Hopp til hovedinnhold

Nittedalsstevnet

20–21 mai 2024 • Bane • Åpent stevne
189 deltakere
fra 44 skytterlag
Dokumenter
Tidtabell
Resultatservice
Resultatweb
10-på-topp
Medaljer
Finn skytter
Statistikk
Deltagerstatistikk
Tidligere stevnevinnere
Bilder fra stevnet

Nittedalstevnet etter første dag............

Dagens skyting er avluttet, og for en skytterdag!

Strålende sol, nærmest vindstille, mange skyttere og svært mange gode resultat. Åse Marit Myrvang (Høland/Bjørkelangen) leder klasse 3-5 med 347 (21*). 350-poeng har vi i ER med Ola Kristian Wear (Styrvoll) og V73 med Odd Kolsrud (Begnadalen). Se resten av resultatene på www.nskl.no

Vi forsetter i morgen tirsdag, værprognosene er supre og vi har ledige skiver på 200 meter, 100 meter er rimelig fullsatt (kontakt oss, det kan komme avmeldinger).

Velkommen til Nittedal!!!!

Image
Overskrift Bilde Utdrag Opprettet
Åse Marit Myrvang ble stevnevinner 2024 - Åse Marit Myrvang leder klasse 3-5

Det ble vist mye god skyting også siste skytedag. Det var gode skyteforhold med varmt og vindstille. Såpass vindstille at det til tider ble litt grått for enkelte. Karl Emil Grina og Arne Grøtting hadde begge 350 på 100m. På 200m var Roger Ottosen nær i klasse V55.

Alt klart for pinsestevnet

Anlegget er nå ryddet og klargjort for stevnet. Skivene ble sjekket og testskutt slik at alt nå er klart til at stevnet starter 2. pinsedag. Det er fortsatt godt med plasser på 200m, mens det på 100m er ledig 2. pinsedag, mens tirsdag ettermiddag er fylt opp.

Invitasjon til Nittedalsstevnet i baneskyting

Nittedal skytterlag innbyr til banestevne i langhelgen knyttet til pinsen. Stevnet foregår på Varpet skytebane for alle klasser 2. og 3. pinsedag (mandag og tirsdag).