jegerinfo

Storviltprøven år 2021

Nittedal Skytterlag arrangerer også i år trening / oppskyting for jegere i utgangspunktet hver onsdag - unntakene merket med blått/rødt!

Vi vil i år som tidligere år gjøre vårt beste for å ha et godt tilbud til bygdas jegere. Husk at medlemspriser kun innvilges mot fremvisning av gyldig medlemskort.

Hvis du ikke ser hele tabellen, kan du manuelt trekke den sideveis...

 

Dato Tidspunkt Standplass 100m Oppskyting Påmelding Kjøkken
Ons. 28. apr 17:30 - 21:00 Odd Østerhus, Jørgen Thingelstad  Ove Østerhus  Odd Arne Samdal  Signe Østerhus  Klikk for å legge i din egen kalender
Ons. 5. mai 17:30 - 21:00 Odd Østerhus, May-Helene Bengtson  Trygve Bengtson  Per Olav Listou  Signe Østerhus  Klikk for å legge i din egen kalender
Ons. 12. mai 17:30 - 21:00 Geir Lines, Bjørn Kluften  Ove Østerhus  Bjørn Dahl  Hilde N. Nergård  Klikk for å legge i din egen kalender
Ons. 19. mai 18:00 - 21:00 Pinsestevnet ?,         Klikk for å legge i din egen kalender
Ons. 26. mai 17:30 - 21:00 Odd Østerhus, Sturla Olafsen  Alexander bengtson  Elisabeth Mørk  Helene Olafsen  Klikk for å legge i din egen kalender
Ons. 2. jun 17:30 - 21:00 Odd Østerhus, Sindre Olafsen  Ove Østerhus  Bjørg M. Jøndal  Elisabeth Kluften  Klikk for å legge i din egen kalender
Ons. 9. jun 17:30 - 21:00 Odd Østerhus, Tommy Paulsen  Trygve Bengtson  Heidi Irene Haug  Elisabeth Kluften  Klikk for å legge i din egen kalender
Ons. 16. jun 17:30 - 21:00 Anders Andersen, Andreas Lunde  Knut Atle S. Stovner  Per Einar Lunde  Bente Miller  Klikk for å legge i din egen kalender
Ons. 23. jun 17:30 - 21:00 Odd Østerhus, Sindre Olafsen  Alexander Bengtson  Elisabeth Mørk  Signe Østerhus  Klikk for å legge i din egen kalender
Ons. 30. jun 17:30 - 21:00 Ketil Gundersen, Ole Martin Tvetbråten  Ove Østerhus  Bjørn Dahl  Elisabeth Kluften  Klikk for å legge i din egen kalender
Ons. 25. aug 17:30 - 21:00 Odd Østerhus, Sondre N. Nergård  Ove Østerhus  Bjørg M. Jøndal  Hilde N. Nergård  Klikk for å legge i din egen kalender
Ons. 1. sep 17:30 - 21:00 Odd Østerhus, Helene Olafsen  Jørgen Thingelstad  Heidi Irene Haug  Signe Østerhus  Klikk for å legge i din egen kalender
Ons. 8. sep 17:30 - 21:00 Anders Andersen, Andreas Lunde  Atle Stovner  Per Einar Lunde  Marianne Haugane  Klikk for å legge i din egen kalender
Ons. 15. sep 17:30 - 21:00 Odd Østerhus, Bjørn Kluften  Sturla Olafsen  Elisabeth Mørk  Signe Østerhus  Klikk for å legge i din egen kalender
Ons. 22. sep 17:30 - 21:00 Odd Østerhus, Tommy Paulsen  Ove Østerhus  Per Olav Listou  Signe Østerhus  Klikk for å legge i din egen kalender
Ons. 29. sep 17:30 - 21:00 Ketil Gundersen, May-Helene Bengtson  Rune Dahl  Per Einar Lunde  Bente Miller  Klikk for å legge i din egen kalender
Legg inn hele denne lista i egen kalender
(Det er mulig å legge inn enkeltarrangementer ved å klikke på symbolene til høyre i lista.
Da opprettes også påminnelser i enkelte kalendersystemer.)
Powered by CalendarScript