Samlet "10-på-topp" liste for alle klasser

Nittedalsstevnet 15m 2017
Antall skyttere så langt: 339



















Klasse EJ: (12 deltagere)

1 Anita Bjørkedal Sartor 343 13
2 Jacob Engh Solberg Høland/Bjørkelangen 339 12
3 Sondre Ravnanger Oslo Østre 338 10
4 Ola Petter Transet Røyken og Hurum 336 3
5 Anne Marte Kvarme Aas 335 7
6 Erlend Heiaas Ski 334 8
7 Marius Fredriksen Urskog 328 8
8 Emil Nygårdseter Kongsvinger og Omegn 327 9
9 Astri Velde Aas 323 7
10 Ole Kasper Martinsen Fet 323 5

Klasse J: (30 deltagere)

1 Silje Jeanett Holter Moss og Våler 348 16
2 Hanna Hunstad Sigdal 347 16
3 Markus Stubberud Rælingen 347 13
4 Marte Køhl Elverum 346 12
5 Einar Skovly Råde 345 12
6 Lennarth Olsen Riflen/Skoger 345 10
7 Lise Aurland Søndre Land 345 7
8 Ingrid Jensløkken Blaker 344 18
9 Klara Taugl Søndre Odalen 344 13
10 Anders Oddevald Sletner Høland/Bjørkelangen 343 11

Klasse ER: (47 deltagere)

1 Martine Sve Stranda 350 19
2 Julie Paulsen Johannessen Fredrikstad 350 18
3 Marius Bakken Moss og Våler 349 19
4 Simen Ek Brombach Råde 349 17
5 Gaute Grøterud Sigdal 349 16
5 Hanna Synnøve Huser Blaker 349 16
7 Iver Ileby Iversen Fredrikstad 348 21
8 Camilla Paulsen Johannessen Fredrikstad 348 21
9 Petter Å. Nordby Høland/Bjørkelangen 348 18
10 Aki Rontti Sørum 348 16

Klasse R: (39 deltagere)

1 Amalie Mortensen Torbal Oslo Østre 349 18
2 Guro Sørenskog Karlsen Moss og Våler 348 18
3 Jens Olsrud Østli Tangen 348 11
4 Kine Saksæther Andersen Degernes 347 19
5 Eirik Strøm Blaker 347 18
6 Jakob Gleditsch Ski 346 18
7 Håkon Foss Mathisen Blaker 345 11
8 Eirik Navelsaker Flesberg 344 7
9 Tuva Meluken Blaker 343 12
10 Leon Fosser Degernes 342 11

Klasse V65: (16 deltagere)

1 Ivar Liseter Ski 349 18
2 Arvid Meek Skarpskytten 348 21
3 Knut Bingen Trøgstad 348 16
4 Stein R Tjernseth Ådal 347 18
5 Johan Martin Syversen Eidsberg 347 15
6 Torhild Liseter Ski 347 12
7 Helge Johansen Sørkedalen 346 20
8 Bjørn Lindahl Tyristrand 346 11
9 Steinar A. Haakafoss Skjeberg 344 17
10 Helge Svarstad Blaker 344 9

Klasse V73: (23 deltagere)

1 Harald Englund Søgne 350 19
2 Odd Kolsrud Begnadalen 349 25
3 Odd Arne Køhl Elverum 348 6
4 Thorbjørn Andresen Blaker 346 17
4 Knut Vik Frogn og Drøbak 346 17
6 Gunnar Amundsen Torsnes 346 12
6 Normann Dahle Urskog 346 12
8 Erik Jødahl Blaker 346 9
9 Kåre Strøm Blaker 345 7
10 Hans Martin Sørum Bjoneroa 345 6

Klasse NU: (17 deltagere)

1 Syver Paulsen Bekkelund Nittedal 237 3
1 Rolf Emil Christoffersen Bjoneroa 218 3
1 Ida Granberg Fet 232 5
1 Sander Fasmer Karlsen Fet 198 0
1 Nicolai N. Kristiansen Nannestad 238 5
1 Erlend Lindahl Tyristrand 239 2
1 Theodor Bjerke Næss Nittedal 217 1
1 Steffen Brager Pramm Nittedal 243 7
1 Olav Røstad Berg Pedersen Urskog 219 1
1 Simen Havik Samdal Nittedal 214 0
1 Mats Sameien Svartangen Sørum 242 6
1 Sondre Tobias Sørensen Nittedal 180 1
1 Aron Thendrup Urskog 218 1
1 Vebjørn Thingelstad Nittedal 194 3
1 Leo Ure Nittedal 230 2
1 Niklas Woxen Fet 233 1
1 Aelxander Berg Øverby Tyristrand 238 5

Klasse NV: (6 deltagere)

1 Torunn Heiaas Ski 245 6
2 Heidi Pedersen Frogn og Drøbak 241 6
3 Andreas Helge Bøckmann Urskog 240 2
4 Laila Højfeldt Nes/Hovind 235 4
5 Pål Gisle Asker 235 1
6 Katarina Brandsnes Eidsvoll Verk 223 1

















Klasse 3-5: (87 deltagere)

1 Simon Kolstad Claussen Høland/Bjørkelangen 5 347 19
2 Kjersti Nyborg Teigen Høland/Bjørkelangen 5 347 18
3 Lars Myrstuen Gjøvik og Brusveen 5 346 13
4 Daniel Davidsen Andebu 5 345 15
4 Lars David jr Øvrum Nannestad 5 345 15
6 Magnus Bjerke Høland/Bjørkelangen 5 345 13
6 Håkon Sørli Høland/Bjørkelangen 5 345 13
8 Kjell Aarskog Blaker 5 344 15
9 Sven Thoresen Ringerike 4 344 12
10 Thomas Bråthen Høland/Bjørkelangen 4 344 9
10 Nils thomas Valand Oslo 5 344 9
12 Sindre Nordvik Løiten 5 343 16
13 Sveinung Eide Hansen Fåberg 4 343 16
14 Morten Støen Randsfjord 5 343 11
15 Rune Raknerud Trøgstad 5 342 13
16 Kurt Eirik Bekkevold Oslo Østre 5 341 14
17 Alexander Bengtson Nittedal 3 341 12
18 Daniel Sørli Høland/Bjørkelangen 5 341 10
19 Syver Jotun Nordstrand 4 340 15
20 Hilde Kristin Nordby Nannestad 4 340 15

Klasse V55: (25 deltagere)

1 Kurt Birger Vatle Langseth 349 16
2 Christer Malm Oslo Østre 349 14
3 Helge Lillekvelland Nordstrand 348 15
4 Arne Grøtting Oslo Østre 346 14
4 Stein Heggen Oslo Østre 346 14
6 Per Åge Mortensen Høland/Bjørkelangen 345 16
6 Erik Skaug Åsheim 345 16
8 Bjørn Lien Eidsvoll Verk 343 12
9 Jan Olav Sagbakken Søndre Land 343 9
10 Trond Nygård Nes/Hovind 342 12

Klasse 2: (25 deltagere)

1 Ida Elisabeth Finstad Såner 346 14
2 Mariann Opperud Ådal 344 14
3 Ole Jakob Jemtland Sigdal 342 20
4 Frode Lund Blaker 341 16
5 Helge Voss Stavanger 340 11
6 Runar Holter Moss og Våler 339 9
7 Ove Kjærstad Gjerdrum 338 11
8 Christopher J. Scholz Nittedal 338 8
9 Gard Heiaas Ski 337 6
10 Bjørg Margrethe Jøndal Nittedal 336 10

Klasse 1: (12 deltagere)

1 Terje Kvestad Kongsberg 249 11
2 Hege Ingrid Sydnes Blaker 244 11
3 Marius Kristoffer Nilsen Sørum 244 7
4 Gunnar Ekrem Ådal 244 5
4 Per Erik Mytting Sørum 244 5
6 Tom Erik Korsviken Rælingen 239 9
7 Øystein Bakken Ski 239 4
8 Dag Høie Sørkedalen 238 5
9 Rolf Ivan Aker Snarum 237 3
10 Tore Finstad Frogn og Drøbak 237 2

Klasse 3: (19 deltagere)

1 Alexander Bengtson Nittedal 241 6
2 Kjersti Quande Haugen Skedsmo 240 4
3 Henning Piskerud Endeberg Sigdal 239 10
4 Joakim Mortensen Oslo Østre 237 7
5 Renate Strøm Hushagen Nannestad 237 3
6 Mari Røtterud Vesterheim Nannestad 237 1
7 Egil Andre Finnestad Skjeberg 235 5
8 Andreas Velo Randsfjord 233 7
9 Jonas Kjone Husåsfallet Skogbygden 233 5
10 Tore Martinussen Skedsmo 231 7

Klasse 4: (29 deltagere)

1 Sven Thoresen Ringerike 245 8
2 Thomas Bråthen Høland/Bjørkelangen 244 6
3 Sveinung Eide Hansen Fåberg 243 10
4 Roy Jøran Fredriksen Eidsberg 241 12
5 Roy Lund Blaker 241 8
6 Sindre Olafsen Nittedal 240 11
7 Syver Jotun Nordstrand 240 9
8 Hilde Kristin Nordby Nannestad 240 9
9 Rune Solberg Kongsvinger og Omegn 240 6
10 Otto Myrvold Tyristrand 240 5
10 Knut Atle Sørskogen Stovner Nittedal 240 5

Klasse 5: (39 deltagere)

1 Kjersti Nyborg Teigen Høland/Bjørkelangen 247 15
2 Daniel Davidsen Andebu 247 11
3 Simon Kolstad Claussen Høland/Bjørkelangen 247 10
3 Lars Myrstuen Gjøvik og Brusveen 247 10
5 Håkon Sørli Høland/Bjørkelangen 246 7
6 Sindre Nordvik Løiten 245 11
7 Magnus Bjerke Høland/Bjørkelangen 245 8
7 Åse Marit Myrvang Steinsgård 245 8
9 Lars David jr Øvrum Nannestad 245 7
10 Kjell Aarskog Blaker 244 8

Klasse Åpen: (0 deltagere)