Resultater Nitelven bredds pokal på Varpet 18/8-05

Lagskytinger

Nittedal ledet knepent begge lagskytingene før denne skytingen. De 3 beste fra hvert lag teller på laget.
I begge lagskytingene var det klart at det seirende laget ville ta pokalen til odel og eie.

Nittedal tok en overlegen seier i kampen om den lille pokalen (lagskytingen på 100m).
De fikk dermed sitt 5. napp og tok med det pokalen til odel og eie.

I lagskytingen på 200m var det derimot langt jevnere, men Nittedal trakk det lengste strået og økte forspranget med 2 poeng.
Det ble dermed seier til Nittedal også i kampen om det store trofeet.

Se samleoppstilling.

Innledende skyting på 100m

Plass Skytter Klasse Lag Poeng Poeng m/respitt
1 Daniel Jøndal Listou ER Nittedal 250 250
2 Karoline Andersen ER Nittedal 248 248
3 Henriette Andersen J Nittedal 248 248
4 Kenneth Lines ER Nittedal 243 243
5 Rune Dahl J Nittedal 242 242
6 Magnus Skøyen Asp Nittedal 229 239
7 Martine Ersdal ER Skedsmo 237 237
8 Kristine Granøe R Skedsmo 230 236
9 Sebastian Andersen ER Skedsmo 232 232
10 Kristin Dahl R Nittedal 222 231
11 Konstanse Skøyen R Nittedal 217 227
12 Thomas Eriksen ER Skedsmo 218 218
13 Jon Magnus Kirkeby A Nittedal 214 214
14 Magnus Bekken A Nittedal 202 202
15 Stian Bekken A Nittedal 201 201
16 Christoffer Dybvig A Nittedal 198 198
17 Jarle Kirkeby A Nittedal 170 170

Innledende skyting på 200m

Plass Skytter Klasse Lag Poeng
1 Odd Arne Samdal 5 Nittedal 237
2 Åsmund Ottershagen 3 Skedsmo 235
3 Arne Hjortland 3 Nittedal 234
4 Karl Hetland 4 Skedsmo 233
5 Ole K. Finnbråten 4 Skedsmo 232
6 Bjørn Dahl 4 Nittedal 231
7 Magne Holm 3 Skedsmo 229
8 Finn Erik Ersdal 3 Skedsmo 229
9 Kristian Holm 2 Skedsmo 223
10 Per Einar Lunde 4 Nittedal 222
11 Christian Pettersen 2 Skedsmo 193

Finale på 100m

1 Daniel Jøndal Listou 50
5 Rune Dahl 49 1-5 Daniel Jøndal Listou 50 4*
2 Karoline Andersen 50
3-7 Henriette Andersen 50
5*
1-5-3-7 Henriette Andersen 50 Vinner Rangert foran sfa. høyere stilling
6 Magnus Skøyen 44
2-6-4-8 Karoline Andersen 50 Nr. 2
3 Henriette Andersen 49
7 Martine Ersdal 47 2-6 Karoline Andersen 50 1-5-3-7 Daniel Jøndal Listou 50 Nr. 3
4 Kenneth Lines 48
4-8 Kenneth Lines 49 2-6-4-8 Kenneth Lines 47 Nr. 4
8 Kristine Granøe 47

Finale på 200m

1 Odd Arne Samdal 58
5 Ole K. Finnbråten 52 1-5 Odd Arne Samdal 58
2 Åsmund Ottershagen 57
3-7 Magne Holm 56
1-5-3-7 Odd Arne Samdal 58 Vinner
6 Bjørn Dahl 54
2-6-4-8 Åsmund Ottershagen 54 Nr. 2
3 Arne Hjortland 50
7 Magne Holm 52 2-6 Åsmund Ottershagen 53 1-5-3-7 Magne Holm 48 Nr. 4
4 Karl Hetland 57
4-8 Karl Hetland 51 2-6-4-8 Karl Hetland 57 Nr. 3
8 Finn Erik Ersdal 47