"10-på-topp"-liste for klasse 3-5: (120 deltagere)
1 Daniel Sørli Høland/Bjørkelangen 5 348 22
2 Trond Bergan Jondalen 5 348 20
3 Magnus Bjerke Høland/Bjørkelangen 5 348 18
4 Anne Ingeborg Sogn Øiom Randsfjord 5 347 19
5 Åse Marit Myrvang Steinsgård 5 347 18
6 Thomas Bråthen Høland/Bjørkelangen 5 346 14
7 Ståle Villumstad Spydeberg 5 346 12
8 Halvor Thrane Svendsen Rælingen 5 346 10
9 Roger Ottosen Vestre Toten 5 345 22
10 Svend Karlsen Askim 5 345 15
11 Marianne Stigen Rælingen 5 345 14
12 Tormod Bjørnødegård Gjøvik og Brusveen 5 344 16
13 Nils Thomas Valand Oslo Østre 5 344 15
14 Steinar Rudseter Blaker 5 344 14
15 Daniel Jøndal Listou Nittedal 5 344 10
16 Lise Grønhovd Sigdal 5 343 21
17 Kjell Aarskog Blaker 5 343 17
18 Lars David jr Øvrum Nannestad 5 343 16
19 Bent Ove Bredal Løvåsen Trysil 5 343 13
20 Helge Norberg Oslo Østre 5 343 12
21 Rune Albjerk Jondalen 5 343 10
22 Marianne Berger Oslo Østre 5 342 18
23 Hans Framstad Skaare Tingelstad 5 342 17
24 Bjarne Muri Oslo Østre 5 342 14
25 Marius Mellembakken Sørskogbygda 5 342 13
26 Nils Kåre Midtflå Oslo Østre 5 342 12
27 Per Arve Strømstad Oslo Østre 3 342 11
28 Even Gultvedt Aas 5 342 11
29 Endre Hagelund Oslo Østre 4 341 16
30 Lars Groseth Ådal 4 341 12
30 Lars Næprud Lillehammer 5 341 12
32 Kjersti Quande Haugen Skedsmo 5 341 7
33 Atalie Pedersen Åsane/Hordvik 5 340 14
34 Aleksander Bech Lund Båstad 4 340 13
35 Ingrid Marie Håkenåsen Lillehammer 5 340 11
36 Kjetil Sundby Enebakk 4 339 16
37 Karl Johan Olsen Skarpskytten 5 339 16
38 Henry Håkansson Eda Skyttegille 5 339 13
39 Jan Terje Trætteberg Urskog 5 339 12
40 Terese Maristad Høland/Bjørkelangen 5 339 11
41 Martin Qværnstrøm Blaker 5 339 10
42 Glenn Tore S. Gaustad Trøgstad 5 338 11
43 Christian Køhl Elverum 5 338 10
43 Henrik Sandås Enebakk 5 338 10
45 Hege Jødahl Blaker 5 338 9
46 Frode Lund Blaker 5 337 13
47 Øyvind Bratli Viken (opland) 4 337 11
48 Einar Myki Løiten 4 337 11
49 Kurt Eirik Bekkevold Oslo Østre 5 337 11
50 Sindre Olafsen Nittedal 5 337 10
51 Annie Samuelsen Oslo Østre 4 337 9
52 Emil Johansen Nygårdseter Kongsvinger og Omegn 4 337 6
53 Arne Erik Nilsen Raumnes 4 336 14
54 Silje Jeanett Holter Moss og Våler 4 336 13
55 Jon Granlund Nannestad 5 336 12
56 Rasmus Lillekvelland Nordstrand 5 336 12
57 John Arild Knapp Vestre Toten 5 336 9
58 Tore Johansen Oslo Østre 5 336 8
59 Roy Lund Blaker 5 335 15
60 Sverre Brovoll Oslo Østre 5 335 10
61 Roar Sandås Enebakk 5 335 10
62 Lars Guldbrandsen Eidskog 5 335 7
63 Dag Rasmussen Nordstrand 5 334 11
64 Ingrid Jensløkken Blaker 4 334 10
65 Marius Gangnes Søndre Høland 4 334 8
66 Hanne Skarpodde Blaker 5 334 7
67 Erland Ødegård Tingelstad 5 333 14
68 Lars Rasmus Sandvik Nordstrand 5 333 12
69 Anders Foss Hidemstrædet Blaker 4 333 11
70 Solfrid Ramberg Øvre Målselv 3 333 9
71 Ketil Gundersen Nittedal 4 333 8
72 Karl R. Hetland Skedsmo 4 333 7
73 Ole Martin Tvetbråten Nittedal 3 333 4
74 Amund Ødegård Tingelstad 5 332 11
75 Anders Skaug Båstad 4 332 11
76 Ingrid Finnestad Skjeberg 5 332 10
77 Odd Arne Samdal Nittedal 4 332 9
78 Sidsel Lillekvelland Nordstrand 5 332 7
79 Einar Furuseth Lismarken 4 331 10
80 Gunstein Lauvrak Nordstrand 4 331 8
81 Irja Jødahl Blaker 3 331 6
82 Per Øyvind Gundersen Båstad 4 330 12
83 Ida Marie Matheson Nordstrand 5 330 11
84 Bjørn Egil Hansen Nøtterø 5 330 10
85 Marthe Køhl Elverum 4 329 2
86 Kristoffer Vad Sigdal 4 328 7
87 Maud Elise B. Grønberg Tingelstad 4 327 3
88 Ingar Bentstuen Blaker 3 326 7
89 Per Asle Nordli Asker 4 325 11
90 Andreas Lunde Nittedal 4 322 4
91 Jan Rune Martinsen Fet 4 321 7
92 Per Einar Lunde Nittedal 4 321 5
93 Odin Arnesen Nes/Hovind 4 319 5
94 Per Olav Tangen Tingelstad 4 319 3
95 Jorunn Ospedahl Vallestad Oslo Østre 4 317 8
96 Truls Kluften Nittedal 3 316 3
97 Rune Dahl Nittedal 4 315 3
98 Sondre Nytun Nergård Nittedal 3 314 8
99 Arne Fossmo Ringebu og Fåvang 5 240 5
100 Bjørn Roar Hagavold Stjernen 5 238 3
101 Odd Ivar Sæther Blaker 4 236 5
102 Rune Raknerud Trøgstad 5 235 7
103 Steinar Gundersen Randsfjord 4 235 6
104 Thomas R. Kristiansen Lunner 5 235 3
105 Arnt Sand Rælingen 4 234 5
106 Daniel Strand Moss og Våler 5 234 5
107 Morten Velo Ringerike 5 233 9
108 Martin Sandås Enebakk 4 233 5
109 Tom Ingar Nilsstua Raumnes 3 231 2
110 Lars Jødahl Blaker 5 230 7
111 Jesper Nilsstua Raumnes 4 229 3
112 Eirik Kristiansen Oslo Østre 4 228 4
113 Onar Onsrud Vestre Toten 4 227 6
114 Hans Petter Nyengen Trøgstad 4 226 4
115 Syver Kristiansen Lunner 3 222 1
116 Lars Klemet Strand Høland/Bjørkelangen 3 220 6
117 Simon Bolghaug Pinto Moss og Våler 4 219 1
118 Torstein Dynna Tingelstad 3 217 2
119 Benny Erik Husåsfallet Skogbygden 4 216 4
120 Tor Jarle Nystuen Nøtterø 5 192 2

Det finnes ikke 25-skuddslister for denne klassen