Samlet "10-på-topp" liste for alle klasser

150 års jubileumstevne
Antall skyttere så langt: 255















Klasse J: (26 deltagere)

1 Kenneth Kirkevold Tingelstad 248 14
2 Glenn Thomas Ørmen Rælingen 247 12
3 Vegard E Skogly Røyken og Hurum 247 11
4 Sindre Grøtte Gjøvik og Brusveen 247 8
5 Magnus Bjerke Oslo Østre 246 11
6 Camilla Emilie Bergersen Gjerdrum 246 10
7 Joakim Thue Nittedal 246 7
8 Steffen Granerud Gjerdrum 244 6
9 Andreas Bergli Steinsgård 244 5
10 Hans Gunnar S Jensen Tingelstad 244 4

Klasse ER: (37 deltagere)

1 Andreas Martinsen Rælingen 250 14
2 Eirin Gromsrud Urskog 250 11
3 Eilen Hammer Trøgstad 249 15
4 Joakim Dahl Tingelstad 249 10
5 Vegard Granlund Gjerdrum 248 11
6 Kristian Krubel Djupnes Gjøvik og Brusveen 248 10
6 Karoline Thygesen Høland/Bjørkelangen 248 10
8 Anders Madsen Oslo Østre 247 13
8 Eskil Ottosen Tingelstad 247 13
10 Madelen Mikkelrud Høland/Bjørkelangen 247 11

Klasse R: (27 deltagere)

1 Benjamin Karlsen Fet 250 11
2 Bjørn Kristian Fredriksen Flesberg 247 13
3 Jenny Stene Haga 246 12
4 Sindre Olafsen Nittedal 246 11
5 Tor Erik Østhagen Haga 246 7
6 Jenny Aardalen Oslo Østre 245 6
7 Mathias Juliussen Tång Sarpsborg 243 4
8 Amund Ødegård Tingelstad 242 8
9 Vetle Edseth Engebretsen Ullensaker 242 6
10 Kjell-andreas Groseth Ådal 242 3

Klasse V65: (21 deltagere)

1 Steinar Haakafoss Skjeberg 249 17
1 Erik Jødahl Blaker 249 17
3 Steinar Lunde Rælingen 248 7
4 Harald Juliussen Sarpsborg 247 12
5 Odd Kolsrud Begnadalen 246 9
6 Svein H. Myhre Tyristrand 246 7
6 Åsmund Ottershagen Skedsmo 246 7
8 Normann Dahle Urskog 245 6
9 Hans Heer Eidsberg 245 5
9 Nils Hovde Oslo Østre 245 5

Klasse V73: (6 deltagere)

1 Magne Gromsrud Urskog 246 9
2 Rolf Fjeldstad Aas 245 8
3 Petter Pettersen Enebakk 242 5
4 Bjørn Leganger-krogstad Skedsmo 241 6
5 Bjarne Halvorsen Asker 239 2
6 Kåre Sylte Rælingen 235 5

Klasse ASP: (17 deltagere)

1 Robin Marigård Borgedal Nittedal 198
1 Magnus Esvall Skedsmo 229
1 Per Gaarden Ullensaker 241
1 Anders Grøvslien Nittedal 218
1 Kjersti Quande Haugen Skedsmo 239
1 Nicolai Quande Haugen Skedsmo 219
1 Jonas Andre Johansen Skedsmo 194
1 Robert Johnsen Nittedal 214
1 Ingrid Flatla Knarud Lunner 242
1 Magnus H Løvland Nittedal 218
1 Snorre Olafsen Skedsmo 226
1 Robin Solberg Olsen Nittedal 194
1 Benjamin J. Scholz Nittedal 226
1 Martin Skriden Nittedal 195
1 Randi Teigen Lom og Skjåk 204
1 Amadeus Wang Nittedal 217
1 Jonathan Wang Nittedal 215















Klasse 3-5: (78 deltagere)

1 Iver Anders Kjella Tingelstad 5 246 11
2 Kurt Eirik Bekkevold Oslo Østre 5 246 5
3 Siw Anita Dramstad Skiptvet 5 245 9
4 Anne Ingeborg Sogn Øiom Randsfjord 5 245 8
5 Kenneth Buvik Fet 4 245 7
5 Roger Ottosen Tingelstad 5 245 7
7 Halvor Thrane Svendsen Rælingen 5 244 8
8 Stein Martinsen Kongsberg 5 244 6
9 Håkon Sørli Greipstad 4 244 6
10 Peter Sørli Greipstad 5 243 8
11 Wenke Blien Flikka 5 243 7
12 Vidar Juliussen Sarpsborg 3 243 6
13 Daniel Davidsen Andebu 5 243 5
13 Einar Grønvold Åsheim 5 243 5
15 Ivar Rinde Asker 5 242 9
16 Inge Hvitås Bø (Telemark) 5 242 7
17 Øyvind Solbrekken Flatland Tingelstad 5 242 6
17 Simon Kolstad Claussen Høland/Bjørkelangen 5 242 6
17 Nils Thomas Valand Oslo Østre 5 242 6
20 Rasmus Lillekvelland Nordstrand 5 242 5

Klasse V55: (7 deltagere)

1 Johan-martin Syversen Eidsberg 247 9
2 Ole Jan Engeli Vestre Toten 247 7
3 Arne Grøtting Oslo Østre 245 10
4 Leif Hagen Ådal 244 5
5 Øivind Mørk Oslo Østre 240 4
6 Steinar Smeland Aas 238 5
7 John Einar Gulbrandsen Eidskog 237 4

Klasse 2: (23 deltagere)

1 Tone Granerud Gjerdrum 247 5
2 Bjørg Margrethe Jøndal Nittedal 245 9
3 Odd Ivar Sæther Blaker 245 6
4 Per Arne Claussen Høland/Bjørkelangen 244 6
5 Eivind Kollstuen Raumnes 243 6
6 Olav Johan Nesland Hovind 243 5
7 Knut Haraldseid Asker 241 6
8 Geir Sjøveian Flikka 241 5
9 Henning Tøn Nittedal 240 8
10 Jann Erik Olsen Ullensaker 240 5

Klasse 1: (13 deltagere)

1 Jan Erik Linderud Elverum 250 14
2 Åshild Nordgård Fet 247 12
3 Gunnar Aspen Lørenskog 246 7
3 Bjarne Sigurd Ramsjø Svinndal 246 7
5 Anne Helen Skartlien Nittedal 245 7
6 Anita Nodland Øystre Slidre 242 8
7 Anita Utse Langseth 241 10
8 Anna Christine Bakken Åsheim 240 6
9 Lasse Jensen Nittedal 240 6
10 Odd Skriden Nittedal 240 3

Klasse 3: (14 deltagere)

1 Vidar Juliussen Sarpsborg 243 6
2 Are Alexander Wingård Rælingen 239 4
3 Åshild Flatla Tingelstad 238 4
4 Arne Magnus Hunstad Vestre Toten 233 3
5 Rune Dahl Nittedal 233 3
6 Per Einar Lunde Nittedal 227 1
7 Rune Solberg Nord-Odal 226 3
8 Magne Holm Skedsmo 226 1
9 Frode Rognstad Hovind 225 2
10 Nils Kåre Midtflå Rælingen 222 2

Klasse 4: (30 deltagere)

1 Kenneth Buvik Fet 245 7
2 Håkon Sørli Greipstad 244 6
3 Jan Arve Skjefte Lørenskog 240 7
4 Svenn Holm Andebu 240 4
5 Terje Busk Blaker 239 5
6 Ola Fosshaug Flesberg 239 3
7 Rune Raknerud Trøgstad 239 3
8 Lars David Øvrum Ullensaker 238 2
9 Joakim Myrvang Gruer Tingelstad 237 6
10 Terje Holm Søndre Land 237 4

Klasse 5: (34 deltagere)

1 Iver Anders Kjella Tingelstad 246 11
2 Kurt Eirik Bekkevold Oslo Østre 246 5
3 Siw Anita Dramstad Skiptvet 245 9
4 Anne Ingeborg Sogn Øiom Randsfjord 245 8
5 Roger Ottosen Tingelstad 245 7
6 Halvor Thrane Svendsen Rælingen 244 8
7 Stein Martinsen Kongsberg 244 6
8 Peter Sørli Greipstad 243 8
9 Wenke Blien Flikka 243 7
10 Daniel Davidsen Andebu 243 5
10 Einar Grønvold Åsheim 243 5