Samlet "10-på-topp" liste for alle klasser

Samlagsmesterskap Bane 2021
Antall skyttere så langt: 129





















Klasse EJ: (6 deltagere)

1 Helene Olafsen Nittedal 340 20
2 Jenny R. Lund Blaker 340 17
3 Fredrik G. Kristiansen Blaker 338 15
4 Eirik Nytun Nergård Nittedal 331 9
5 Mads Fjerdingby Korsviken Rælingen 330 11
6 Erlend Sørlie Hoel Urskog 319 10

Klasse J: (11 deltagere)

1 Simen Blakseth Urskog 347 20
2 Håkon Foss Mathisen Blaker 344 20
3 Merete Enger Høland/Bjørkelangen 344 18
4 Kevin Weaas Nerlien Nannestad 344 13
5 Mina Fleischmann Høland/Bjørkelangen 342 17
6 Sander Moland Blaker 340 14
7 Theodor Elias Furulund Nannestad 338 6
8 Kristian Martinsen Fet 337 17
9 Sigrid B.S. Hoel Urskog 336 14
10 Sindre Johann Haneborg Urskog 336 9

Klasse ER: (10 deltagere)

1 Mikael Martinsen Urskog 350 28
2 Charlotte F Lund Blaker 349 28
3 Synnøve Berg Blaker 348 20
4 Ole Marius Ingeborgrud Raumnes 347 21
5 Elias Rønneberg Blaker 346 18
6 Martin Hushagen-Myrvold Nannestad 337 6
7 Kristine Osborg Raumnes 336 13
8 Nikolai H Snesrud Nannestad 335 8
9 Kristian Leret Haugan Blaker 331 12
10 Isak Paulsen Nittedal 322 2

Klasse R: (18 deltagere)

1 Celina Borgen Fuglerud Raumnes 343 15
2 Andrine Å. Gillingsrud Nannestad 338 10
3 Noah Pettersen Raumnes 333 6
4 Marte Røysum Nordby Nannestad 333 5
5 Sander Fasmer Karlsen Fet 332 7
6 Niklas Woxen Fet 331 9
7 Thelma Mørk Blaker 330 9
8 Lars Ole Schau Gruebekken Raumnes 327 7
9 Sanna S. Prestkvern Blaker 326 7
10 Fredrik Soot-Tessem Urskog 325 3

Klasse V65: (5 deltagere)

1 Johan Janssen Ullensaker 348 17
2 Bergsvein Bårdstu Ullensaker 344 19
3 Svein-Erik Tosterud Ullensaker 251 7
4 Bjørn Christensen Blaker 245 9
5 Rolf Kleven Raumnes 233 8

Klasse V73: (7 deltagere)

1 Erik Jødahl Blaker 350 30
2 Thorbjørn Andresen Blaker 350 24
3 Svend Holtet Høland/Bjørkelangen 349 22
4 Kåre Strøm Blaker 348 17
5 Helge Svarstad Blaker 342 12
6 Terje Fristedt Hansen Fet 244 11
7 John Flatby Blaker 243 11

Klasse NU: (6 deltagere)

1 Xander Alsén Raumnes 158
1 Birk M. I. Aamelfot Blaker 227
1 Adrian Johnsen Raumnes 207
1 Ruben Johnsrud Nittedal 212
1 Liv Maren Kluften Nittedal 219
1 Kristine Havik Samdal Nittedal 227

Klasse NV: (2 deltagere)

1 Oddbjørn Schau Raumnes 238
2 Åshild Nykmark Raumnes 237

Klasse JEG: (0 deltagere)





















Klasse 3-5: (41 deltagere)

1 Simon Kolstad Claussen Høland/Bjørkelangen 5 346 20
1 Åse Marit Myrvang Høland/Bjørkelangen 5 346 20
3 Kurt Eirik Bekkevold Sørum 5 346 14
4 Marianne Stigen Rælingen 5 346 9
5 Halvor Thrane Svendsen Rælingen 5 345 12
6 Hanne Skarpodde Blaker 5 343 19
7 Marius Granberg Fet 4 343 17
8 Terese Maristad Høland/Bjørkelangen 5 343 16
8 Lars David jr Øvrum Nannestad 5 343 16
10 Magnus Bjerke Høland/Bjørkelangen 5 342 15
11 Daniel Jøndal Listou Nittedal 5 341 19
12 Sindre Olafsen Nittedal 5 341 9
13 Øyvind Haugen Urskog 5 339 10
14 Lars Klemet Strand Høland/Bjørkelangen 5 337 11
15 Jan Terje Trætteberg Urskog 5 336 6
16 Marianne Jødahl Riste Blaker 4 335 9
17 Frode Lund Blaker 4 335 8
18 Roy Lund Blaker 5 335 8
19 Knut Ola Halvorsen Eidsvoll Verk 4 334 12
20 Hege Jødahl Blaker 5 334 7

Klasse V55: (10 deltagere)

1 Johan Andresen Urskog 344 15
2 Knut Drognes Raumnes 343 10
3 Jon Granlund Nannestad 339 10
4 Bjørn Lien Eidsvoll Verk 338 9
5 Jan Rune Martinsen Fet 337 15
6 Odd Arne Tangen Høland/Bjørkelangen 337 14
7 Rune Herje Urskog 330 9
8 Nils Nilssen Rømskog 322 4
9 Bjørn Anton Dahl Nittedal 314 5
10 John Bjørseth Høland/Bjørkelangen 234 3

Klasse 2: (10 deltagere)

1 Nina Cecilie Granlund Nannestad 331 2
2 Gjermund Martinsen Urskog 328 8
3 Trygve Bengtson Nittedal 326 11
4 Kennet Haugen Rømskog 323 3
5 Per Erik Mytting Sørum 323 2
6 Per Olav Listou Nittedal 315 3
7 Bjørg Margrethe Jøndal Nittedal 311 2
8 Aud Karin Røysum Nannestad 296 2
9 Anita Utse Langseth 293 2
10 André Bjørseth Raumnes 226 5

Klasse 1: (3 deltagere)

1 Trond Hushagen Nannestad 242 8
2 Tone M. Gimle Urskog 241 7
3 Arild Inge Nordby Høland/Bjørkelangen 235 8

Klasse AG3: (0 deltagere)

Klasse HK416: (0 deltagere)

Klasse 3: (9 deltagere)

1 Erik André Broe Skedsmo 234 10
2 Rune Nyborg Holm Eidsvoll Verk 233 6
3 Rune Dahl Nittedal 230 5
4 Andreas Lunde Nittedal 226 1
5 Ingeborg Haukerud Raumnes 225 4
6 Alexander Bengtson Nittedal 224 4
7 Ingar Bentstuen Blaker 223 4
8 Hege Ingrid Sydnes Blaker 220 4
9 Johny Andre Bertheau Sørum 219 0

Klasse 4: (16 deltagere)

1 Marius Granberg Fet 243 11
2 Frode Lund Blaker 240 7
3 Marianne Jødahl Riste Blaker 239 6
4 Sander Fleischmann Høland/Bjørkelangen 238 7
5 Odd Ivar Sæther Blaker 237 9
6 Kjersti Quande Haugen Skedsmo 237 3
7 Knut Ola Halvorsen Eidsvoll Verk 236 6
8 Odd Arne Samdal Nittedal 235 6
9 Arne Erik Nilsen Raumnes 234 7
10 Ole Martin Tvetbråten Nittedal 234 3

Klasse 5: (16 deltagere)

1 Simon Kolstad Claussen Høland/Bjørkelangen 248 14
2 Åse Marit Myrvang Høland/Bjørkelangen 247 13
3 Kurt Eirik Bekkevold Sørum 247 9
4 Halvor Thrane Svendsen Rælingen 246 7
5 Marianne Stigen Rælingen 246 5
6 Hanne Skarpodde Blaker 244 13
7 Lars David jr Øvrum Nannestad 244 11
8 Magnus Bjerke Høland/Bjørkelangen 244 11
9 Terese Maristad Høland/Bjørkelangen 243 12
10 Sindre Olafsen Nittedal 243 6

Klasse Åpen: (0 deltagere)