"10-på-topp"-liste for klasse 5: (68 deltagere)
1 Daniel Sørli Høland/Bjørkelangen 249 16
2 Trond Bergan Jondalen 248 13
3 Magnus Bjerke Høland/Bjørkelangen 248 12
3 Åse Marit Myrvang Steinsgård 248 12
5 Roger Ottosen Vestre Toten 247 17
6 Anne Ingeborg Sogn Øiom Randsfjord 247 14
7 Marianne Stigen Rælingen 247 9
7 Nils Thomas Valand Oslo Østre 247 9
9 Halvor Thrane Svendsen Rælingen 247 8
10 Ståle Villumstad Spydeberg 247 7
11 Thomas Bråthen Høland/Bjørkelangen 246 11
12 Steinar Rudseter Blaker 246 9
13 Even Gultvedt Aas 246 8
14 Rune Albjerk Jondalen 246 7
15 Lise Grønhovd Sigdal 245 13
16 Bent Ove Bredal Løvåsen Trysil 245 11
17 Svend Karlsen Askim 245 10
18 Tormod Bjørnødegård Gjøvik og Brusveen 245 9
19 Marius Mellembakken Sørskogbygda 245 9
20 Helge Norberg Oslo Østre 245 6
21 Marianne Berger Oslo Østre 244 13
22 Bjarne Muri Oslo Østre 244 11
23 Lars David jr Øvrum Nannestad 244 10
24 Daniel Jøndal Listou Nittedal 244 5
25 Kjell Aarskog Blaker 243 11
26 Hans Framstad Skaare Tingelstad 243 11
27 Atalie Pedersen Åsane/Hordvik 243 10
28 Terese Maristad Høland/Bjørkelangen 243 8
29 Sindre Olafsen Nittedal 242 9
30 Nils Kåre Midtflå Oslo Østre 242 7
30 Henrik Sandås Enebakk 242 7
32 Lars Næprud Lillehammer 241 9
33 Henry Håkansson Eda Skyttegille 241 9
34 Hege Jødahl Blaker 241 8
35 Jan Terje Trætteberg Urskog 241 8
36 Christian Køhl Elverum 241 7
37 Glenn Tore S. Gaustad Trøgstad 241 7
37 Ingrid Marie Håkenåsen Lillehammer 241 7
39 Kjersti Quande Haugen Skedsmo 241 5
40 Karl Johan Olsen Skarpskytten 240 11
41 Dag Rasmussen Nordstrand 240 10
42 Martin Qværnstrøm Blaker 240 6
43 Arne Fossmo Ringebu og Fåvang 240 5
44 Frode Lund Blaker 239 10
45 Roar Sandås Enebakk 238 8
46 Tore Johansen Oslo Østre 238 7
47 John Arild Knapp Vestre Toten 238 7
47 Amund Ødegård Tingelstad 238 7
49 Rasmus Lillekvelland Nordstrand 238 5
50 Bjørn Roar Hagavold Stjernen 238 3
51 Kurt Eirik Bekkevold Oslo Østre 237 8
52 Hanne Skarpodde Blaker 237 5
53 Lars Rasmus Sandvik Nordstrand 236 9
54 Jon Granlund Nannestad 236 7
55 Sverre Brovoll Oslo Østre 236 4
56 Lars Guldbrandsen Eidskog 236 4
57 Roy Lund Blaker 235 9
58 Rune Raknerud Trøgstad 235 7
59 Thomas R. Kristiansen Lunner 235 3
60 Ingrid Finnestad Skjeberg 234 8
61 Ida Marie Matheson Nordstrand 234 7
62 Bjørn Egil Hansen Nøtterø 234 6
63 Daniel Strand Moss og Våler 234 5
64 Sidsel Lillekvelland Nordstrand 234 3
65 Morten Velo Ringerike 233 9
66 Erland Ødegård Tingelstad 233 7
67 Lars Jødahl Blaker 230 7
68 Tor Jarle Nystuen Nøtterø 192 2

Det finnes ikke mesterskapslister for denne klassen