jegerinfo

Storviltprøven år 2020

Nittedal Skytterlag arrangerer også i år trening / oppskyting for jegere i utgangspunktet hver onsdag - unntakene merket med blått/rødt!

Vi vil i år som tidligere år gjøre vårt beste for å ha et godt tilbud til bygdas jegere. Husk at medlemspriser kun innvilges mot fremvisning av gyldig medlemskort.

Hvis du ikke ser hele tabellen, kan du manuelt trekke den sideveis...

 

Dato Tidspunkt Standplass 100m Oppskyting Påmelding Kjøkken
Ons. 29. apr 17:30 - 21:00 Odd Østerhus, Jørgen Thingelstad  Ove Østerhus  Odd Arne Samdal  Signe Østerhus  Klikk for å legge i din egen kalender
Ons. 6. mai 17:30 - 21:00 Odd Østerhus, Atle Stovner  Trygve Bengtson  Per Olav Listou  Bente Miller  Klikk for å legge i din egen kalender
Ons. 13. mai 17:30 - 21:00 Geir Lines, Bjørn Kluften  Ove Østerhus  Heidi Irene Haug  Signe Østerhus  Klikk for å legge i din egen kalender
Ons. 20. mai 17:30 - 21:00 Odd Østerhus, Sturla Olafsen  Rune Dahl  Elisabeth Mørk  Helene Olafsen  Klikk for å legge i din egen kalender
Ons. 27. mai 17:30 - 21:00 Odd Østerhus,   Ove Østerhus  Heidi Irene Haug  Bente Miller  Klikk for å legge i din egen kalender
Ons. 3. jun 17:30 - 21:00 Odd Østerhus, Sindre Olafsen  Ove Østerhus  Bjørg M. Jøndal  Anne Samdal  Klikk for å legge i din egen kalender
Ons. 10. jun 17:30 - 21:00 Odd Østerhus, Tommy Paulsen  Trygve Bengtson  Heidi Irene Haug  Elisabeth Kluften  Klikk for å legge i din egen kalender
Ons. 17. jun 17:30 - 21:00 Anders Andersen, Andreas Lunde  Jørn Scholz  Per Einar Lunde  Signe Østerhus  Klikk for å legge i din egen kalender
Ons. 24. jun 17:30 - 21:00 Odd Østerhus, Sindre Olafsen  Alexander Bengtson  Bjørn Dahl  Signe Østerhus  Klikk for å legge i din egen kalender
Ons. 1. jul 17:30 - 21:00 Ketil Gundersen, Mey-Helene Bengtson  Ove Østerhus  Heidi Irene Haug  Elisabeth Kluften  Klikk for å legge i din egen kalender
Ons. 5. aug 17:30 - 21:00 Odd Østerhus, Ole Martin Tvetbråten  Ove Østerhus  Elisabeth Mørk  Anne Samdal  Klikk for å legge i din egen kalender
Ons. 19. aug 17:30 - 21:00 Bjørn Dahl, Sondre Nytun Nergård  Alexander Bengtson  Bjørg M. Jøndal  Hilde N. Nergård  Klikk for å legge i din egen kalender
Ons. 26. aug 17:30 - 21:00 Odd Østerhus, Andreas Lunde  Jørgen Thingelstad  Per Einar Lunde  Signe Østerhus  Klikk for å legge i din egen kalender
Ons. 2. sep 17:30 - 21:00 Anders Andersen, Pål Skøyen  Atle Stovner  Heidi Irene Haug  Marianne Haugane  Klikk for å legge i din egen kalender
Ons. 9. sep 17:30 - 21:00 Odd Østerhus, Bjørn Kluften  Sturla Olafsen  Elisabeth Mørk  Signe Østerhus  Klikk for å legge i din egen kalender
Ons. 16. sep 17:30 - 21:00 Odd Østerhus, Ole Martin Tvetbråten  Ove Østerhus  Rune Dahl  Signe Østerhus  Klikk for å legge i din egen kalender
Ons. 23. sep 17:30 - 21:00 Geir Lines, Tommy Paulsen  Jørn Scholz  Per Olav Listou  Bente Miller  Klikk for å legge i din egen kalender
Ons. 30. sep 17:30 - 21:00 Ketil Gundersen, Sondre Nytun Nergård  Sindre Olafsen  Heidi Irene Haug  Hilde N. Nergård  Klikk for å legge i din egen kalender
Legg inn hele denne lista i egen kalender
(Det er mulig å legge inn enkeltarrangementer ved å klikke på symbolene til høyre i lista.
Da opprettes også påminnelser i enkelte kalendersystemer.)
Powered by CalendarScript