12
7 Tommy Johansen Eidsvoll Verk 245 11
8 Steinar Rudseter Blaker 245 9
9 Kurt Eirik Bekkevold Oslo Østre 244 9
10 Helge Norberg Oslo Østre 243 11

Klasse Åpen: (0 deltagere)